Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 23.06.2024 15:13
  Dotaz na soudkyni Bochňákovou: Jelikož vim, že čte tyto články ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 17:45
  Česká společnost Dvakrát zažila totalitu. Šest let nacistickou ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 11:13
  Od dob působení Otakara Motejla se mnoho na tomto úřadu změnilo ...

  Read more...

   
 • 18.06.2024 10:48
  Nejlepší policie na světě? Aktuálně je v médiích, že Karlova ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 12:39
  Martin Michal byl několikrát upozorněný na osobu LP. Jak se LP ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 10:28
  Svůj komentář jsem napsala pod tento Váš příspěvek na FB. Mám ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Francie vyzvala k ukončení výzev k bojkotu jejích výrobků, které v posledních dnech zazněly v několika zemích na Středním východě.

V tiskové zprávě zveřejněné v neděli 25. října ministerstvo zahraničních věcí odsoudilo tyto výzvy, které se zaměřují zejména na zemědělsko-potravinářské výrobky, „stejně jako obecněji výzvy k demonstraci proti Francii, někdy nenávistně vyjádřené, přenášené na sociálních sítích“.

„Tyto výzvy narušují postoje obhajované Francií ve prospěch svobody svědomí, svobody projevu, svobody náboženského vyznání a odmítnutí jakékoli výzvy k nenávisti,“ pokračuje text.

Tato tisková zpráva přichází v napjatém diplomatickém ovzduší mezi Francií a Tureckem, jehož prezident Recep Tayyip Erdogan se nedávno zaměřil na svého francouzského protějšku prohlášením, že Emmanuel Macron „zabloudil“ svými postoji vůči muslimům a Islám a potřeboval by léčbu. Tyto poznámky přiměly Francii, aby svolala ke konzultaci svého velvyslance v Ankaře.

Kuvajtský maloobchodní kooperativní řetězec se rozhodl bojkotovat francouzské výrobky kvůli „opakovaným urážkám“ proti prorokovi Mohamedovi a karikaturám, kterým je vystaven.

Pákistán také v neděli zaútočil na Francii prostřednictvím svého předsedy vlády Imrana Chána, který obvinil Macrona z „útoku na islám“ podporou zveřejnění karikatur zobrazujících Mohameda.

https://www.perspectivesmed.com/paniquee-la-france-denonce-le-boycott-de-ses-produits-en-terre-dislam/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=la_normalisation_avec_israel_ne_passe_pas_au_soudan&utm_term=2020-10-26 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.33 (3 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)