Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

ne čvn 16 @13:00 -
Přerov: 79. výročí masakru na Švédských šancích
pá čvn 21 @20:00 -
Žebrák: 70 let hvězdárny
so čvn 22 @08:00 -
5. HUDLICEFEST 2024
po čvn 24 @09:00 -
KS Zlín: Vražda ve Slopném
st čvn 26 @13:00 -
ODROČENO: OS Břeclav: Vražda dvou Rakušanů

Nejnovější komentáře

 • 13.06.2024 12:29
  „Žádné morální zábrany“. Spekulanti útočí na majitele podílů ...

  Read more...

   
 • 10.06.2024 16:07
  Půlroční angažmá se po návratu domů vydávalo za velký úspěch ...

  Read more...

   
 • 08.06.2024 14:56
  Tolik k „úžasné práci Covida“ Berseta, bezcharakterníh o ...

  Read more...

   
 • 08.06.2024 14:50
  Soviel zum "wunderbaren Covid-Job" des Charakterlumpen Berset ...

  Read more...

   
 • 07.06.2024 09:38
  Masakr práva ve Zlíně pokračuje a organizovaný zločin kvete.

  Read more...

   
 • 05.06.2024 19:53
  Fialova vláda prohrála soud s whistleblowerem , jemuž zrušila ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Ricar Marek… Prosím, napište dopis panu Řičářovi. To je to nejmenší, co pro něho můžete udělat. On už pro nás udělal Chodorkovskij Michaila stálé dělá mnohem více! Děkuji všem i jménem rodiny ing. arch. Marka Řičáře. Těší mne, že se konečně začínají ozývat a jednat významné organizace a osoby, které jsem oslovil. Začínají se ozývat a nabízet pomoc i lidé a instituce ze zahraničí. J.Š.

VĚZEŇ SVĚDOMÍ České republiky - dopisní akce! - Soud potrestal exsoudce JUDr. Josefa Knotka za korupci 5,5 lety vězení, netrestal vinné, kdy budou odsouzeni soudci, kteří odsuzují nevinné…?!

Můj manžel byl přemístěn do věznice ve Všehrdech u Chomutova, místa vzdáleného cca 350 km od místa, kde bydlí jeho rodina. Jediný možný neomezený způsob kontaktu s ním je poštovní korespondence. Prosím a vyzývám Vás všechny, kdo jej chcete psychicky a morálně podpořit, pošlete mu alespoň jednou za měsíc Váš dopis! Dejte také vědět Vašim přátelům a známým. Manželovi je možné psát česky, německy, anglicky, slovinsky, rusky a latinsky. Adresa pro zasílání dopisů je: VĚZEŇ SVĚDOMÍ ČR, JOSEF MAREK, VĚZNICE VŠEHRDY, VŠEHRDY 26, 430 01  CHOMUTOV - http://www.petice24.com/a/75729

Soud potrestal exsoudce Knotka za korupci 5,5 lety vězení - Podle obžaloby šlo ve třech případech o manipulaci s termíny hlavních líčení, v jedné věci o manipulaci se zákazem řízení a v jedné o ovlivnění trestního řízení. Ministr spravedlnosti oba soudce předloni dočasně zprostil soudcovské funkce. Knotek na ni loni v květnu rezignoval. …

* * *

Na svobodě je mnoho zločinců, kteří si vykoupili „nevinu“ na korupčních soudcích, či malé, podmíněné tresty. Ve vězení je mnoho nevinných, kterým jejich „vinu“ zakoupili ti, kteří jimi byli a jsou stále ohroženi. Nyní záleží jen na nezávislé práci médií a občanech, aby donutili odpovědné orgány a instituce konat, nejen v zájmu země, ale i vlastním. Jinak riskujeme, že zde brzy nebude nikoho, kdo se ozve a zastane se volání nevinných.

Prosím, napište dopis panu Řičářovi. To je to nejmenší, co pro něho můžete udělat. On už pro nás udělal a stálé dělá mnohem více! Děkuji všem i jménem rodiny ing. arch. Marka Řičáře. Těší mne, že se konečně začínají ozývat a jednat významné organizace a osoby, které jsem oslovil. Začínají se ozývat a nabízet pomoc i lidé a instituce ze zahraničí. Věřím, že se nám společným úsilím podaří dostat na svobodu ing. arch. Marka Řičáře. Je vězněm svědomí, stejně jako byl Michail Chodorkovskij.

Mnoho odpovědných a vysoce postavených se právem cítí být ohroženo. O to větší bude jejich odpor, kdy budou používat jimi osvědčené nemravné, podlé a nezákonné praktiky. Pro každého slušného občana je tato kauza osobní výzvou. Má v sobě obrovský potenciál potřebných pozitivních změn v naší korupcí stále zamořené zemi. Na přístupu odpovědných osob, orgánů, institucí a politiků budou občané moci poznat, kdo z nich je pro právo a spravedlnost a kdo důvěru občanů požívá neprávem. Nepochybuji, že těch prvých bude přibývat. Poznáte je především podle činů a skutků. Prázdným slovům, slibům, poučování a moralizování už uvěří opravdu, ale opravdu, jenom ovčané. Přichází čas občanů – i v zájmu slušných a nevědoucích „ovčanů“!    

