Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

Žádné události k zobrazení

Nejnovější komentáře

 • 02.12.2020 12:45
  Dokud nebudou činy, jsou veškeré řeči pro srandu králíkům ...

  Read more...

   
 • 02.12.2020 12:43
  Mírumilovnost stalinského Ruska se projevovala tak, že KGB ...

  Read more...

   
 • 30.11.2020 13:30
  Zeman chce po BIS jména ruských špionů. Z tajných informací dělá ...

  Read more...

   
 • 29.11.2020 12:11
  Chapeme to spravne, ze u zadne ze schuzek Martina Nejedleho v ...

  Read more...

   
 • 28.11.2020 13:48
  "Dokud se nezbavíme lží, tradice starověkého vzteku, dokud ...

  Read more...

   
 • 28.11.2020 13:44
  To vzdělané a bezcharakterní individuum na Hradě českých králů ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Francie vyzvala k ukončení výzev k bojkotu jejích výrobků, které v posledních dnech zazněly v několika zemích na Středním východě.

V tiskové zprávě zveřejněné v neděli 25. října ministerstvo zahraničních věcí odsoudilo tyto výzvy, které se zaměřují zejména na zemědělsko-potravinářské výrobky, „stejně jako obecněji výzvy k demonstraci proti Francii, někdy nenávistně vyjádřené, přenášené na sociálních sítích“.

„Tyto výzvy narušují postoje obhajované Francií ve prospěch svobody svědomí, svobody projevu, svobody náboženského vyznání a odmítnutí jakékoli výzvy k nenávisti,“ pokračuje text.

Tato tisková zpráva přichází v napjatém diplomatickém ovzduší mezi Francií a Tureckem, jehož prezident Recep Tayyip Erdogan se nedávno zaměřil na svého francouzského protějšku prohlášením, že Emmanuel Macron „zabloudil“ svými postoji vůči muslimům a Islám a potřeboval by léčbu. Tyto poznámky přiměly Francii, aby svolala ke konzultaci svého velvyslance v Ankaře.

Kuvajtský maloobchodní kooperativní řetězec se rozhodl bojkotovat francouzské výrobky kvůli „opakovaným urážkám“ proti prorokovi Mohamedovi a karikaturám, kterým je vystaven.

Pákistán také v neděli zaútočil na Francii prostřednictvím svého předsedy vlády Imrana Chána, který obvinil Macrona z „útoku na islám“ podporou zveřejnění karikatur zobrazujících Mohameda.

https://www.perspectivesmed.com/paniquee-la-france-denonce-le-boycott-de-ses-produits-en-terre-dislam/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=la_normalisation_avec_israel_ne_passe_pas_au_soudan&utm_term=2020-10-26 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.33 (3 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)