Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

ne čvn 16 @13:00 -
Přerov: 79. výročí masakru na Švédských šancích
pá čvn 21 @20:00 -
Žebrák: 70 let hvězdárny
so čvn 22 @08:00 -
5. HUDLICEFEST 2024
po čvn 24 @09:00 -
KS Zlín: Vražda ve Slopném
st čvn 26 @13:00 -
ODROČENO: OS Břeclav: Vražda dvou Rakušanů

Nejnovější komentáře

 • 13.06.2024 12:29
  „Žádné morální zábrany“. Spekulanti útočí na majitele podílů ...

  Read more...

   
 • 10.06.2024 16:07
  Půlroční angažmá se po návratu domů vydávalo za velký úspěch ...

  Read more...

   
 • 08.06.2024 14:56
  Tolik k „úžasné práci Covida“ Berseta, bezcharakterníh o ...

  Read more...

   
 • 08.06.2024 14:50
  Soviel zum "wunderbaren Covid-Job" des Charakterlumpen Berset ...

  Read more...

   
 • 07.06.2024 09:38
  Masakr práva ve Zlíně pokračuje a organizovaný zločin kvete.

  Read more...

   
 • 05.06.2024 19:53
  Fialova vláda prohrála soud s whistleblowerem , jemuž zrušila ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Obzvlášť obtížný případ, vyžadující vědecké posouzení, byl předán znaleckému ústavu, který tento typ činu řešil poprvé a také naposledy.

Nové závěry znaleckých posudků ukazují, jak si znalci obžaloby pletou základní terminologii - JUDr. Renata Gilová bude zjišťovat, zda ona sama nepochybila - Doc. František Vorel bude přezkoumávat svůj vlastní znalecký posudek, zda taktéž nepochybil.

Můžeme dokázat, že případ Petra Kramného je prvním případem, kdy JUDr. Renata Gilová oslovila znalecký ústav Nemocnice České Budějovice a.s., a zároveň první případ kdy vůbec celý Krajský soud v Ostravě tento znalecký ústav vůbec kdy oslovil v jakékoliv věci. (Důkaz) (Důkaz)

Případ Petra Kramného byl vůbec prvním případem, kdy údajný znalecký ústav Nemocnice České Budějovice a.s., vypracovával znalecký posudek pro Krajský soud v Ostravě, ať v trestní či civilní věci. (Důkaz) (Důkaz)

Dnes víme, že je to zcela nepravdivá informace, jmenovaný znalecký ústav není autorem žádné vědecké práce, impaktovaného článku etc. a dle vlastních vyjádření Doc. Františka Vorla, vraždu elektrickým proudem na "stole nikdy neměl". (Důkaz)

Dnes víme, že v den rozhodnutí o jmenování znaleckého ústavu Nemocnice České Budějovice byl po celou dobu v soudní síni přítomen duch případu Petra Kramného, důvěrník STB a zejména nejpilnější znalec v České republice, ostravský capo di tutti capi MUDr. Igor Dvořáček. (Důkaz)

Nemůžeme hodnověrně důkazem doložit, jaký vliv měl na rozhodnutí soudkyně Gilové MUDr. Dvořáček, ale můžeme zcela hravě doložit, že mj. za svou účast u hlavního líčení s Petrem Kramným byl na minutu vyhozen (odejit) z pozice přednosty Ústavu soudního lékařství ve FN v Ostravě. Vyšlo totiž najevo, že MUDr. Dvořáček obelhal svého zaměstnavatele, protože si vykazoval normální pracovní činnost v zaměstnání, kde se samozřejmě nenacházel. Toliko k věrohodnosti ostravského capo di tutti capi MUDr. Igora Dvořáčka.

Zrůdnost komunistické soudkyně JUDr. Renaty Gilové sahá tak daleko, že ač je samozřejmě seznámena se skutečností, že doc. František Vorel může v rámci svého znaleckého oprávnění přezkoumávat závěry jen a výhradně v odvětví soudního lékařství, ač je si vědoma, že nové znalecké posudky jsou mj. z odvětví patologická anatomie, biomechanika a elektrotechnika, neoslovila vyjma doc. Vorla žádný jiný znalecký ústav. (sic!!!)

Předsedkyni senátu JUDr. Renatě Gilové nezbývá již žádný jiný úskok, než napadené posudky doc. Vorla nechat přezkoumat jen a výhradně doc. Vorlem. Celým tímto divadlem se JUDr. Renata Gilová sama zahnala do kouta a již ji nezbývá žádné jiné řešení.

Jistě správně tušíte jaký bude asi výsledek?

Vítejte v právním státě.

P.S. Rád bych upozornil na projekt https://www.voxpopuli.sk/pravo/kauzy-pravo/pripad-petr-kramny-casova-osa-udalosti.html, který je naprosto unikátní v tom, že zde máte pohromadě stěžejní informace ke kauze Kramný, a kde si můžete sami ověřit řadu neuvěřitelných mediálních mýtů a nepravdivých skutečností.

Celý článek: https://pericevic.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=759307

J.Š. 21.10.2020

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (4 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)