Stále nám ubývá, moc toho nezbývá! Moc je stále více nahá! Demokracii bez demokratů budovat nelze. Nejsou-li a nebudou-li, tak nás očekává nová forma totality, otroctví, poslušnosti, strachu a konečné bídy. Prosperita bez skutečné svobody a demokracie může být jen dočasná. Usídlí-li se zlo u moci, nastane trvalá bídy, než zničí zlo samo sebe. Jsme tak nepoučitelní?!  

 

Jan Šinágl, 31.5.2014

* * *

Marek Řičář, vězeň svědomí: ČESKÉ PEKLO 2014 ve srovnání s vězením v roce 1930 !!!

Robert Tempel, 4x osvobozen, poté doživotí a žádné odškodnění!!!

Nejzkorumpovanější zemí na světě je bezpochyby Rusko

 

P.S.

Eurokomisařka Věra Jourová byla obviněná v kauze Budišov. Zproštěna pro nedostatek důkazů, ne proto, že se skutek nestal! Vyšetřující policisté, kterým se přiznala, jak vypovídali před soudem pod přísahou, byli odvoláni, důkazy zničeny.

* * *

#126

2016-01-14 15:11

Velice dobře jsem znal hlavního aktéra Peťu, byla to nejhorší zrůda, jakou jsem poznal. Posílat Ukrajince na podnikatele bylo jeho hobby. A o té eurokurvě je lépe ani nemluvit.

#127

2016-01-15 14:27

Nesmíte zapomenout, že jsme (zřejmě) stále? totalitním státem, kriminálním státem, kde stále mají hlavní slovo komunisté. Ano, komunisté, kteří se rozutíkali do různých politických stran a všude možně občanům škodí. Je to obrovské zlo, které nebylo do dnešních dnů potrestáno za zvěrstva proti lidskosti, které do dnešních dnů jimi bylo spáchané. Pak se nesmíme divit tomu, že zde žádná spravedlnost není a asi ani nebude! 

* * *

Bratranec ing. arch. Marka Řičáře jmenován Papežem novým plzeňským biskupem

Tomáš Holub byl Papežem jmenován novým plzeňským biskupem - http://tisk.cirkev.cz/z-domova/tomas-holub-novym-plzenskym-biskupem/ - je bratrancem ing. arch. Marka Řičáře. Boží Mlýny melou někdy hodně pomalu, ale zato jistě.

J.Š.23.2.2016

* * *

Čeští úředníci podřízení Věře Jourové šidí Evropskou unii a nechali se chytit

Komisařka Jourová zase hájila Brauna, kterému europoslanci zazlívají, že porušil evropské předpisy, když před třemi lety v roli náměstka ministra pro místní rozvoj spolurozhodoval o zřejmě zmanipulované zakázce na monitorovací systém pro eurodotace na léta 2014-2020 … http://echo24.cz/a/isz2v/cesti-urednici-sidi-evropskou-unii-a-nechali-se-chytit ... Třem vysokým českým úředníkům z Bruselu hrozí neslavný návrat do Prahy. Během sporů o dostavbu českých dálnic se zřejmě dostali do střetu zájmů, který může donutit k rezignaci dokonce dvě eurokomisařky, Češku Věru Jourovou a Rumunku Corinu Cretuovou. Na nebezpečí upozornil jeden z e-mailů, které našli hackeři z White Media v korespondenci premiéra Bohuslava Sobotky. … Odeslal ho druhého prosince zastupující šéf kabinetu komisařky Jourové Daniel Braun náměstkovi ministra životního prostředí a bývalému manažerovi Lovochemie Vladislavu Smržovi. … Na závěr zprávy doporučuje, že je třeba s Evropskou komisí jednat zvlášť o každém projektu, v první řadě o těch, které nevyvolávají vážnější spory. Potom je Evropská komise „schválí s dalším přimhouřením očí“. Řád zaměstnance Evropské unie 11.čl. nařizuje: „Úředník plní své služební povinnosti a řídí se výhradně zájmy Unie. Nežádá ani nepřijímá pokyny žádné vlády, orgánu, organizace nebo osoby mimo jeho orgán.“ Braunův e-mail je dokladem, že Nejdl, Miko i sám Braun služební řád porušili. … Očekávaný skandál úředníků Nejdla a Brauna může ohrozit i jejich komisařky. Na oba české byrokraty se už dotazoval dopis kontrolního výboru europarlamentu odeslaný komisařce Cretuové loni v prosinci.

Tolik citace ze článku. Skutečná, nezávislá eurokomisařka, hájící zájmy EU, by musela okamžitě těmto třem svým českým podřízeným euroúředníkům dát výpověď a sama iniciovat vyšetřování a jejich potrestání. Věra Jourová se tak pokouší opět zakrývat svoji minulost. Takto neomluvitelně jedná jen člověk se špatným svědomím. Článek byl zveřejněn 4.2.2016. Dodnes veřejnoprávní média České republiky, včetně bulvárních, mlčí?!

J.Š.25.2.2015

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.75 (4 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)