Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 18.04.2024 14:44
  Ministerstvo zahraničí daruje Ukrajině pět aut. Jedno pancéřované ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 10:42
  Soukromý vlastník zcizil veškerý svůj majetek. Justice je bez ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 08:11
  Včera mi jeden pán v Praze, sledující mé zpravodajství ...

  Read more...

   
 • 17.04.2024 19:23
  Zdravím Vás pane Šinágle, něco se děje. Ministr Blažek podal ...

  Read more...

   
 • 16.04.2024 07:59
  Vážený pane Šinágle, ještě jednou Vám chci poděkovat za půjčku.

  Read more...

   
 • 13.04.2024 09:48
  Není podstatné kolik lidí sleduje informace, ale kdo a jak ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

MS Praha Zirovnicky prg 161020Dne 16.10.2020 proběhl další soud Alberta Žirovnického u MS Praha. Pořídil jsem zvukové záznamy z jednání a vynesení rozsudku, na jehož konci jsem senátu soudu konstatování ESLP ve Štrasburku připomněl – mlčeli… Níže krátké video natočené po skončení soudního jednání.

Opět mi napsal „vrah“ Albert Žirovnický z Mírova…

Jan Šinágl, 16.10.2020

* * *

ESLP uznal stížnost odsouzeného Roberta Tempela, české soudy porušily jeho práva ...

Zirovnicky Tempel FB 2020Připomínám udělenou milost Jiřímu Kájínkovi prezidentem Zemanem. Robert Tempel o ní jistě žádat nebude. ESLP ve Štrasburku ještě nikdy nezměnil své rozhodnutí, tedy ani názor, že česká justice je „disfunkční“ a porušuje vnitrostátní právo na „ostří nože“. Odvolání ČR tedy jen oddaluje další obrovskou mezinárodní ostudu české justice. Budou česká média, zejména bulvární a pořad Josefa Klímy, věnovat stejnou mediální pozornost i Robertu Tempelovi? Těžko, když rozhodnutí ESLP ze dne 25.6.2020 je mediálně stále umlčováno, resp. hlavními médii. Jiří Kájínek byl obyčejný „práskač“, který donášel na spoluvězně pod krycím jménem „KOLA“. Nepochybně se obává návratu Roberta Tempela z vězení, který ví o konfidentní minulosti Jiřího Kájínka více než dost – i za totality. Nic než ubohý agent a vykradač chat. Kájínek se bál všech a všeho skrze svoji minulost. Dnes je díky prezidentské milosti „hrdina“…

Dne 2.listopadu bude poslána žádost o obnovu k Ústavnímu soudu ČR. Její projednání, by mělo proběhnout urychleně, kdy i ústavní soud ví, jak je rozsudek zdrcující pro Českou republiku. Žádost o okamžité propuštění do rozhodnutí ústavního soudu a zrušení rozsudků, byla odmítnuta ministryní Benešovou i prezidentem Zemanem. Ministryně Benešová nemluví pravdu, když tvrdí, že „nedisponuje pravomocemi“, stejně jako prezident. Proč je Tempel stále ve vězení není nikomu informovanému jasné (po de facto zrušení rozsudku českého soudu, by měl platit poslední osvobozující rozsudek, byť ještě nenabylo právní moci). Dát milost usvědčenému vrahovi šlo, ale přerušení trestu – i když to zákon umožňuje, nelze?!

České republice se kauza Roberta Tempela pěkně prodraží. Bohužel nebudou platit viníci, ale daňoví poplatníci a že by byli viníci potrestání? Měli prostě „jiný právní názor“ za který ti, co soudce platí, zaplatí desítky miliony korun. Vítejte v české, „potěmkinovském“, právním státě, resp. právnickém, jak říkal JUDr. Zdeněk Altner… Všechno je jen jako! J.Š.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)