Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 20.04.2024 12:42
  Mgr. Jana Gavlasová, advokát, Západní 449, 253 03 Chýně ...

  Read more...

   
 • 19.04.2024 18:09
  Ve Zlínském kraji dnes chybí 3000 míst pro přestárlé lidi.

  Read more...

   
 • 19.04.2024 16:56
  Spione und Saboteure – Wladimir Putin zeigt, dass er in seinem ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 14:44
  Ministerstvo zahraničí daruje Ukrajině pět aut. Jedno pancéřované ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 10:42
  Soukromý vlastník zcizil veškerý svůj majetek. Justice je bez ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 08:11
  Včera mi jeden pán v Praze, sledující mé zpravodajství ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Olbert Jakub CNN Prima News 1.11.2021Cena piva v roce 2021

Datově peklo na Slovensku – z TK vlády: „Nevieme čo se děje?!“

***

Po všech zásazích PČR jsme zůstali otevření. Pro nás to byla jedna z nejlepších sezon. Taky to byla jediná oficiálně otevřená restaurace v Praze.

***

Majitel hospody Šeberák v Kunraticích Jakub Olbert CNN Prima News 1.11.2021 (výtah z jeho argumentace od 3:25+4:15+5:45+8:45+12:05+14:00 min.):  

KSC a naockovatOčkovaní přenáší covid stejnou mírou jakou neočkovaní. Neřídíme se zákony, ale nařízeními. Nechci žít ve společnosti, kde neplatí právo a Ústava ČR. Pokud si zvykneme na to, že budeme obcházet zákon, ne my, ale vláda, pokud si zvykneme, že Ústava platí jenom pro někoho, tak se můžeme dočkat za měsíc, za dva, že do restaurace budou moci chodit lidi jenom s proužkem na hlavě, anebo jako to mají v Rakousku, že očkovaní mají žlutý pásek na ruce a testovaní stříbrný. Kam jsme se to dostali? Toto je segrecae lidí a nemá to důvod. Znovu opakuji, ten očkovaný člověk, který tady bude sedět naproti mně a já jako testovaný, tak jsem ve velkém riziku, protože já ten covid rozhodně nemám, pokud ten test udělám těsně než vstoupím do restaurace. Proti mně sedí očkovaný, který ten covid rozhodně mít může.

Tak mi řekněte kde je ta logika, abysme segregovali lidi na základě OTN. Je to nesmysl. Je to čistě tlak na to, aby se lidi nechali očkovat. Nic víc. Rozsudek NSS čl. 16 právě mluví o segregaci, tedy o nezákonnosti. Restaurace bez podmínek jsou na tom lépe než s podmínkama, kterým klesla tržba až o 70%. Po všech zásazích PČR jsme zůstali otevření. Pro nás to byla jedna z nejlepších sezon. Taky to byla jediná oficiálně otevřená restaurace v Praze.

Pokud budou některé restaurace tyto nezákonná opatření dodržovat tím, že budou švejkovat, tak věřte, že se dočkáme toho, že státní aparát přitvrdí. Tečka se nebude jenom ukazovat, ale načítat do systému a jakékoliv zfalšované tečky a průkaznosti už nebudou platit. Už jenom to, že dnes platí v restauraci plivací antigenní test, který z 50% je falešný. Tak hrajeme si na to zatavit covid, nebo budeme pokrytci a posloucháme tupě vládní nařízení?

Pro mne je to podvod pro celý náš národ. Už minulé lockdowny ukázaly, že PČR s námi nic nedělala a nebylo to tím, že jsme měli známí, nebo, že by se nás báli. My jsme jenom dodržovali zákon a Ústavu ČR. V tomto případě, zítra, pozítří, nebudeme dělat nic jiného. Budeme jenom dodržovat platnou legislativu, což bohužel naše vláda a ostatní orgány nedělají.

***

Jakub Olbert jedná přesně v duchu čl. 23 Ústavy ČR a LPS, kdy má občan právo na odpor, selhávajíly ústavní instituce země.

 

Jan Šinágl, 4.11.2021

***

Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc., světově uznávaný epidemiolog a vakcinolog, vyzývá vládu, aby „zastavila absurdní hru“

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.00 (4 Votes)
Share

Komentáře   

-3 #1 Jan Šinagl 2021-11-04 16:40
Hygienici s policejními hlídkami kontrolují dodržování opatření

Hygienici v celém Česku kontrolují dodržování přísnějších epidemických opatření. Podle hlavní hygieničky Pavly Svrčinové je v každém okrese jeden až dva kontrolní týmy hygieniků a policistů. Zaměřit se můžou třeba na to, jestli restauratéři kontrolují takzvanou bezinfekčnost, jak jim to nařizuje aktuální pokyn ministerstva zdravotnictví. Při nedodržení jim hrozí pokuta až 3 miliony korun. ČRo, 4.11.2021
P.S.
Vskutku účinná kontrola:-) Kdo má právo kontrolovat, zda kontroloři a policie jsou také očkováni či mají negativní test? Země Švejků se nezapře ani na úřadech...

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)