Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 23.02.2024 10:34
  „Realisticky si musíme připustit, že Evropa pro Ukrajinu ...

  Read more...

   
 • 23.02.2024 10:33
  „Putin chce strach a tím mu dáváme co on chce.“ Premiérka ...

  Read more...

   
 • 20.02.2024 18:53
  Die FAU hat 200 Ausnahmen für russische Oligarchen gewährt ...

  Read more...

   
 • 20.02.2024 18:33
  FAU udělil 200 výjimek ruským oligarchům a neobstavil jim ...

  Read more...

   
 • 19.02.2024 18:21
  Brusel - Evropská komise dnes schválila České republice dotace ...

  Read more...

   
 • 19.02.2024 17:11
  "Silní muži dělají dobré časy. Dobré časy dělají slabé muže.

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

„Není nic na světě, co by se nedalo zařídit penězi. Nemám pravdu? Pokud to nedokáže vyřešit jeden svazek bankovek, potom budu mít dva svazky. Samozřejmě, to je způsob, jakým to dělám,“ prozrazuje stratég komunistické strany. „Ve skutečnosti, pokud budu trochu neomalený, v posledních 30 letech, v posledních 40 letech, jsme manipulovali jádro moci ve Spojených státech.“

* * *

Večer 7. prosince 2020 televize Fox News odvysílala záznam z veřejné přednášky v Šanghaji, na níž koncem listopadu 2020 vystoupil přední stratég Komunistické strany Číny.

Ti Tung-šeng je poradcem čínského prezidenta Si Ťin-pchinga a spolutvůrcem zahraničních strategií komunistické strany. Ve svém proslovu neopatrně prozradil základní body strategie, kterou Peking v posledních 30 letech ovlivňoval „mocenské jádro“ USA a kterou se opět chystá použít na prezidentského kandidáta Joea Bidena, o němž předpokládá, že se stane příštím prezidentem USA.

Ti Tung-šeng, proděkan Katedry mezinárodních studií na čínské univerzitě Renmin v Pekingu, přednášel 28. listopadu 2020 na semináři přenášeném na čínské on-line platformě pro sdílení videa Guan Video.

„Víme, že Trumpova administrativa s námi vede obchodní válku,“ vysvětluje Ti Tung-šeng, „Takže proč máme s Trumpem problémy, když jsme byli schopni vyřešit všechny druhy problémů mezi Čínou a USA v letech 1992 až do roku 2016?“

„Uvědomili jste si, že všechny krize, ať už to byl incident Yinhe, bombový útok na ambasádu nebo kolize letadla, všechny incidenty byly vyřízeny do dvou měsíců,“ vysvětluje divákům proděkan. „Jaký byl důvod (že jsme to vyřídili)?“

Proděkan dále uvádí, že čínský režim má v USA „staré přátele“ v takzvaném „mocenském jádru“. Označuje tak předcházející administrativy prezidenta Clintona a Obamy, které byl Peking údajně schopen ovlivňovat prostřednictvím Wall Street (americké burzy).

„Máme naše staré přátele v jádru mocenského kruhu v USA,“ řekl Ti Tung-šeng. „Není nic na světě, co by se nedalo zařídit penězi. Nemám pravdu? Pokud to nedokáže vyřešit jeden svazek bankovek, potom budu mít dva svazky. Samozřejmě, to je způsob, jakým to dělám,“ prozrazuje stratég komunistické strany.

„Ve skutečnosti, pokud budu trochu neomalený, v posledních 30 letech, v posledních 40 letech, jsme manipulovali jádro moci ve Spojených státech.“

„Řekl jsem, že Wall Street začal mít v 70. letech velmi silný vliv na vnitrostátní a zahraniční věci v USA,“ říká Ti Tung-šeng. „Takže jsme přišli na naši cestu, na které bychom mohli být závislí. Ale problém byl, že postavení Wall Street po roce 2008 pokleslo.“

Podle Ti Tung-šenga přestal mít Wall Street vliv na podnikatele Donalda Trumpa v roce 2016, čímž se stal pro vliv Pekingu nedosažitelným. Podle Ti Tung-šenga se jeho „přátelé v USA“ snažili pomoci, ale neměli dost síly na to, aby mohli Trumpa ovlivňovat.

