Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 26.05.2024 19:46
  MZV ČR takřka obratem vždy informuje na svém webu a v médiích ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Urbanek Jiri"Čelíme daru od Boha." Papež František

***

Ostrava 31.8.2021: Nesahejte nám na naše děti!

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-19

***

Ústava ČR, hlava druhá, Lidská práva a základní svobody čl. 23: Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

Rozhovor s MVDr. Jiřím Urbánkem, MBA, bývalým stratégem prodeje ve farmaceutickém průmyslu pro Nadační fond Svědomí národa (31.8.2021), cituji:

Vyrábíme pro skutečně nemocné, nebo framaprůmysl nemocné vyrábí, aby měl komu prodávat?! -  Data k vakcínám u nich nanajdete, každé léčivo má příbalový leták, ten u vakcíny nedostanete,  je jen u původního balení vakcín. Je na SÚKL (Státní Ústav Kontroly Léčiv). Za standardních podmínek se k němu občan nedostane. Návod je v rozporu co píší o vakcínách média - Těhotným se vakcína doporučuje, přitom se zkoušela jen na potkanech a doporučuje se pouze při velmi pečlivém zvážení všech rizik - Porušují se daná pravidla a legislativa, která to upravuje – Lákání na zdravotní úkon, který nejde odvolat a nevíme co se následně stane - Nepodléhat marketingu a sami převzít ochranu svého zdraví - U koupě aut váháme, u vakcín neváháme - Kampaň je neetická a rozhodně nefér - Zdraví je obchod, komodita se kterou se obchoduje - V roce 2015 se hlásilo 2-5% nežádoucích účinků po vakcinaci u dětí, dnes to není jiné - Po očkování u lékaře je komu hlásit, po očkování na nádraží komu? -  Nahlásit webu SUKL to každý nezvládne - Proč by to měl praktik hlásit, má s tím práci a nic z toho nemá - Systém nahrává tomu, že se nežádoucích účinků bude hlásit ještě méně - Autority doporučují očkování, aniž by si uvědomili, že mohou pacienta poškodit - Autoritě věříme a podléháme, často o tom vůbec nic neví?!

Pojďme hledat věci, které fungují, spousta jich nefunguje - Vláda má špatný marketing, ten má mít oboustranný prospěch - Kampaně vlády jsou jednostranné, výborně zvládnuté, ale neetické, neférové, komu to přináší prospěch? - Pokud má být oboustranný prospěch, musí vyhrávat obě strany - Tady 10 milionů lidí prohrává a pár vyvolených vyhrává.

Žijeme ve svobodné době?

Svoboda je stav mysli. Jsme rozmazlení, žijeme ve světě, kde od roku 1945 nebyla válka, věcí si nevážíme. Svobodu jsme vyměnili za „luxus služeb a jistot“. Až to praskne, řeknou viníci „Já jsem dělal jenom svoji práci“ - Největší problémy si způsobujeme sami, ukazovat na druhé, že za to mohou je zbavování se vlastní odpovědnosti - Nebudu podle vás skákat, budu si dělat věci po svém a nést za ně odpovědnost, to je svoboda, narovnání se a přestat ohýbat hřbet. Když se narovnáme všichni, ti nahoře s bičem utečou ze strachu, protože nás je víc a kdykoliv je umlátíme čepicemi.

Vzkaz farmaprůmyslu?

Dělejte to tak, ať máme prospěch všichni.

Vzkaz politikům?

Moc korumpuje, jste u moci, abyste nás ne trápili, ale vykonávali službu občanům. Nenechte se korumpovat vlastní mocí a ukažte, že jste lidé, občany země a že vám záleží na tom, jaká ta země bude a ne na tom jaké máte politické preference, případně jaké máte ekonomické zájmy.

Vzkaz běžnému občanovi?

