Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 23.06.2024 15:13
  Dotaz na soudkyni Bochňákovou: Jelikož vim, že čte tyto články ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 17:45
  Česká společnost Dvakrát zažila totalitu. Šest let nacistickou ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 11:13
  Od dob působení Otakara Motejla se mnoho na tomto úřadu změnilo ...

  Read more...

   
 • 18.06.2024 10:48
  Nejlepší policie na světě? Aktuálně je v médiích, že Karlova ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 12:39
  Martin Michal byl několikrát upozorněný na osobu LP. Jak se LP ...

  Read more...

   
 • 17.06.2024 10:28
  Svůj komentář jsem napsala pod tento Váš příspěvek na FB. Mám ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

CT 24 Hydepark Omikron 27.11.2021Je sobota večer, na ČT24 běží repríza pořadu Hydepark Civilizace, Daniel Stach vede zajímavý rozhovor s astronautem NASA, velitelem ISS. V čase 20:32 je pořad přerušen kvůli „breaking news“ a redaktor zpravodajství vede rozhovor z Liberce o výskytu koronaviru omikron, údajně jej dovezla občanka ČR z Afriky. Během rozhovoru běží na pozadí ilustrativní obrázky o distribuci nedostatkové vody v Africe. V rozhovoru také zaznělo, že jde o 90% pravděpodobnost, že se jedná o nález varianty koronaviru omikron. Do rozhovoru je postupně přizván člen vědecké redakce ČT Daniel Stach, ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch, poté epidemiolog Roman Prymula, molekulární genetik Jan Pačes,..

Byla to repríza pořadu. Takže ČT byla schopna do rozhovoru zapojit Daniela Stacha naživo z vědecké redakce.

Člověk si při tom „breaking news“ dává otázky:

1)Opravdu bylo nezbytné, aby ČT přerušila běžící program? Sami v tom přerušení řekli, že ještě nemusí jít o virus omikron a padlo tam procento 90%.

2)Měla ČT v úmyslu vyvolat v lidech strach? A jestli ne, co tedy chtěli sdělit lidem pro jejich praktický život? Žádná výzva k lidem tam nebyla řečena.

3)Hypoteticky dnes večer přijde atentát na vysokého představitele, nebo do ČR vtrhne ozbrojená skupina s ohlášeným cílem na teroristický útok v Liberci. Pak ČT přeruší běžící program a odvysílá lidem výzvu „nejezděte teď do Liberce..“.

4)Měla včerejší zpráva podobné parametry důležitosti, aby na tom přerušili běžící program?

Vypadá to na vrtěti psem. Zas a znovu.

***

Dr. Vernon Coleman: Medicínský důkaz, že covid očkování poškozuje (nejen) srdce (nová studie z časopisu Circulation)

Takhle se baví zdravotní personál s pacienty. Poslechněte si až do konce!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (4 Votes)
Share

Komentáře   

-2 #4 Jan Šinagl 2021-11-30 11:43
Když byl šéf České unie sportu Miroslav Jansta, spolu s dalším funkcionářem ČUS i samotnou ČUS, dne 25. července 2017 obviněn z dotačního podvodu, premiérem byl Bohuslav Sobotka z ČSSD, jeho „externím mozkem“ lobbista Radek Pokorný, jeho ministrem vnitra Milan Chovanec, jeho ministryní školství Kateřina Valachová, Chovancovým poradcem společník PR agentury Bison & Rose Miloš Růžička, zástupcem šéfredaktora zpravodajství České televize František Lutonský (manžel Jany Lutonské z Bison & Rose) a oblíbeným hostem ČT Valachová. Andrej Babiš naznačil, že vládu tehdy řídili Pokorný a Růžička, a Jansta zase řekl Týdnu, že „Bisoni“ si Valachovou vodili. Jansta dnes v Právu uvedl, že pokud byl spáchán trestný čin, měla být obviněná ministryně Valachová. Jansta a ČUS byli minulý týden nepravomocně zproštěni obžaloby. Pokud je ČT skutečně nezávislou a nestrannou, prošetří svou roli v jeho obvinění.

Erik Best
30.11.2021
www.fsfinalword.cz/.../
-2 #3 Jan Šinagl 2021-11-29 17:51
Kdo vidí otevřené diskuze v Německu a v USA , je mu líto, jak daleko máme k vyspělému světu. Dědictví totalit je, jak řekl Masaryk, na 50 let (asi déle).

Diskuze tříbí názory, přináší možná řešení- ve finále utlumí napětí. Na straně druhé- jiný, než verbální, hon na oponenty tu prakticky nemá právní šanci.

Roman Smucler
-2 #2 Jan Šinagl 2021-11-29 17:12
Covid se stává součástí budoucnosti lidstva, ve všech ohledech. Buď ho vyřešíme, nebo bude řešit nás. Brzy se nepochybně rozletí nový "omikron" a v lednu po, 3. dávkách, vymyslí "onanon", to bude ještě větší "hit". Další "konspirační teorie"? Obávám se realita, jako se dnes stále více potvrzují ty dřívější. Je to o ovčanech, občanech a svobodě. Nebyla nikdy zadarmo!
-1 #1 Jan Šinagl 2021-11-29 16:07
Chceme vyhrát válku s co nejméně oběťmi, ale děláme vše, aby jich bylo co nejvíce. Kdy budou zveřejněny zdravotnické ročenky s příčinami úmrtí - na rakovinu, infarkt, mozkovou mrtvici, na covid, s covidem apod.? Statistiky úmrtí na opatření se nevedou, stejně jako o hospodářských škodách a na duševním zdraví lidí, včetně mládeže. Kdo bude „vyrábět“ chleba? Jen za tištěné peníze trvale nelze žít, na úkor budoucích generací.

Je na každém do jaké míry je ještě schopen používat vlastní rozum a nepřebírat jednostranné "rozumy" jiných jako za totality.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)