Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Furst Stoleti dat covid 28.2.2023Furtst Ignorace dat covid 28.2.2023

Aktualizováno 25.3.2023: Ohlédnutí se za Covidem: Česká cesta z Covidu, diskusní fórum ke knize

Aktualizováno 9.3.2023: Petra Banat zažila prudké zhoršení zdravotního stavu po druhé dávce mRNA vakcíny, lékařka uvádí, že podobných případů je více - Zákaznice vycházely z prohlášení tehdejší vlády a ministerstva zdravotnictví, že očkování proti covidu-19 člověku zabezpečí takzvanou „bezinfekčnost“. Profesor MUDr. Vojtěch Thon, Ph.D., který je mezinárodně uznávanou kapacitou v oblasti imunologie, uvádí, že se v té době jednalo o „dezinformaci“ šířenou tehdejší vládou.

***

„Nenavykl jsem byzantským způsobům,

abych ruku, která mne bije, políbil.“

Josef Kemr

***

Z TK po přednáškách: Kdo strčí hlavu do písku, dopustí se chyb a je odsouzen je opakovat ve stále větší spirále - Probíhá rozvrat státních financí - Nezdravá společnost zdravému podnikání nepřeje - Lidé nevěřili vědě, ale věřili televizi - Očkovat malé děti od půl roku už je mimo moji hranici jako lékaře - Doplňuji malou FOTOGALERIÍ s otřesnými grafy!

***

Vlasek QE kvantitativni uvolnovani 28.2.2023Vlasek dnesni inflace a recese 28.2.2023Deset profesionálů sumarizuje společenské dopady tří let s covidem. Celonárodní strkání hlav do písku je nebezpečnou slepou uličkou Tisková konference prolomí mlčení o covidové krizi a nastíní komplexní obraz jejích vážných dopadů. Vystoupí na ní deset zkušených profesionálů z Čech, Moravy i Slezska reprezentujících nejvíc postižené společenské oblasti - medicínu, duševní zdraví, školství, vědu, právo, média, internet, ekonomiku a podnikatelskou sféru.

Vlasek naklady 500 mld 2020 2021 28.2.2023Vlasek NKU a covid 28.2.2023Doporučuji začít přednáškou Tomáše Fürsta a Gabriely Sedláčkové, byla také skvělá, hlavně na konci svého vystoupení (celý program s tématy a časy níže). Veřejnoprávní ČT nebyla na místě, ani jinak neinformovala. Veřejnost by to jistě nezajímalo – nepochybně jí to sdělil veřejný průzkum, kterým se tak ráda řídí... Ve vlastní zájmu a zájmu vašich blízkých doporučuji shlédnout celé – po dávkách, abyste z otřesných informací neutrpěli další zdravotní škody. Dočká se veřejnost obdoby Norimberského procesu, za spáchané zločiny proti lidskosti? 

***

SMIS versus covidisté: dva – nula

10.3.2022: Prof. MUDr. Jiří Beran - zásadní vystoupení - CHARTA 2022

8.3.2023: Josef Mašín oslavil 91 let – „Co jsi dělat ty, zatímco já konal?“

8 027 zhlédnutí Živě vysíláno 28. 2. 2023

https://iniciativa21.cz/velke-covidov...

13:49 - Začátek

18:38 - RNDr. Darina Kocsisová, Ph.D., matematička: ÚVODNÍ SLOVO: Z deníku matky školáků, 2021 - 2022

24:45 - MUDr. Jana Gandalovičová, kardioložka: MEDICÍNA: O čem zapomněla firma Pfizer informovat - nebývalé množství hlášení podezření na nežádoucí účinky očkování včetně úmrtí dosud zcela zdravých lidí

30:26 - Jana Dunčková: Svědectví o úmrtí Petra Brouska

33:31 - MUDr. Jaroslava Chlupová, neuroložka: Neurologické obtíže po očkování proti COVID-19

36:02 - RNDr. Tomáš Fürst, Ph.D., statistik: DATA A VĚDA: Zdravotnická data a selhání vědců za covidu

48:09 - Mgr. Filip Jadlovec, psycholog: DUŠEVNÍ ZDRAVÍ: Psychosociální následky covidové krize se zaměřením na děti a mladistvé

53:31 - Mgr. Petr Vrána, ředitel ZŠ a MŠ v Troubkách: ŠKOLSTVÍ: Dopady covidových restrikcí na děti nikoho nezajímají

1:00:15 - Mgr. Zuzana Candigliota, advokátka: PRÁVO: Selhání soudní ochrany proti covidové ideologii

1:06:20 - Mgr. Petr Bohuš, Ostrava: MÉDIA A SVOBODA PROJEVU: Manipulace médií v době po covidu aneb jak probudit své přátele, rodinu, aby si uvědomili, co se děje?

1:14:54 - Gabriela Sedláčková, Praha, Společnost pro obranu svobody projevu: SVOBODA PROJEVU NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH: Fact-checking soudcem i katem. A kdo bude soudcem a katem fackcheckerů?

1:22:02 - Bc. Robert Vlášek, analytik trhů: EKONOMIKA: Ekonomické dopady covidu - kolik nás stály covidové hry?

