Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 26.05.2024 19:46
  MZV ČR takřka obratem vždy informuje na svém webu a v médiích ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Ostrava Jana Domanska 27.2.2024Pane Šinágle,

Sigut Jaromir 23.8.2023přeposílám Vám mé vyjádření k doslova BLÁBOLŮM státního zástupce KSZ Ostrava, který se mě snaží přesvědčit, že plukovník Šigut prostě prověřoval moji firmu na vlastní pěst, jako obyčejný občan, nikoliv jako policista a vůbec nezneužil služební průkaz k této činnosti. Jedna z prověřovaných firem rakouská JAF HOLZ se vyjádřila, že neposkytuje informace obchodního charakteru třetím osobám ani běžně ani výjimečně !!!!

Tedy je záhadou, že dostal plk. Šigut informace zda jsme registrováni či nejsme u JAF HOLZ atd. Druhá firma M.T.A. ta pro jistotu vůbec nekomunikuje, protože ta vydala informace i s číslem poptávky a jejím obsahem. No to se to prověřuje na vlastní pěst se služebákem v ruce! Je také zajímavé, že odmítají prověřit soukromé kontakty plk. Šiguta s několikrát trestanou osobou P. Bogdalíkem, který opakovaně útočil verbálně vyhrůžkami proti mé rodině  a minimálně jednomu mému klientovi, který to potvrdil před soudem. Jsem tedy zvědavá, jaké vyjádření bude ze strany vedení KSZ Ostrava. Myslí si snad, že mám seno místo mozku? Zajímá mě Váš názor, co Vy na to.

Přílohy: emailová odpověď z JAF HOLZ níže+Výňatky KSZ Ostrava+TR. OZN. plk. NCOZ Jaromíra Šiguta

 

 Děkuji. J. Domanská

***

______________________ Původní zpráva: ________________________
Od: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Komu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Datum: 10.04.2024 15:29
Předmět: J. Domanská - 1 KZN 2003/2024-26 k rukám JUDr. Libora Malého- žádost o vyjádření ohledně odmítnutí KSZ Ostrava na podaní trestní oznámení na plk. Šiguta

Ve věci  1 KZN 2003/2024-26


Vážený pane doktore, tento email považujte jako stížnost a žádám Vás o vyjádření.

Dovoluji si Vám zaslat dokumenty z posledních několika dnů. Přeposílám vyjádření vedoucí ostravské filiálky JAF HOLZ s. r. o. kdy je mi v tomto mailu sděleno, že společnost JAF HOLZ neposkytuje informace obchodního charakteru třetím osobám ani běžně ani výjimečně, jelikož z vyjádření KSZ Mgr. Josefa Šuhaje, jasně vyplývá, že plk. Šigut prováděl šetření na vlastní pěst a nikoliv, jako policista, ale jako běžný občan, pak zcela jistě nemá pravdu a lže a zastírá tak zneužití pravomoci úřední osoby, policisty který zneužil služební průkaz k získávání informací obchodního charakteru, když uvádí ve svém trestním oznámení, že tedy ještě před podáním tr. oznámení (4. 3. 2019) prováděl šetření u firem JAF HOLZ dne 1. 3. 2019 a rovněž toto šetření prováděl plk. Šigut dne 27. 2. 2019 v ostravské společnosti M.T.A., která však v této věci nekomunikuje vůbec, ale jak vidno z přiloženého výňatku tr. ozn. poskytla čísla poptávky i obsah poptávky materiálů. Je tedy s podivem, jak se mě snaží KSZ Šuhaj přesvědčit (opakovaně), že je vše v pořádku.

Také mě zaráží, že to vlastně policie a SZ asi záměrně přehlíželi a nikdo se nesnažil toto jednání plk. Šiguta prověřit, tedy jeho postupy a šetření na vlastní pěst. Tedy je jasný záměr krýt zneužití služebního postavení policisty ve své soukromé kauze. 

To čeho se na nás všichni dopouštěli, je skandální a ještě se mě snaží pan Mgr. Šuhaj trapně přesvědčit, že takto je to v pořádku? Snaží se Mgr. Šuhaj zdržovací taktikou, tedy opakovaným odmítáním, řešit trestní oznámení na plk. Jaromíra Šiguta věc PROMLČET? 

Pokud je takové jednání ukázkou nezávislosti, nestrannosti a zákonnosti, pak tedy opravdu nejsme právní stát a považuji to za selhání KSZ Ostrava.

Věc budu nadále řešit na MSP ČR a přes PS ČR a přes média, pokud nedojde k objasnění celé věci.

Vaše vyjádření očekávám co nejdříve bez ohledu na vaše 30. denní lhůty, protože už čekám šestý rok na spravedlnost!

Viz níže  mail paní Bendové z JAF HOLZ  +  2 přílohy.

Jana Domanská 

nar. 2. 9. 1962

Československé armády 203/9, 736 01 Havířov

*** 

K Vašemu dotazu níže, uvádím následující.

Nejsme si vědomi, že bychom poskytli jakoukoliv informaci v obchodním styku třetí osobě. Běžně ani výjimečně  informace tohoto typu neposkytujeme. Pokud máte zájem nám tuto  věc objasnit,  žádám Vás o osobní schůzku , na které bychom mohli celou situaci projednat. Budete li mít zájem , můžeme se k tomuto osobnímu jednání spojit  online s kolegyní z centrály, která má u nás na starosti oddělení COMPLIANCE.

Nechávám rozhodnutí na Vás, každopádně písemně se více vyjadřovat nebudeme.

Děkuji Vám za pochopení a pevně věřím, že přistoupíme k osobnímu jednání.

 

S pozdravem

Alena Bendová

Vedoucí filiálky

JAF HOLZ spol. s r.o.

Družební 702

725 26 Ostrava – Krásné Pole

Česká Republika

Telefon: +420 596 940 899

Mobil: +420 724 256 698

E-Mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: www.jafholz.cz

***

P.S.

Paní Jana Domanská se chová jako skutečná, svobodná občanka. Zjistila porušování zákona, bojuje, a jedná, se všemi riziky a oběťmi. Nečinně nenaříká jako většina, ale koná v zájmu nápravy věcí veřejných. Pokud takových statečných lidí bude přibývat, teprve tehdy se může nedobrý stav správy naší země začít měnit k lepšímu. Paní Domanská už nejvyšší státní vyznamenání obdržela! Není od presidenta země, ale od občanů – má při současném stavu společnosti tu nejvyšší cenu a váhu! JŠ   

***

OS Kolín 11.4.2024: "Je to jako boj s plísní", tvrdí nepravomocně odsouzený Šinágl

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

0 #1 Jan Šinagl 2024-04-17 19:23
Zdravím Vás pane Šinágle, něco se děje.

Ministr Blažek podal trestní oznámení na svůj vlastní odbor ??? Neskutečné!!!

Dnes jsem také já odeslala trestní oznámení k NSZ ČR na státního zástupce Mgr. Šuhaje z KSZ Ostrava pro maření spravedlnosti a zneužití pravomoci úřední osoby.

Dnes také paní soudkyně Bochňáková ožila a zaslala přípis, aby pokud disponuje syn originálem předávacího protokolu lešení, zda by jej mohl předložit u soudu 25. 4. 2024.

No po třech létech jsme se konečně dobrali toho čím to mělo asi začít a mohlo také i skončit! Důležité je, že se smrduté justiční vody hnuly. To je opravdu úspěch.

JD

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)