Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

LN ON Film NO 070920Čtyři hlavní fáze: Demoralizace národa (15-20 let) – Destabilizace (2-5 let) – Normalizace (může trvat libovolně dlouho) – Totální válka proti základním principům a hodnotám amerického systému.

USA jsou poslední zemí svobody a demokracie. Musí být velmi silná snaha vzdělávat lidi v duchu skutečného vlastenectví. Donutit USA přestat podporovat komunismus. Neexistuje neodkladnější a důležitější problém, než zastavení sovětského vojensko-průmyslového komplexu před zničením toho, co zbylo ze svobodného světa. Vzdělávejte se, zklidněte touhu po zisku, nežijete v době míru.  

Toto video vysvětluje, jak funguje levice. Američané začínají chápat, jak nebezpeční jsou tito komunisté. Tito lidé chtějí zničit USA. Lze proto předpokládat, že Trump vyhraje volby v listopadu. Američané nechtějí socialismus, marxismus, ani komunismus.

Donald Trump 2016 a 2020!

Donald J. Trump je nejdůležitějším prezidentem v americké historii.

 1. Mění bankovní systém Federálního rezervního systému (soukromé banky, které vlastní Ameriku) a plánuje jej nahradit centrální bankou a penězi vlastněnými americkým lidem.
 2. Snížil daně.
 3. Ukončuje všechny války a přivádí jednotky domů.
 4. Omezuje 2/3 předpisů, které zabíjejí podniky.
 5. Přináší výrobu domů z Číny.
 6. Vytváří nové obchodní vztahy po celém světě, které jsou vyvážené a dobré pro americký lid.
 7. Napsal Výkonný rozkaz, který jde proti obchodování s dětmi po celém světě.
 8. Snižuje ceny farmaceutik o 40–60%.
 9. Uzavírá důležité mírové smlouvy, jako je ta mezi Izraelem a SAE.
 10. Nutí Nato a Německo platit jejich spravedlivý podíl z vojenského rozpočtu, jak se dohodli.
 11. Trump dává celý svůj plat na charitu.

Je to jen několik věcí, které udělal. Plní své sliby.

* * *

Pietní akce Růže pro Donalda Trumpa a americký národ 11.9.2020

pátek, 11. září 2020, 11:00 - 12:00 hod.

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na pietní akt na 11. září 2020 k budově Velvyslanectví Spojených států amerických Tržiště 365/15 Praha Malá Strana, kde od 11 hodin do 12 hodin budeme mít shromáždění a budeme klást květiny - Růže pro Donalda Trumpa u budovy velvyslanectví.

Prosím přineste s sebou každý z Vás symbolicky červenou růži a k té připojte list Vítězství pro Donalda Trumpa 2020 či Donald Trump MAGA 2020 apod., abychom spolu vyjádřili sounáležitost s americkým národem a podpořili Donalda Trumpa, který brání naši civilizaci a stojí také proti čínské hrozbě.

Děkujeme

 

Za petiční výbor

Mgr. Pavel Černý, 608 515 271

WHERE WE GO ONE WE GO ALL.

https://www.petice.com/ei_za_donalda_trumpa_a_proti_inske_hrozb

P.S.

Bude také uctěna památka NY hasičů u jejich pomníčku pod Karlovým mostem v Praze.

 

Jan Šinágl, 10.9.2020

* * *

Agent Bezmenov: Dezinformace a rozvracení byly hlavními činnostmi KGB. 85 % financí směřovalo do těchto oblastí (používají se dodnes)

… Bezmenov uvedl, že jednou z hlavních knih, kterou mají agenti KGB určenou k četbě, je dílo proslulého čínského stratéga jménem Sun C‘, který se narodil v roce 535 před Kristem. Jeho dílo Umění války tedy patří mezi jejich povinnou četbu a jeho principy jsou také aplikovány v praxi.