1:32:04 - Bc. Pavel Macek, kouč a trenér: PODNIKATELÉ: Dopad covidové krize na podnikatele a zdravotní prevenci

1:36:31 - Petra Banat: Svědectví pacientky s diagnózou ALS po očkování proti COVID-19 

Moderuje RNDr. Jan Piňos, Iniciativa 21

***

Postřehy účastníků: Blokace soudního přezkumu, odškodňování je šmejdská praktika, aby nikdo nemohl být odškodněn.  Novináři selhali nejvíc, kdyby neselhali, nemusela být žádná pandemie. Veřejnoprávní kanál má patřit všem, ne jedné straně jako za totality.

Psychopatologie davu: Celkový pocit osamělosti a nedostatek sociálních vazeb a vztahů – nedostatek smyslu, neuspokojivá práce, která nenabízí žádný smysl – Volně se vznášející úzkost a nespokojenost, která pramení z osamělosti a nedostatku smyslu – Projevy frustrace a agrese plynoucí z této úzkosti – Vznik konzistivního narativu ze strany vládních představitelů, masmédií atd., který frustraci a úzkost využívá a usměrňuje – Důkladná analýza těchto skutečných, hlubokých a dlouholetých příčin nám i napoví, jaká jsou skutečná řešení.

K.G.Jung: „Naše společnost potřebuje pro obnovení společenské smlouvy a katarzi minimálně podobnou sebereflexi. Nedovolme, aby se něco podobného opakovalo a je jedno v jakýchkoliv kulisách.“

Sedlackova Mastadont 28.2.2023Jiří Piňos: „TK, kde je více řečníků než novinářů, je docela zajímavá. Pozvánky odešly 400 novinářům, s 55 jsem individuálně komentoval, včetně séfkometátorů významných deníků např. ČT atd. 20 z 55 se po urgencích omluvilo. 6 potvrdilo účast, přišli 4. Většina novinářů na emaily a SMS vůbec nereagovala. Takový je stav novinářské scény mýma očima, novináře s 30ti letou praxí.“

Mně osobní pozvánku pořadatelé nepozvali, naštěstí nejsem na seznamu mainstreamových služebníků:-)

Bata o kriziRedaktorka DeníkuN by se měla naučit lépe formulovat otázky. Zmínka o Petru Drulákovi při TK mne poněkud překvapila. Skvělý byl dotaz Milana Kájínka (Epoch Times): „Co můžeme každý sám udělat?“ a stejně skvělá odpověď. Osvědčený systém Tomáše Bati se hlásí stále více o slovo - obnovení přirozené lidské komunikace jako základu všeho. Nestrkat hlavu do písku a neutíkat před problémy. Bral je jako výzvu. Je třeba návratu z rostoucí virtuální reality ke skutečnému, reálnému životu, který se musí prosadit. Buď všichni vyhrajeme, nebo všichni prohrajeme. Zákony přírody jsou neměnné. Nechtějme "dokonalou" budoucnost, chtějme udržitelný svět s rozvojem ducha, ne sebezničujícího, bezbřehého konzumu. JŠ

***

Resort spravedlnosti navrhl vyřadit covid-19 z nakažlivých nemocí

S vypuštěním covidu-19 ze seznamu nakažlivých nemocí, jejichž zaviněné šíření je trestné, počítá ministerstvo spravedlnosti od července. Vyplývá to z návrhu změny příslušného nařízení vlády, který předložilo. Ministerstvo zdravotnictví na změnu čeká, aby mohlo zrušit povinnost sedmidenní izolace po pozitivním testu na covid. Navrhuje proto dřívější vypořádání věci, uvedl na dotaz ČTK mluvčí úřadu Ondřej Jakob. Spravedlnost následně vzkázala, že datum účinnosti bude s ministerstvem zdravotnictví ještě řešit. Ministerstvo spravedlnosti zdůvodnilo účinnost navrhovanou od 1. července 2023 "předpokládanou délkou legislativního procesu". ČRoPlus 7.3.2023

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

-3 #2 Jan Šinagl 2023-03-09 17:22
Dobrý den, pane Šinágle,

velké díky za tuto reportáž. Nemohu uvěřit, že mainstream pořád mlčí - připadá mi to, jako když člověka bolí zub a bojí se jít k zubaři, aby mu ho nevytrhl. Stejně mu ho zubař nakonec vytrhne, pouze ta agonie předtím bude delší, což je, asi každý musí uznat, dětinský pohled na řešení problému.

Moc pozdravů a díků za Vaši práci,

sp
-2 #1 Jan Šinagl 2023-03-09 16:32
Neuroložka MUDr. Jaroslava Chlupová sdělila deníku The Epoch Times, že čtyřikrát telefonicky kontaktovala asistentku poslance Vlastimila Válka na přelomu srpna a září 2021. Doktorka mu chtěla prezentovat záznamy o pacientech, kteří se v její ordinaci začali objevovat, u nichž měla silné podezření, že se jedná o závažné reakce na mRNA vakcíny určené proti onemocnění covid-19. Válek prý neměl o schůzku zájem...

epochtimes.cz/.../...

MK

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)