Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

út zář 26 @08:30 -
KS Ostrava: Odvolání ing. Marka Gáby
so zář 30 @09:30 - 10:00PM
Volmanův Žebrák
so zář 30 @14:00 -
Berounka Čechův mlýn: setkání převozníků
út říj 10 @19:00 -
Praha Broadway: Petriněnko
čt říj 12 @09:30 -
OS Praha-západ: Janíček J. (The Plastic People of the Universe)
st říj 18 @19:00 -
Praha: předpremiéra BRATŘI pro sponzory

Nejnovější komentáře

 • 22.09.2023 18:10
  „Studentský žalobce při čistkách na bratislavských právech v ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 18:09
  „Studentský žalobce při čistkách na bratislavských právech v ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 08:32
  Manželka zemřelého na ambasádě v Saudské Arábii nedostává ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 07:50
  Rusko své odpůrce pronásleduje vždy a všude. Car Petr I. dal ...

  Read more...

   
 • 17.09.2023 10:17
  Farma-průmysl z nás dělá "pokusné králíky" a ještě na tom ...

  Read more...

   
 • 13.09.2023 13:30
  Naši američtí příbuzní truchlí potichu něco jako národní ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Socialni site dirigentV sociálních sítích už nejsme klienti, ale těžební surovina. Těží se z nás privátní psychologická data, která se pak prodávají dál marketérům a propagandistům. Během covidu investovali výrobci alternativních výživných produktů dvě miliardy dolarů do rozvoje Antivax skupin na sociálních sítích, aby se jejich produkty lépe prodávaly. Psychologická data těchto skupin napověděla marketérům, že nejlépe jde toto zboží na odbyt mezi lidmi, kteří nevěří očkování a moderní medicíně. A tak ta data vzali, zacílili na tento vzorek lidí a marketingem ho zesílili, aby rostl. Ve finále data použilo Rusko, které chtělo vyvolat větší pandemii. Všechny Antivax skupiny na FB plynule přešly na hanobení Ukrajinců letos na jaře. Ukazují to všechny analytické reporty. Ti lidé tam přešli v dobré víře hledat alternativní medicínské rady a skončili v tvrdém jádru ruské propagandy (ze sociálních sítí 3.12.2022).

***

Ano NO aversAno NO reversDnešní strava už dávno nedodává tělu to, co před generacemi. Má-li tělo dostávat co potřebuje, je třeba běžnou stravu doplňovat potravinovými doplňky. Najít ty skutečně pomáhající není snadné. K tématu doporučuji knihu nositele Nobelovy ceny dr. Louise J. Ignarro „Program Ano NO“ - o účincích oxidu dusnatého. Imunitní systém, kterým nás příroda vybavila, má neuvěřitelné schopnosti. Ještě jsem nepotkal lékaře, který by „NO“ a jeho účinky zpochybňoval. V zájmu zachování vlastního zdraví, mohu knihu jen doporučit. Budete překvapeni, kolik toho můžete sami udělat pro své zdraví. Nebudete muset poté zbytečně vyhledávat lékařskou péči, pokud budete ochotni se na péči o své zdraví sami aktivně podílet.

Můžeme sami pro své zdraví udělat více, než tušíme, aniž by nás to stálo mnoho peněz, museli navštěvovat lékaře a konzumovat léky. Samozřejmě farmaprůmysl bude dělat vše, aby jeho zisky v obchodu s lidským zdravím, zůstávali nadále a co nejdéle, co nejvyšší. Lékaři jsou na něm závislí – vydělávají léčením, ne vyléčením. Proto to má přírodní medicína a staletími osvědčené léčebné metody dnes tak těžké se prosadit. Její čas určitě přijde. Současný zdravotní systém, zaměřený na co nejvyšší finanční profit, je trvale neudržitelný. Připomeňme si např. metodu léčby rakoviny MUDr. Karla Fortýna, která měla jedinou „nevýhodu“ – byla moc levná, proto byla doslova „zadupaná do země“.

Hlavně když se dnes vědcům dávají mnohamilionové dotace na výzkum, aby se mohli vyrábět další drahé léky a obchod s lidským zdravím „kvetl“. Doporučuji jeho rozhovor MUDr. Karla Fortýna pro deník PRÁVO (27.12.2000).   

Ve světě se vyvinula nová „odrůda“ demokracie „demokratůra“, jak ji výstižně nazval Karel Kryl. Vládnou nám a ovládají nás nikým nevolené mocenské skupiny, prostřednictvím politických stran a politiků, které by ve většině slušní občané nikdy nevolili. Vše je o (ne)vyspělosti občanské společnosti a pospolitosti.  

Naše myšlení a chování je přeprogramováno. Nepochybuji, že přirozenost života a příroda nakonec, jako vždy, zvítězí - ve jménu zdravého rozumu. Jako jediný může garantovat udržitelný stav a vývoj. Záleží na každém z nás, kolik škod bude ještě způsobeno, než se opět dostaví vláda zdravého rozumu a dobrých mravů. Od mocenských skupin a jimi ovládaných politiků to nečekejme. Za zbytečné škody a ztráty na životech můžeme potom „poděkovat“ jen sami sobě. Ukrajinci si toho jsou dobře vědomi – znají skutečnou cenu svobody, kterou jsme si my „zblahobytnění“, přestali vážit.

 

Jan Šinágl, 5.12.2022

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)