Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

Žádné události k zobrazení

Nejnovější komentáře

 • 03.08.2021 10:19
  Hezký den, Chtěli jsme vás informovat, že náš tým zkontroloval ...

  Read more...

   
 • 02.08.2021 18:38
  Vážení, jen občas plaše připomínám, že celý viroregulační ...

  Read more...

   
 • 02.08.2021 09:30
  Dobrý den. Předně Vám děkuji za zveřejnění mého příběhu. A ...

  Read more...

   
 • 02.08.2021 08:27
  Dobrý den pane Mrzílku, dovoluji si opravit malou chybičku v ...

  Read more...

   
 • 01.08.2021 10:53
  Bývalý primátor Jekatěrinburgu Jevgenij Rojzman o lidech kolem ...

  Read more...

   
 • 31.07.2021 17:37
  S návrhy na rehabilitaci vyslovil souhlas i státní zástupce JUDr.

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

HS Zebrak ML fotoPoráží  týmy se slavnou tradicí jako je Sparta, Slavie, Kladno. Mají „našlápnuto“ na titul Mistrů Středočeského kraje. Skvělá práce trenérů  ukazuje, že peníze a zázemí HC Zebrak Zaci tabulkanejsou vše. Přejme žebráckým hokejistům, aby se jednou dočkali hokejové haly, navázali na slavnou tradici žebráckého hokeje a pomohli i českému hokeji, který právě takovouto práci s mládeží potřebuje, aby navázal na úspěchy v minulosti. Plán na hokejovou halu je připraven – i pozemek, který za netržní cenu nabídli potomci selského rodu a národních buditelů bratří Hněvkovských. To už, ale není v moci hokejistů, ale radnice a vedení  TJ Spartak Žebrák. Podrobnosti na:  http://www.hokejzebrak.cz/mladsi-zaci.html.

 HC Zebrak Zaci vysledkyBývalé přírodní kluziště, jehož uvedení do provozu se zúčastnili sourozenci Eva a Pavel Romanovi, Hana Mašková a Karol Divín, už dávno není v provozu, zpustlo. Bylo následně používáno i jako skládka odpadu a nakonec zavezeno…

Bylo by skvělé, kdyby po případném získání titulu, připravilo vedení města Žebráku mladým hokejistům slavnostní přivítání. Nemohlo by si přát lepší propagaci a ostatní mládež lepší příklad, motivující k aktivnímu sportování. Přijetí a poděkování na radnici by mělo být samozřejmostí. Slavnostní odpoledne v Kulturním domě např. pod heslem „Setkání s mistry“, by jistě přilákalo mnoho mládeže i dospělých. Tak se to děje běžně ve světě. Město by tak ukázalo, že je hodno tradice Královského komorního města Žebráku. Nechme se překvapit, nezakřikněme to a držme palce mladým hokejistům:-) 

 

Jan Šinágl, 22. 2. 2020    

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (3 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)