Zjišťujte si informace, informace jsou svoboda, ale nejsou díváním se na masmédia a poslouchat kdo vám řekne co máte poslouchat a čím se řídit. Získejte si je sami a sami se rozhodněte, jak s nimi naložíte a čemu budete věřit. Uvědomte si, vždy, když vám bude někdo říkat udělej to nebo ono, tak si položte otázku, když to udělám, komu to prospěje a pokud je odpověď na tuto otázku jiná než, že to prospěje mně, tak velmi zvažte co uděláte.

 https://www.svedomi-naroda.cz/2021/08/31/rozhovor-s-mvdr-jirim-urbankem-mba-byvalym-strategem-prodeje-ve-farmaceutickem-prumyslu/

***

JE VAKCÍNA LÉKEM NA „PANDEMII,“ NEBO „PANDEMIE“ PŘEDPRODEJNÍ KAMPANÍ VAKCÍN?

Chirurg a sportovní lékař Urs Guthauser je jedním z lékařů, kteří odporují dominantní očkovací politice proti Covidu. Jaké jsou jeho argumenty?

Z odpovědí MUDr. Soni Pekové - věcný, zdravý rozum, který mainstream nenabízí…

 

J.Š. 4.9.2021

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.29 (14 Votes)
Share

Komentáře   

-4 #2 Jan Šinagl 2021-09-05 08:39
Reportérka BBC zemřela týden po očkování vakcínou na otok mozku. Bylo jí 44 let, byla zcela zdravá...

Britská moderátorka BBC Lisa Shaw zemřela ve věku 44 let na následky krevních sraženin a embolií způsobených molekulární reakci vakcíny AstraZeneca v jejím organismu. Zemřela týden po vakcinaci. To je stanovisko pitevní zprávy, kterou uveřejnila ve čtvrtek 2.9.2021 britská média.

Lisa umírala 6 dní poté, co se u ní projevily krevní sraženiny a trombóza postihla její mozek, kde následně došlo k mohutnému otoku. Vakcína vyvolala v jejím těle syndrom zesílené reakce imunitní odezvy, nechvalně proslulý syndrom ADE, kdy namísto neutralizace virů pomocí antigenů ve skutečnosti dochází k nákaze bílých krvinek samotným virem.

Bílé krvinky totiž pohlcují antigeny s navázanými a zachycenými viry, které ale nejsou antigenem plně neutralizovány a deaktivovány, a to v důsledku významné mutace viru, který se odlišuje na proteinové bázi od vakcinačního virového modelu. Tím dojde k tomu, že bílé krvinky se po vtažení antigenů s virem nakazí a virus se v nich množí jako v normální buňce. Imunitní systém tak je napaden, začíná bojovat sám se sebou, což vede ke spuštění poplachu autoimunitní reakce, mohutných krevních sraženin, trombóz, protože imunitní systém se snaží zastavit šíření nákazy šířené bílými krvinkami za každou cenu.

iDNES 26.8.2021:
Moderátorka jedné z rozhlasových stanic britské veřejnoprávní BBC zemřela kvůli vážným komplikacím po podání vakcíny proti covidu-19. Potvrdila to zveřejněná pitevní zpráva. Čtyřiačtyřiceti letá Lisa Shawová zemřela v květnu kvůli krevním sraženinám a krvácení do mozku. V nemocnici skončila dva týdny po podání první dávky očkovací látky AstraZeneca...

Zdroj: idnes.cz/.../...
-8 #1 Jan Šinagl 2021-09-04 14:59
Dnes jsem náhodně potkal po čase známého. Překvapilo mne, jak přibyl na váze (bývalý horolezec), pracuje jako kominík, otec dvou dětí. Říkám mu "Také potřebuješ zhubnout." "Jsem nemocný a beru 7 léků", odpověděl smutně až zoufale.

Zdravotní problémy mu začaly po očkování. Nechtěl se nechat očkovat, ale ztratil by práci, protože pracuje hlavně pro firmy, které očkování vyžadují. Dal přednost práci před svým zdravím, bez práce by se stal bezdomovcem. Ten jistě přežije, ale jeho organismus očkování přežít nemusí. A pak zkuste žalovat stát...

Držme mu palce, aby se brzy uzdravil a děti nepřišly o milovaného tátu. Štěstí jako kominík nám přináší každý den. Ať neopouští ani jeho a všechny podobně postižené. Není jich málo a stále jich přibývá!

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)