Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

st úno 08 @09:15 -
KS Ostrava: Obnova řízení ve věci Petra Kramného

Nejnovější komentáře

 • 02.02.2023 08:39
  „Reflektuji a přijímám kritiku, kterou vůči mně veřejnost má ...

  Read more...

   
 • 01.02.2023 07:01
  Bez komentáře, aneb jak (ne)závislí novináři oslavují s gen.

  Read more...

   
 • 31.01.2023 20:56
  Deset let za mřížemi až doživotí hrozí třem žákům osmé třídy ...

  Read more...

   
 • 31.01.2023 20:39
  Soukromou konverzaci ruských manželů u stolu v restauraci ...

  Read more...

   
 • 29.01.2023 10:19
  Pane Šinágle, děkuji za zasílání, je to velmi zajímavé. Píšete ...

  Read more...

   
 • 28.01.2023 09:14
  Na volebních lístcích jsou čísla 4 a 7. V numerologii jsou ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.
Číst dál...

Robin Hood, Juraj Jánošík, Jiří Paroubek. Každý kulturní Čech ihned pozná, co tito tři hrdinové mají společného, ačkoliv žili na staletí od sebe v rozličných společenských systémech. Bylo to odvěké, utopistické, a proto nesmyslné řešení rozdělení hmotného bohatství.

Číst dál...

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Login Form

Prymula projev k narodu 2020Z nedávných projevů k „národu“ obou docela mrazilo, zvláště toho Prymulova – jako by nastoupila četa italské mafie, která ponurost a šíření strachu patřičně posílila. Bohužel strachPrymula Zeman Hrad nejvíce šíří a podporují média – kdy budou dána ona do karantény?! Mediálně traumatizovaná společnost je ohrožena daleko více než zmůže koronavir.

Prymula zřejmě četl z čtecího zařízení, takřka nemrkal… „Se svým týmem zkušených expertů ze zahraničí“? Nemá snad české experty, nebo jim nedůvěřuje? Zeman nezůstal pozadu svým „státnickým“ požadavkem tvrdého potrestání občanů, nedodržujících opatření. Jak by asi potrestal občana, který k soudu podal stížnost, kdy odmítl sundat roušku a nemohl tak volit? Zřejmě by mu udělil státní vyznamenání za „Hájení roušky“… Neškodí připomenout projev Miloše Zemana o boji proti terorismu, novodobému „superholocaustu“, jak říká.

Projev pronesl dne 27.1.2015. Letos odmítl podepsat odvolání velvyslance ČR v Maroku Viktora Lorence, které se s vysokou pravděpodobností, díky kupčení s vízy, podílí na umožnění vstupu do schengenského prostoru teroristům, obchodníkům se zbraněmi a s drogami. Na www.sinagl.cz si můžete zadat do hledáčku „Viktor Lorenc“ a sami se přesvědčit o důkazech v českém, anglickém, německém a francouzském jazyce. Po první informaci na tomto webu o poměrech na velvyslanectví informovaly DeníkN a Hlídací pes jedním článkem. Potom se odmlčely, jako dosud mlčí všechna veřejnoprávní média o tomto diplomatickém skandálu… Může se v důsledcích podílet na smrti mnoha tisíců lidí… 

Zemanova slova o superholocaustu pronikla do světových médií

Oslovil jsem ve věci osobně europoslance Jana Zahradila, Alexandra Vondru, poslance Václava Klause ml. (emailem všechny české europoslance), Martina Kupku (slíbil mi 7.září na volebním mítinku ODS v Hořovicích interpelovat ministra Petříčka), Patricka Nachhera a Jaroslava Bžocha z Hnutí ANO. Zůstalo jen u slov a slibů…

Senát raději řeší střet zájmů premiéra, místo aby řešil podezření z vlastizrady prezidenta republiky! Raději se senátoři složili na „Lavičku pro Kuberu“, tentokrát ze svého. Na podporu boje proti koronaviru se také složili – ze stranických pokladen a pár tisíci korunami … Moje výzva předsedům obou komor parlamentu, aby ke sbírce vyzvaly občany zákonodárce, nebyla vyslyšena…

Politika není černobílá a odstranit nežádaného lze různými způsoby. Něco takového by jistě zvládla i BIS a že by měla důvody (ředitel BIS Koudelka opět nejmenován generálem, jeho konkurent z BIS Jiří Rom je ve službách Zemana, který příslušníky BIS nazývá „čučkaři“).

LN Prymula VZP 311020Prymula byl neudržitelný. Měl by proto co nejrychleji odstoupit a odejít z politiky do obchodu, který mu jde mnohem lépe, jak ukazuje jeho minulost… Místo aby okamžitě odstoupil, opět všechno nedůstojně „okecává“. Potvrzuje tak svoji bezpáteřnost. Pouze takoví lidé mohli vstoupit do Pohotovostního pluku VB – kariéristé, poslušní a vykonávající vůli druhých. Produkt „pravdy a lásky“…  

Stejně tak Prymula projevil svoji zbabělost při odmítnutí léčby rakoviny úspěšnou a osvědčenou metodou MUDr. Karla Fortýna jako náměstek ministra zdravotnictví. Zbytečně tak umírá, jenom v naší zemi, ročně cca 30 000 lidí – levná léčba se nepovoluje a zakazuje!

I z těchto důvodů tvrdím, že se Roman Prymula vědomě podílí na zločinech proti lidskosti, stejně jako Miloš Zeman, který svým nekonáním také napomáhá k usmrcování nevinných lidí v Africe, ve světě. Podporou velvyslance Viktora Lorence potenciálně napomáhá i k usmrcování lidí teroristy i v Evropě!

Prymula už odstupuje, na  Zemana nemají politici dost odvahy. Přesto věřme, že budou oba jednou národem volání k odpovědnosti za podporu zločinů proti lidskosti.

Firma Prymulovy dcery získala dotaci k výrobě dezinfekce, přitom dezinfekce je dostatek – i firem na její výrobu?! Pokud bude Zemanem udělen Řád Bílého lva Prymulovi, bude jeho význam znehodnocen a uraženi všichni jeho nositelé, kteří svými životy a bojem jeho význam naplnili.

Pan profesor se tento týden veřejně vyznamenal dostatečně…

 

Jan Šinágl, 25.10.2020

* * *

Demokratická republika Kongo: Vývoz nelegálních zbraní podporující zabíjení, masové znásilňování a mučení

Je plukovník Roman Prymula dobrý člověk nebo predátor. Čtěte celé!

***

„Dělá-li soupeř chybu, netřeba ho rušit.“

Napoleon Bonaparte

***

„Totalitární pojetí práva se vyznačuje tím, že pohrdá veškerým, dokonce i svým vlastním pozitivním právem.“

Hana Arendtová

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.40 (10 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)