Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 05.06.2023 13:16
  Lieber Herr Sinagl! Danke für Ihre Zusendung.Ich komme aus ...

  Read more...

   
 • 05.06.2023 07:43
  Litoměřice: Město řeší, co se sochou sovětského vojáka - „Lžu ...

  Read more...

   
 • 05.06.2023 07:38
  Voláte tu po míru beze zbraní, zatímco štváč Putin se zbraněmi ...

  Read more...

   
 • 29.05.2023 16:39
  Rozhodnuto. Český lékař půjde za údajné plácnutí po zadku ...

  Read more...

   
 • 29.05.2023 16:33
  Michael Žantovský už nepovede Knihovnu Václava Havla. Ředitelem ...

  Read more...

   
 • 25.05.2023 12:30
  Tak ještě jedna perlička od soudu. Napsala jsem klientovi ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.
Číst dál...

Robin Hood, Juraj Jánošík, Jiří Paroubek. Každý kulturní Čech ihned pozná, co tito tři hrdinové mají společného, ačkoliv žili na staletí od sebe v rozličných společenských systémech. Bylo to odvěké, utopistické, a proto nesmyslné řešení rozdělení hmotného bohatství.

Číst dál...

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Login Form

Buran PavelVážení přátelé, 

byl jsem brutálně unesen falešnými policisty a drsně vydírán bývalým obchodním partnerem. Pod výhružkou smrti a smrti mých blízkých jsem byl donucen podepsat dokumenty, které mi přikazují zaplatit násilníkům stovky milionů korun. Dvakrát mi dal Krajský soud Brno, pobočka ve Zlíně, za pravdu a nad pachateli vynesl přísné tresty. Po odvoláních však nakonec Vrchní soud v Olomouci tento případ nepochopitelně otočil a potvrdil osvobození obžalovaných s tím, že se skutek nestal. To vše vzdor důkazům policie i zlínského krajského soudu.

Jsem ústřední postavou tohoto těžko uvěřitelného případu, ale nevzdávám se. Věřím, že nejvyšší státní zástupce využije svého práva a v případu podá dovolání. Je to totiž jediný způsob, kterým lze dostat kauzu zpět k soudnímu projednání a k nestrannému verdiktu.

Věřím ve spravedlnost. V to, že moji únosci i strůjci celého přepadení a vydírání budou potrestaní. Nemohu se smířit s tím, že soud skandálně otočil a rozhodl, že se nic nestalo, a to vše za tichého mlčení vrchního státního zástupce, jež mě mohl a měl hájit jako poškozeného. Vše se stalo a ten hrozný zážitek bych nikomu nepřál.

Jsem úspěšný podnikatel. Právě peníze byly hlavním důvodem, proč jsem byl 7. října 2014 s použitím hrubého násilí přepaden a drsně vydírán. Policie ČR, které jsem vše nahlásil, mi dala po vyšetřování události za pravdu. Na mou stranu se dvakrát postavil i Krajský soud ve Zlíně, který obžalovaným vyměřil vysoké nepodmíněné tresty. Po jejich opakovaných odvoláních k Vrchnímu soudu v Olomouci, a také jeho doporučení krajskému soudu, ale nakonec došlo v prosinci loňského roku k naprostému obratu v rozhodování. A ke skandálnímu verdiktu, který obžalované, původně odsouzené k mnohaletým pobytům za mřížemi, osvobodil. K mému přepadení a vydírání prý nedošlo! Vůbec nechápu to, jak mohlo při rozhodování soudu dojít k tak zásadnímu a absurdnímu obratu, který navíc odporuje závěrům vyšetřování policie, podle které byl případ důkazně silný a jasný.

Pořád ale věřím v rozhodnutí nejvyššího státního zástupce vrátit můj případ k soudu. Co se stalo mě, může se stát v této zemi komukoliv. Zmanipulovat jasnou kauzu se zjištěnými pachateli, přes všechny policií nashromážděné důkazy, to je neakceptovatelné! Pokud vás můj případ zaujal, prosím, šiřte jej dál. Nesmí zapadnout „pod koberec“. Prosím o podporu a děkuji za ni. Zbývají mi poslední týdny naděje!

Více se můžete dočíst v přiložené tiskové zprávě, mém webu nebo na mých sociálních sítích.

V případě zájmu mi můžete zatelefonovat nebo mě kontaktovat jiným způsobem. Jsem připraven odpovědět na všechny vaše otázky.

 

S pozdravem a díky za podporu

Pavel Buráň


T: +420 731 319 118

M: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

W: www.pavelburan.cz

FB: facebook

IG: instagram

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)