Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 20.04.2024 12:42
  Mgr. Jana Gavlasová, advokát, Západní 449, 253 03 Chýně ...

  Read more...

   
 • 19.04.2024 18:09
  Ve Zlínském kraji dnes chybí 3000 míst pro přestárlé lidi.

  Read more...

   
 • 19.04.2024 16:56
  Spione und Saboteure – Wladimir Putin zeigt, dass er in seinem ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 14:44
  Ministerstvo zahraničí daruje Ukrajině pět aut. Jedno pancéřované ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 10:42
  Soukromý vlastník zcizil veškerý svůj majetek. Justice je bez ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 08:11
  Včera mi jeden pán v Praze, sledující mé zpravodajství ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Dal bych si do zobáčku něco sladkého, psal exžalobce Grygárek lobbistovi Janouškovi. Proč trestu unikl?

Městský soud se nicméně i přes zastavení trestního stíhání za postup státních zástupců postavil, nemohli podle něj jednat jinak: „Pokud policejní orgán zachytí informace, o tom, že osoba v postavení státního zástupce si sjednává schůzky s kontroverzními osobami, kde se řeší i finanční záležitosti, pokud vyslechne rozhovory typu „mám člověka, který je na pozici, kde byl Libor Grygárek. Není to Libor Grygárek, není těhle kvalit, ale je dobrej…“, pokud z úst Ivo R. zazní slova „Grygoš to zařídí“ nebo „dostal bůra“ pak je jeho povinností zahájit trestní řízení. Rozhodnutí o zahájení trestního stíhání obviněného tak bylo vydáno zcela správně, důvodně a zákonně.“

* * *

Trestní oznámení bylo podáno 31.července a doplněno 2.srpna k rukám NSZ Pavla Zemana na základě telefonátu bývalého vrchního státního zástupce Grygárka ze dne 16.července. Reagoval jím na můj článek ze stejného dne. NSZ v Brně dne 7.srpna postoupilo věc na MSZ v Praze. Grygarek LiborMSZ v Praze dne 22.srpna vrací věc zpět do Brna.

Nejsem právník, ale zřejmě to pojali jako tzv. „distanční delikt“? Nezdá se mi tvrzení, že by trestný čin vyšel najevo v budově NSZ v Brně? Úvodní věta přípisu MSZ je nadějná: „Na základě Vámi uvedených údajů lze dovodit podezření ze spáchání trestného činu.“  Třeba to ještě nakonec přidělí k prošetření panu Grygárkovi, jako objektu „místně“ nejvíce příslušnému:-)

Legrace stranou. Věřme, že se pomalu začíná "blýskat na lepší časy" v české justici ve smyslu „padni komu padni“ a ne nechat „padnout“ ty, kteří stále věří ve spravedlnost a na nezávislost české justice. Obávám se, že pan Grygárek v očích slušných občanů jako vrchní státní zástupce jejich představy nenaplňoval…

Mimochodem „Mazánek“ Janoušek jezdí na kole a chodí na plovárnu. Zpátky za mříže se mu ale nechce. S takovými podvodníky se pan Grygárek kamarádil či kamarádí. Pan Janoušek by měl urychleně nastoupit do vězení, aby na svobodě neohrožoval své „těžce“ poškozené zdraví. Postihu by neměl ujít lékař či lékaři pro neschopnost posoudit skutečný zdravotní vztah, nebo přijetí možného úplatku za vyhotovení účelového zdravotního posudku.  

Na ČLK či její Čestnou radu nedoporučuji se obracet. Své lidi hájí i přes jasné důkazy o jejich profesním a morálním selhání.  Sám jsem se o tom přesvědčil, kdy lékařka z útočníka s pepřovým sprayem udělala „oběť oběti“.

 

Jan Šinágl, 27.8.2019

* * *

Soudce VS Praha JUDr. Jiří Lněnička byl za své vyjádření v kauze Lukáše Nečesaného potrestán...

Ministryně Benešová opět připomněla tzv. „justiční mafii“. Pavel Zeman by měl své místo opustit pro neschopnost a nemravnou minulost!

Soud přiznal Dagmar Havlové čtyři miliony za lživý článek o milenci…?!

* * *

„S úsměvem mudrce si vlastní kapsu plnit, dát ruku na srdce a jako had se vlnit. Rozmlouvat o právu a bezprávím se živit. Nadávat pro slávu a pro slávu se křivit.“

„Nad mozkem poslušnost a nad rozumem víra a správná příslušnost je víc než v plotě díra.“

 

Karel Kryl

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)