Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 20.07.2019 07:25
  Každá totalita se projevuje tak, že nesnáší jiný názor, jiný ...

  Read more...

   
 • 17.07.2019 23:40
  Tehdy za nácků se také obchodovalo s hnědou totalitou. Zvláště ...

  Read more...

   
 • 17.07.2019 18:32
  Vzpomeňme na zpěvačku a slavnou filmovou herečku MARLEN ...

  Read more...

   
 • 16.07.2019 08:38
  Mnozí ohnuli páteř, ale mnozí ji také dokázali narovnat.

  Read more...

   
 • 15.07.2019 09:18
  Tomáš Pecina: Karel Gott byl po celá 70. léta symbolem ...

  Read more...

   
 • 08.07.2019 10:58
  V jednotě proti Babišovi jako za komunistů! Ten člověk musí být ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

TK Samkova1 210119Na tiskovou konferenci na Novotného lávce v Praze byla pozvána všechna hlavní média, včetně ČRo. Dostavila se pouze iDNES – viz tato reportáž. Bylo podáno trestníTK Samkova 2 210119 oznámení pro rozvracení republiky.

Dostavilo se cca 20 lidí z řad občanské veřejnosti a nezávislých médií. Zvukový záznam celé TK si můžete poslechnout ZDE – trvala hodinu a nebylo tam jedno zbytečné slovo! Videozáznam celé TK ve dvou částech níže. Veřejnoprávní ČT opět selhala, kdy vysílá na ČT 24 kdeco přímým přenosem každý den. Mnohé nasvědčuje tomu, že Janek Kroupa je součástí struktur, které rozhodně zemi a spravedlnosti neslouží, což jsem i připomněl ve svých otázkách.

Např. kauza Roberta Tempela z roku 2002, kdy Janek Kroupa dělal podobné „levoty“. Kauza leží ve Štrasburku už 31/2 roku a je komunikována ve vládě ČR. Stejně tak se podílel na kauze ing. Arch. Marka Říčaře v kauze Budišov, či Aleše Vébra v kauze Golf Ještěd. Dal od všech ruce pryč, ačkoliv věděl, že jsou nevinní.

Mimochodem Jan Pokorný, ředitel zpravodajství ČRo, je rodákem z Cerhovic poblíž mého bydliště. Pochází ze vzorné komunistické rodiny a byl také tak patřičně vychováván. Za rodiče nemůžeme, ale zásadně formují myšlení, způsoby a postoje svých potomků. Málokdy se později zásadně změní, zvláště neliší-li se o moc poměry ve kterých vyrůstali svým obsahem s dnešními, byť dostaly jiný název.   

JUDr. Klára Samková: „Jsem přesvědčena, že činnost takovýchto tzv. investigativních novinářů je naprosto zhoubná pro tuto republiku. Všichni nadávají na politiky, že jsou úplatní, líní, že jsou hloupí. Možná jsou, ale to je tak 10% problému. 90% je manipulace novináři, kteří zdůrazní to, co se jim hodí a potlačí to, co se jim nehodí. Ve své podstatě jsou to oni, kdo protidemokraticky manipulují občany této země. Nechci vyvolávat konfrontace, ale ptám se novinářské obce jak dlouho v tom ještě hodlají pokračovat, jak dlouho, sami novináři a sama novinářská obec nechá tady několik málo jedinců řádit jak černou ruku a jak dlouho nechají špinit své profesní jméno takovými osobami jako je Janek Kroupa.“

 

Jan Šinágl, 23.1.2018

* * *

  

     

* * *

Reforma justice vyžaduje reformu myšlení

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.38 (8 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)