Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.04.2024 07:59
  Vážený pane Šinágle, ještě jednou Vám chci poděkovat za půjčku.

  Read more...

   
 • 13.04.2024 09:48
  Není podstatné kolik lidí sleduje informace, ale kdo a jak ...

  Read more...

   
 • 13.04.2024 07:45
  Vondráčková s Michalem se na soudy obracejí často, vedou ...

  Read more...

   
 • 09.04.2024 07:03
  A businessman from the USA wrote to me I don't know anyone ...

  Read more...

   
 • 09.04.2024 06:59
  Napsal mi podnikatel u USA: Neznám nikoho dalšího, kdo by ...

  Read more...

   
 • 08.04.2024 18:19
  Zdravim, pane Šinágl Ještě si někdo myslí, že ČR je právní ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Pavel Petr StB KSCAktualizováno 16.11.2022: Kandidáti a jejich rudé skvrny. Snad si každý nějak vybereme…

***

Bylo toho o gen. Petru Pavlovi napsáno dost. O Liboru Michálkovi média mlčí.

Poprvé jsem se setkal osobně s gen. Petrem Pavlem v Lošanech při uctění památky gen. Josefa Mašína, kdy přelétla čestná letka Gripenů a byla vypálena čestná salva. Dle médií, by prý Odbojovou skupinu bratří Mašínů nevyznamenal a Tomia Okamuru by prý jmenoval, jako prezident, premiérem, kdy by respektoval „vůli lidu“. Připomíná i svoji porevoluční spolupráci s gen. Radovanem Procházkou. Ten mne kdysi fyzicky napadl na zasedání KPV ČR. Podílel se postupném rozkladu KPV ČR společně s MUDr. Naděždou Kavalírovou. Ta, po propuštění z vězení v 50. letech z rozhodnutí „stranické pětky“, opustila vězení a nastoupila na komunistické ministerstvo! Připomínám Jana Masaryka: „Komunismus je 10% ideologie a 90% taktiky.“ Pokud nebudeme schopni zvolit presidentem země člověka s nezpochybnitelnou minulostí a nezpochybitelnými morálními hodnotami, bude to jen dalším důkazem, že jsme morálně nevyspělí a pohrobci totality stále ovládají dění v zemi.

Souhlasím s názory Martina Zvěřiny: „Naše země snad není v takové krizi, že ji musí zachraňovat normalizační rozvědčík“, či  Tomáše Guttmanna: „Kandidát na prezidenta musí mít čistý trestní rejstřík. Bývalí členové zločineckých organizací by měli být apriorně diskvalifikováni. Lupič si může dlouholetým vězením vysloužit novou příležitost žít spořádaně, ale na ředitele banky se nehodí. Zrovna tak by neměl být bývalý komunistický špión, cvičený k boji proti demokratickým zemím i proti neposlušným spoluobčanům, kandidátem na post prezidenta. Vzorem mládeži nebude člověk, který si u soudu ani nemůže stěžovat, že je v novinách označen za lháře a podvodníka. Vždyť sám veřejně prohlásil, že komunistický režim byl zločinný, a zároveň přiznal že mu chtěl sloužit. Sám přiznal že byl cvičen, aby organizaci NATO škodil, a zároveň se chlubí že v ní sloužil. Petr Pavel alias Pavel Pávek je bezpečnostní i morální hrozbou pro Česko.“

 Proto budu volit Libora Michálka. Nepochybně by měl velkou šanci, pokud ho média nebudou ignorovat. JŠ     

***

Náš kandidát na presidenta, nositel hodnot TGM, které prokazuje svým životem a svými činy

O digitálním Koniášovi a politickém moralizování

Podivná vyznamenání ke dni 28.října a další podivnosti

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Share

Komentáře   

-1 #4 Jan Šinagl 2022-11-13 09:27
Líný papaláš.
5 měsíců před maturitou se mi v '81 narodil Lukáš. 14 dní po tom mi zemřel táta. S ženou-spolužačk ou jsme se dostali na VŠ. Máma a její rodiče nám za komoušů moc pomoct nemohli. Během studia jsem pracoval noční na koksovně a šamotárně. Oba jsme VŠ dostudovali.

twitter.com/.../...
0 #3 Jan Šinagl 2022-11-13 09:21
Pan kandidát Petr Pavel, nebo chcete-li, Pávek, to už je fuk, nás nepřestává překvapovat. Teď, například, svým nadšením ze vstupu sovětských vojsk do Československa v r. 1968.
Blahopřejeme!

twitter.com/.../...
0 #2 Jan Šinagl 2022-10-27 08:17
Každý zpravodajec má dvě základní povinnosti, shromažďovat vše, k čemu se dostane, a nehovořit o tom s nikým, kdo není pověřen. Uplynuly teprve tři desítky let a mnoho aktérů, u nás i v zahraničí, je ještě naživu. Jsou jen tři možnosti – důležité bylo uschováno, důležité bylo zničeno a důležité bylo předáno. Pouze první možnost odpovídá práci zpravodajských profesionálů.

seznamzpravy.cz/.../...
-2 #1 Jan Šinagl 2022-10-26 12:26
I kdyby byl generál Petr Pavel posledních třicet let ušlechtilejší než Matka Tereza, minulost vyznamenaného bolševického lampasáka, člena KSČ a komunistického vojenského špióna mu nikdo neodpáře. To není důvod, aby mu byly upírány případné úspěchy a zásluhy, jichž po roce 1989 dosáhl. Rozhodně by se ale nikdo takový neměl stát českým prezidentem!

reflex.cz/.../...

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)