Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 20.04.2024 12:42
  Mgr. Jana Gavlasová, advokát, Západní 449, 253 03 Chýně ...

  Read more...

   
 • 19.04.2024 18:09
  Ve Zlínském kraji dnes chybí 3000 míst pro přestárlé lidi.

  Read more...

   
 • 19.04.2024 16:56
  Spione und Saboteure – Wladimir Putin zeigt, dass er in seinem ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 14:44
  Ministerstvo zahraničí daruje Ukrajině pět aut. Jedno pancéřované ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 10:42
  Soukromý vlastník zcizil veškerý svůj majetek. Justice je bez ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 08:11
  Včera mi jeden pán v Praze, sledující mé zpravodajství ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Po NSZ Brno, MSZ Praha, MSZ Brno a SZ Beroun, považuje VSZ Praha za místo, kde čin vyšel najevo NSZ v Brně, který by mělo řešit MSZ Brno?

Žádost o přezkoumání vyrozumění MSZ v Praze jsem zaslal dne 30.8.2019 VSZ JUDr. Lence Bradáčové. JUDr. Vlastimil Kraus z VSZ Praha mi dne 1.10.2019 odpověděl mj.: „Za situace, kdy není možné zjistit, odkud JUDr. Grygárek ze svého mobilního telefonu telefonoval, je nutné považovat za místo, kde čin Vámi popsaný vyšel najevo, Nejvyšší státní zastupitelství v Brně, které sídlí v obvodu působnosti Městského státního zastupitelství v Brně.“

Přitom SZ Beroun už dne 25.9.2019 postoupilo mé podání k prošetření PČR?! Viditelně VSZ Praha nic nezjišťovalo a „vyřídilo“ moji žádost bez znalosti aktuálního stavu věci...

Když VSZ neví, odkud Grygárek telefonoval, tak platí fikce, že telefonoval ze sídla NSZ?! To je tak těžké pro VSZ zjistit odkud kdo a kdy telefonoval? Předpokládám, že stejné platí pro příjemce, tedy že trestní oznámení bude řešit PČR v Berouně. PČR si mne ještě nepředvolala. Předpokládám, že si nejprve vyslechne Grygárka. Bude-li vyšetřovat důkladně, bude mít vyšetřovací spis stovky, ne-li tisíce stran. Snad se nedočkám tradiční odpovědi „trestný čin se nestal, věc byla odložena“… Bohužel je to u mých podnětů letitým pravidlem, ale nic netrvá věčně.    

„Vyřízení“ mé žádosti vzbuzuje pochybnosti o kvalitě vzdělání, intelektu a inteligenci státního zástupce. Bez jakékoliv úrovně - ani gramatické, ani logické. Další klasická ukázka jak odpovídají státní instituce na nepříjemné „tiskoviny“, bohužel. Podobných s prominutím „blábolů“, produkuje státní aparát nepočítaně…

Množství závažných kauz, které jsou odkládány narůstá. Nakonec na to doplatíme všichni, pokud Ústavou ČR zaručená rovnost občana před zákonem nebude naplňována.   

 

Jan Šinágl, 6.10.2019

* * *

Bývalý náměstek vrchního státního zástupce Libor Grygárek připravil stát svoji nečinností o dvě miliardy – soud zastavil jeho trestní stíhání!?  

Bývalý náměstek VSZ V Praze Libor Grygárek mi vyhrožuje a vydírá...

Mé trestní oznámení na Libora Grygárka se stává „horkým bramborem“…

Mé trestní oznámení na bývalého vrchního státního zástupce Grygárka začalo kolovat po státních zastupitelstvích: NSZ Brno, MSZ Praha, MSZ Brno, SZ Beroun…

Dvoumiliardové stíhání Grygárka končí. Mé trestní oznámení na Grygárka „pokračuje“ - mlčením…

* * *

Matrikářky a jiné oběti systému

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)