Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt bře 30 @17:30 -
Praha AC: Člověk a média
út dub 25 @12:30 -
OS Praha 1: JUDr. Vratislav Vajnar

Nejnovější komentáře

 • 25.03.2023 09:35
  Proruští dezoláti. twitter.com/.../...

  Read more...

   
 • 24.03.2023 10:35
  Kdo řekne veřejně v Rusku, že na Ukrajině je válka, dostane 15 ...

  Read more...

   
 • 24.03.2023 09:16
  Další lidský příběh z nelidské války: Ukrajinský operátor ...

  Read more...

   
 • 23.03.2023 18:20
  "Ruská armáda je druhá nejsilnější na světě – ukázalo se, že ...

  Read more...

   
 • 23.03.2023 17:36
  „Rada, kterou mu mohu dát, nebo spíše tvůrcům jeho projevů, je ...

  Read more...

   
 • 21.03.2023 21:49
  Ruská armáda je druhá nejsilnější na světě – ukázalo se, že je ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.
Číst dál...

Robin Hood, Juraj Jánošík, Jiří Paroubek. Každý kulturní Čech ihned pozná, co tito tři hrdinové mají společného, ačkoliv žili na staletí od sebe v rozličných společenských systémech. Bylo to odvěké, utopistické, a proto nesmyslné řešení rozdělení hmotného bohatství.

Číst dál...

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Login Form

Clovek a strach Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-19

 ***

Děláme z bebranných dětí a  z budoucích občanů už v dětském věku  poslušné ovčany. To může dopustit jen zločinný stát a zločinný systém. Po nacistické a komunistické totalitě nastoupila její  jiná forma – totalita kapitálu. Sofistikovaně ovládá naše duše a životy, ve svůj prospěch a na náš účet. Braňme se, dokud ještě lze – jde především o životy našich dětí a jejich budoucnost!

Obdržel jsem POZVÁNKU a vydal se do Ostravy na Masarykovo náměstí. K proslovu jsem se nedostal, zato mohl natočit rozhovor pro KTV, doplněný o skvělá vystoupení MVDr. Jiřího Urbánka a dvou učitelek Simony Šnajdrové a Lucie Kafkové, které stojí za projektem komunitní školy BÍLÁ SOVA - viz video níže. Tyto letáky se rozdávaly účastníkům.

Umlátíme je čepicemi, když povstaneme jako občané. Nenechme si vzít naši svobodu!

O demonstraci napsaly i Parlamentní Listy. Z pozvaných politiků se dostavil pouze poslanec za KSČM Leo Luzar a možnost patřičně, jako komunista využil, řečnil a řečnil… Na celý průběh demonstrace se můžete podívat ZDE.

Mimochodem ve Švýcarsku politici v médiích moc nevystupují. Většina obyvatelstva jména členů vlády a jejich funkce ani moc nezná. Lidé hodnotí jejich práci podle toho, jak se jim žije. Nejsou-li spokojeni, tak je prostě vymění díky přímé demokracii. Toho jsou si politici dobře vědomi, proto se snaží pro zemi pracovat co nejlépe. Jen prázdné řečnění politiků v médiích by zemi moc nepomohlo a bralo jim čas na potřebnou práci. Přímá demokracie by u nás nefungovala jako v CH, nejsme Švýcaři, ale nějak se s učením jednou začít musí.

 

Jan Šinágl, 5.9.2021

***

Chirurg a sportovní lékař Urs Guthauser je jedním z lékařů, kteří odporují dominantní očkovací politice proti Covidu. Jaké jsou jeho argumenty?

Toto video bylo zcenzurováno po 22minutách na Youtube. O demokratuře, bioterorismu a cestě k pravdě jako zábraně otroctví

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.89 (9 Votes)
Share

Komentáře   

-3 #2 Jan Šinagl 2021-09-07 13:24
Už se začíná hovořit o očkování proti chřipce a jednotné vakcíně proti ní a covidu. Firma NOVAVAX už na tom v USA pracuje, informuje dnes Seznam.cz. Po zkušenostech s výrobou vakcíny proti covidu ji můžeme očekávat v řádu týdnů... Jak dlouho ze sebe nechá lidstvo dělat "pokusné králíky", kdy nikdo nenese osobní odpovědnost za tento hromadný zločin proti lidskosti?!
-3 #1 Jan Šinagl 2021-09-07 13:14
Kamarád rusorád
Bývalí brazilští představitelé i zahraniční levicoví politici varují před Bolsonarovou snahou udržet se u moci silou.

Levicoví politici varují před prezidentovou snahou udržet se silou.

/Viz PUTIN./

KM

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)