Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

pá kvě 29 @09:00 -
PPF banka před soudem
po čvn 01 @08:00 -
OS Ostrava. ing. Marek Gába
po čvn 08
OS Praha 6: kauza JUDr. Zdenka Altnera
st čvn 17 @13:00 -
OS Beroun: další žaloba AMM na J.Š.

Nejnovější komentáře

 • 26.05.2020 13:57
  Když se jedná pouze podle zákonů, spravedlnost ostrouhá.

  Read more...

   
 • 24.05.2020 12:19
  Prozatím nám je dovoleno kritizovat zatím co komunisté konají.

  Read more...

   
 • 24.05.2020 07:40
  Svět kanonů a raket nahradily rudé knížky a hoaxy. Chceme ...

  Read more...

   
 • 23.05.2020 11:24
  Česká objektivita připomíná jednonohého invalidu. Genocida ...

  Read more...

   
 • 21.05.2020 18:15
  Kdyby jenom nepotrestaná soudkyně Horváthová. A co čtyřiadvacet ...

  Read more...

   
 • 21.05.2020 08:41
  Ona naší společnosti čouhá jak ta sláma z bot. OSTUDA Mluvit ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Dal bych si do zobáčku něco sladkého, psal exžalobce Grygárek lobbistovi Janouškovi. Proč trestu unikl?

Městský soud se nicméně i přes zastavení trestního stíhání za postup státních zástupců postavil, nemohli podle něj jednat jinak: „Pokud policejní orgán zachytí informace, o tom, že osoba v postavení státního zástupce si sjednává schůzky s kontroverzními osobami, kde se řeší i finanční záležitosti, pokud vyslechne rozhovory typu „mám člověka, který je na pozici, kde byl Libor Grygárek. Není to Libor Grygárek, není těhle kvalit, ale je dobrej…“, pokud z úst Ivo R. zazní slova „Grygoš to zařídí“ nebo „dostal bůra“ pak je jeho povinností zahájit trestní řízení. Rozhodnutí o zahájení trestního stíhání obviněného tak bylo vydáno zcela správně, důvodně a zákonně.“

* * *

Trestní oznámení bylo podáno 31.července a doplněno 2.srpna k rukám NSZ Pavla Zemana na základě telefonátu bývalého vrchního státního zástupce Grygárka ze dne 16.července. Reagoval jím na můj článek ze stejného dne. NSZ v Brně dne 7.srpna postoupilo věc na MSZ v Praze. Grygarek LiborMSZ v Praze dne 22.srpna vrací věc zpět do Brna.

Nejsem právník, ale zřejmě to pojali jako tzv. „distanční delikt“? Nezdá se mi tvrzení, že by trestný čin vyšel najevo v budově NSZ v Brně? Úvodní věta přípisu MSZ je nadějná: „Na základě Vámi uvedených údajů lze dovodit podezření ze spáchání trestného činu.“  Třeba to ještě nakonec přidělí k prošetření panu Grygárkovi, jako objektu „místně“ nejvíce příslušnému:-)

Legrace stranou. Věřme, že se pomalu začíná "blýskat na lepší časy" v české justici ve smyslu „padni komu padni“ a ne nechat „padnout“ ty, kteří stále věří ve spravedlnost a na nezávislost české justice. Obávám se, že pan Grygárek v očích slušných občanů jako vrchní státní zástupce jejich představy nenaplňoval…

Mimochodem „Mazánek“ Janoušek jezdí na kole a chodí na plovárnu. Zpátky za mříže se mu ale nechce. S takovými podvodníky se pan Grygárek kamarádil či kamarádí. Pan Janoušek by měl urychleně nastoupit do vězení, aby na svobodě neohrožoval své „těžce“ poškozené zdraví. Postihu by neměl ujít lékař či lékaři pro neschopnost posoudit skutečný zdravotní vztah, nebo přijetí možného úplatku za vyhotovení účelového zdravotního posudku.  

Na ČLK či její Čestnou radu nedoporučuji se obracet. Své lidi hájí i přes jasné důkazy o jejich profesním a morálním selhání.  Sám jsem se o tom přesvědčil, kdy lékařka z útočníka s pepřovým sprayem udělala „oběť oběti“.

 

Jan Šinágl, 27.8.2019

* * *

Soudce VS Praha JUDr. Jiří Lněnička byl za své vyjádření v kauze Lukáše Nečesaného potrestán...

Ministryně Benešová opět připomněla tzv. „justiční mafii“. Pavel Zeman by měl své místo opustit pro neschopnost a nemravnou minulost!

Soud přiznal Dagmar Havlové čtyři miliony za lživý článek o milenci…?!

* * *

„S úsměvem mudrce si vlastní kapsu plnit, dát ruku na srdce a jako had se vlnit. Rozmlouvat o právu a bezprávím se živit. Nadávat pro slávu a pro slávu se křivit.“

„Nad mozkem poslušnost a nad rozumem víra a správná příslušnost je víc než v plotě díra.“

 

Karel Kryl

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)