Zkráceně z teorie čínského stratéga přebírá KGB přístup – přesvědčit společnost nebo zemi, kterou chce tajná služba rozvrátit, že „jsme přátelé“. Celá akce začíná navázáním přátelských vztahů (nejedná se ovšem o upřímné přátelství, v pozadí stojí postranní úmysly).

… Další principy činnosti KGB podle Bezmenova vycházejí z bojových umění, jakým je například Judo, kdy se bojovník vyhne útoku nepřítele a poté využije sílu, kterou do útoku vynaložil, k jeho zničení. „Vyhněte se úderu nepřítele a naveďte jeho pěst do zdi,“ řekl Bezmenov na semináři News Word International v Los Angeles v roce 1983.

… KGB bude podle Bezmenova nepřetržitě pozorovat společnost a využívat příležitosti. Bude podporovat radikální hnutí, podpoří myšlenkové proudy a iniciativy, které šíří nemorální věci a podkopávají hlavní náboženskou víru té země. Cílem je rozdělit, demoralizovat a oslabit „nepřátelskou“ společnost (zemi).

Z poznámek Jamese Burkeho z listu Vision Times vyplývá, že důkazy, které vyšly najevo v posledních letech, včetně spisů z kontrarozvědného programu Venona a sovětských archivů, dokládají rozsáhlou činnost rozvracení společnosti v USA, ale i v jiných západních zemích vedenou KGB.

…Rozvracení znamená tajně podporovat specifická hnutí, která jsou v rozporu s vládou, společností nebo morálním vnímáním společnosti. Cílem je, aby lidé bojovali proti sobě a podkopávali fungování a stabilitu státu a společnosti. Poté, v chaosu a krizi, je stát převzat lidmi podporovanými KGB.

…To znamená, že v době krize se objeví radikální silný vůdce podporovaný KGB s jeho dezinformační kampaní, financemi a konexemi. A tento vůdce (strana, skupina…) bude tlačen na vrchol vládnoucí struktury země.

Když je vláda převezme, začíná fáze, kterou KGB nazývá „normalizace“, vysvětluje Bezmenov. Normalizace znamená, že všechna hnutí nejprve podporovaná KGB za účelem rozvrácení společnosti budou odstraněna a všichni vůdci hnutí, kteří pomáhali organizovat převrat v zemi, budou zabiti nebo uvězněni. Je to proto, že úkol byl splněn a určená země byla anektována. Od této chvíle již KGB nepotřebuje zemi rozvracet, ale naopak „stabilizovat“.

Příklady lze nalézt v Nikaragui, kde byli v době „normalizace“ uvězněni všichni Leninističtí marxisté. V Grenadě byl popraven marxistický biskup Maurice. V Bangladéši byl zavražděn velmi pro-sovětský levičák Mujibur Rahman vlastními marxistickými vojenskými „soudruhy“ a tak dále.

Bezmenov zmínil také proces „normalizace“ v bývalém Československu v roce 1968, kdy do země vstoupily armády Varšavské smlouvy a připojily je k Sovětskému svazu. Z historie je známo, že tomuto převratu předcházela také řada politických vražd v řadách československé společenské elity (Milada Horáková, Jan Masaryk…). 

… Bezmenov radí k obezřetnosti v činnostech, které ve vlastní zemi podnikáme. Raději podnikat konstruktivní kroky a bojovat za něco pozitivního než vytvářet agresivní hnutí bojující proti něčemu, někomu. Zpravidla je totiž v praxi snadnější zneužít k negativním záměrům radikální a emocionální než konstruktivní a pozitivní hnutí.

Více z Bezmenovovi přednášky naleznete v níže přiloženém videozáznamu:

 

Yuri Bezmenov – příběh agenta KGB. Emigroval do Kanady a prozradil postupy rozvracení zemí pod vedením tajné služby

Spolupracovník KGB Jurij Bezmenov o propagandistických metodách Kremlu (1984)

Praha 11.září 2020: Velvyslanectví USA – podpora svobody a demokracie

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (2 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)