Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 24.04.2024 10:01
  Odsouzený kriminálník Maxim Ponomarenko opět podniká v ...

  Read more...

   
 • 24.04.2024 09:00
  Dobrý den vážený pane Šinágle, obracím se na Vás, protože ...

  Read more...

   
 • 24.04.2024 07:47
  Předpokládám, že paní Gavlasové a jejím klientům bylo zveřejněním ...

  Read more...

   
 • 20.04.2024 12:42
  Mgr. Jana Gavlasová, advokát, Západní 449, 253 03 Chýně ...

  Read more...

   
 • 19.04.2024 18:09
  Ve Zlínském kraji dnes chybí 3000 míst pro přestárlé lidi.

  Read more...

   
 • 19.04.2024 16:56
  Spione und Saboteure – Wladimir Putin zeigt, dass er in seinem ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Covid 19 VaccineDr. Betsy Eadsová od samého počátku bojuje za zveřejnění pravdy o oslabujících a smrtících injekcích biologické zbraně CV19.  Pravda vychází najevo a ukazuje, že Dr. Eadsová měla celou dobu pravdu, přestože prolhaná média (LLM) její život zachraňující údaje a analýzy potlačovala.  V srpnu Dr. Eadsová předpověděla, že škody na lidech způsobené biologickou zbraní CV19 budou mnohem horší, a rostoucí počet úmrtí a zranění způsobených vakcínou ukazuje, že měla opět pravdu.  Dr. Eadsová nyní předpovídá: ".... V Americe se nyní pohybujeme v milionech (úmrtí na vax) a já předpovídám, že v příštích dvou letech přijde tsunami úmrtí.  Problém je v tom, že tento mechanismus továrny na výrobu bílkovin messenger RNA spike nelze vypnout.  Lidé stále stojí ve frontě na booster, který má 70 milionů kopií messengerové RNA.

Lži CDC, FDA, Big Pharma a LLM byly vytvořeny tak, aby přiměly nic netušící veřejnost vzít si experimentální vakcinační injekci, o které všichni věděli, že je smrtelně nebezpečná. Floridský guvernér Ron DeSantis vede svůj stát k tomu, aby se lidé zodpovídali za lži o vaxu CV19 a za ničení lidí.  V úterý guvernér DeSantis požádal o svolání celostátní velké poroty, která by vyšetřila zranění související s vakcínou Covid.  Je to začátek toho, co se může změnit v Norimberk 2.0 za zločiny proti lidskosti, v němž byli Němci po druhé světové válce pohnáni k odpovědnosti?  Eads říká: "DeSantis se chystá... požádat floridský Nejvyšší soud o svolání velké poroty, která by vyšetřila každý případ pochybení nebo dezinformace týkající se očkování vakcínou Covid. Půjde po všech těch lidech, kteří nedali informovaný souhlas. . . . Florida má zákon o podávání mylných informací ohledně vedlejších účinků léků. . . . DeSantis jde po všech, kteří poskytli mylné informace o vakcínách Covid, po všech, kteří někoho poškodili, nebo poskytli mylné informace ohledně informovaného souhlasu."

Obsah videozáznamu:

2:00... Floridský guvernér Desantis svolá spolu s Nejvyšším soudem státu FL velkou porotu, která bude vyšetřovat očkování vakcínou Covid.

22:55... Každý by měl mít v domácí výbavě na vymetení bílkovin s hroty: Ivermektin, hydroxychlorochin, oxid chloričitý (CDS), vitamin C, vitamin D.

23:00... Ivermektin pro vakcínu Detv

27:00... Norimberské zkoušky již brzy

29:00... Pokud jste již byli očkováni, neberte si další vakcíny

https://rumble.com/embed/v1xwpjk/?pub=ilhcp

***

Švýcarsko: Následky očkování proti Covidu? Toho se týká trestní oznámení o 300 stranách na společnost Swissmedic

Sociální sítě a manipulace – stali jsme se těžební surovinou

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)