Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Pfizer BionTech vakcinaPfizer logo

Aktualizováno 16.12.2022: Téměř miliarda lidí na světě by mohla zemřít na následky očkování

Aktualizováno 5.12.2022: Lékový ústav stáhl vakcíny pro kojence

***

Závěr žalobců: "Jedná o největší porušení lidského zdraví, které bylo způsobeno léčivými přípravky a ke kterému kdy  ve Švýcarsku došlo."

Oto se jedná: Dne 14. července 2022 podal právník jménem šesti osob údajně poškozených očkováním proti mRNA 300 stránkové trestní oznámení příslušnému kantonálnímu státnímu zastupitelství. Je namířeno proti třem zástupcům švýcarského regulačního úřadu pro léčivé přípravky a zdravotnické prostředky (Swissmedic) a pěti očkujícím lékařům z Inselspital v Bernu. Bude proti nim zahájeno trestní vyšetřování. Právník nyní uspořádal veřejnou tiskovou konferenci.

***

Tisková konference - 1200 důkazů - byly zpřístupněny vyřejnosti

Následky očkování proti covidu? – O to se jedná v trestním oznámení proti Swissmedic - News - SRF

Retsef Levi: Uniklá videa ukazují, jak izraelské úřady „aktivně skrývají zásadní informace o vedlejších účincích vakcín“

***

Toto jsou žalobci: Právník postižených Philipp Kruse je zapřísáhlým odpůrcem očkování a opatření proti Covidu. Zastupoval lidi, kteří odmítali nosit masky, nebo rodiče, kteří nechtěli, aby se jejich děti účastnily testů. Na mediální konferenci vystoupili také lékaři, kteří byli označeni za skeptiky vůči covidu.

Toto se píše v obžalobě: Obžalovaní jsou obviněni z porušení základních povinností péče podle zákona o léčivech tím, že schválili a podali očkovací látku Covid 19. Je zde uvedena i řada dalších obvinění, včetně obvinění z úmyslného nebo případně nedbalostního ublížení na zdraví, ohrožení života, usmrcení a potratu.

Závěr žalobců: "Jedná o největší porušení lidského zdraví, které bylo způsobeno léčivými přípravky a ke kterému kdy ve Švýcarsku došlo."

Jedná se o údajnou škodu: Podle právníka Kruseho se škody pohybují od kruhového vypadávání vlasů, přes vykolejení menstruačního cyklu, polyartritidu, svalovou slabost a chronickou únavu až po smrt dvacetileté osoby. Některé ze šesti uvedených obětí jsou stále v pracovní neschopnosti. Souvislost s očkováním vakcínou Covid 19 byla potvrzena v pěti případech. V případě zemřelé osoby měla být příčinná souvislost prokázána na základě patologických vyšetření. Tato šetření však dosud nebyla dokončena.

Toto říká jedna z obětí: Trestní oznámení neobsahuje žádná jména z důvodu ochrany osobnosti. SRF se však podařilo hovořit s jednou z obětí. Thi Mai-Trang Jostová se považuje za oběť očkování; 45letá žena nyní je na invalidním vozíku. Stěžuje si, že musí nést silné následky očkování: "Bývala jsem živá, mohla jsem chodit, malovat. Dnes potřebuji pomoc." Nemůže už pořádně chodit ani stát, má oteklé klouby a bolí ji celé tělo. Nyní pracuje ze své domácí kanceláře a pomáhá jí společnost Spitex. U svého zaměstnavatele nachází pochopení a má i podporu rodiny: "Ale já chci zpátky svůj bývalý život." Na otázku ohledně trestního oznámení Jostová odpověděla, že jejím cílem je, aby společnost Swissmedic převzala odpovědnost. Obviňuje úřad, že vědomě uvádí lidi do této situace. Společnost Swissmedic neposkytla dostatek informací.

Swissmedic se k probíhajícím řízením nechce vyjadřovat. Spolkový úřad pro veřejné zdraví a Spolková komise pro očkování, se rovněž odmítají vyjádřit.

 

SRF4 News, 14.11.2022, 16:00 Uhr; srf/gogb/blac/buer;widb

Zdroj:
Folgen der Covid-Impfung? - Darum geht es bei der Strafanzeige gegen Swissmedic - News - SRF

Paul Ignaz Vogel, novinář

15.11.2022

***

P.S.

Ve věci jsem podal ZOI na MZ ČR. Dnes mne oznámilo prodloužení lhůty na odpověď o 10 dnů. JŠ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Share

Komentáře   

-2 #1 Jan Šinagl 2022-12-13 18:19
Právě jsem omládl o dva roky…

twitter.com/.../...

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)