„Začátkem roku 2016 už neměl Wall Street na Trumpa žádný vliv. Proč? Je to nepříjemné,“ prozrazuje politický stratég čínského režimu. „Trump měl jednou na Wall Street jemnou roztržku, takže obě strany měly konflikty. (Wall Street) se snažil pomoci během čínsko-americké obchodní války. Pokud vím, přátelé z USA mi řekli, že se snažili pomoci, ale byli příliš slabí.“

Ti Tung-šeng pokračuje v přednášce a říká: „Nyní vidíme, že Joe Biden přichází k moci. Tradiční politické elity a establishment mají velmi blízké vztahy s Wall Street.“

Poté se proděkan zmiňuje o synovi Joea Bidena (Hunteru Bidenovi) a naznačuje, že mu pomáhali vytvořit investiční fondy po celém světě jako „určitý druh dobré vůle“, který se jim vyplatí v budoucnosti jako strategická a politická hodnota.

„Všichni to vidíte: Trump mluvil o Bidenovu synovi (a říkal): máte investiční fondy po celém světě. Kdo mu pomáhal vybudovat ty fondy? Jsou v tom zahrnuté transakce. V tomto časovém bodě jsme využili vhodnou cestu, abychom vyjádřili určitý druh dobré vůle,“ prozradil Ti Tung-šeng.

„Moje osobní pochopení, omezené mojí profesí, je takové, že chápeme tuto záležitost z perspektivy mezinárodní politické ekonomiky. Myslím, že je v tom strategická a politická hodnota,“ uzavírá stratég čínského režimu.

https://www.epochtimes.cz/2020/12/22/cinsky-univerzitni-profesor-neopatrne-prozradil-jak-cinsky-rezim-manipuluje-s-vysokymi-kruhy-v-usa/

* * *

Proč se nikdo (kromě prezidenta Trumpa) nezmiňuje o komunistických vazbách Kamaly Harrisové?

Bezcharakterní „dáma“ Kamela Harrisová, bude vícepresidentkou - možná i presidentkou USA

J.Š. 23.12.2020

* * *

"Svoboda není nikdy více než jednu generaci vzdálena od svého zániku. Nepředali jsme ji našim dětem v krvi. Musí se o ni bojovat, chránit ji a předávat ji, aby udělaly totéž, nebo jednoho dne strávíme naše západy slunce vyprávěním našim dětem a dětem našich dětí, jaké to bylo kdysi ve Spojených státech, kde byli muži svobodní.“

Ronald Reagan

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (4 Votes)
Share

Komentáře   

-1 #1 Jan Šinagl 2020-12-26 20:51
Proniká-li do amerického establishmentu čínský či ruský kapitál a je přijímán, stanou se Spojené státy časem vazalem Asie. Z politických stran se stane cumel prvního tajemníka či prezidenta, který nebude spolupracovat s Kremlem, ale poslouchat jako v současnosti ruská Duma, nebo naše bývalá Národní fronta, či čínský "parlament".
Jestli tahle alkoholem a penězi prolnutá realita se uskuteční, staneme se součástí světové expanze východní totality, kde bude platit pouze násilí, dril, utahování kázně, výrobě nových pravd, her na demokracii s chánem v Kremlu.
To co už chtěl Džugašvili stalin uskutečnit násilím a zamezil tomu nacista Hitler vpádem do Ruska, uskuteční Čína penězi a podvody. Vyměnují-li někteří mocní na západě duchovní hodnoty za peníze, brzy nebudou potřebovat mozky k rozhodování, ale k poslouchání.

K.Mrzílek

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)