Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt čvn 01 @08:00 - 05:00PM
Pochod Postoloprty Žatec
so čvn 10 @08:00 - 08:00PM
Dejvice: CH stánek na Festivalu ambasád
po čvn 12 @14:30 -
OS Praha 2: dr. Bartsch

Nejnovější komentáře

 • 29.05.2023 16:39
  Rozhodnuto. Český lékař půjde za údajné plácnutí po zadku ...

  Read more...

   
 • 29.05.2023 16:33
  Michael Žantovský už nepovede Knihovnu Václava Havla. Ředitelem ...

  Read more...

   
 • 25.05.2023 12:30
  Tak ještě jedna perlička od soudu. Napsala jsem klientovi ...

  Read more...

   
 • 20.05.2023 16:15
  Nic proti tomu, pokud president jezdí na motorce v okolí Lán ...

  Read more...

   
 • 17.05.2023 12:38
  Vakcíny, obě založené na technologii messengerové RNA (mRNA) ...

  Read more...

   
 • 17.05.2023 07:45
  Jsme ve válce, paní Anežko. Některé bitvy se prohrávají, ale ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.
Číst dál...

Robin Hood, Juraj Jánošík, Jiří Paroubek. Každý kulturní Čech ihned pozná, co tito tři hrdinové mají společného, ačkoliv žili na staletí od sebe v rozličných společenských systémech. Bylo to odvěké, utopistické, a proto nesmyslné řešení rozdělení hmotného bohatství.

Číst dál...

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Login Form

CT pravdive informaceAktualizováno 20.12.2015: Stížnost na porušení zákona o informacích ministrem zdravotnictví MUDr. Svatoplukem NĚMEČKEM !!!

Ze zdravotnictví se stává stále více nemravný obchod i na účet zdraví nejmenších, ohrožuje zdraví nás všech a náš genetický fond – viz očkování, revitalizace a nejnověji GMA. Mnoho firem ztratilo patenty na léky v důsledku vyšší kontroly, proto přešly na lukrativní obchod s očkováním, kdy výroba vakcín je zcela nedostatečně kontrolována! Firmy a politici určují co bude v médiích, protože reklamy tvoří 30-40% zisku. Hrajeme ruskou ruletu s naši dětmi!

Ve věci jsem napsal ZOI ministru zdravotnictví MUDr. Svatoplukovi Němečkovi dne 28.9.2015. Odpověděla mi dne 9.10.2015 Mgr. Daniela Kobilková, vedoucí oddělení protokolu a zástupce ředitele odboru vnějších agend MZ. Reagoval jsem dopisem ministru Němečkovi dne 13.10.2015. Především rodiče by měli shlédnout tři přiložená videa. V dobré víře ve stát a jeho odpovědnost, nechávají své bezbranné děti očkovat, přitom očkováním prokazatelně ohrožují jejich zdraví. Konečně náklady na zdraví obyvatelstva tak mohou vysoko překročit náklady za léčbu zdraví, poškozeného nezodpovědným, zločinným očkováním.

Doporučuji od cca 43 minuty - rozhovor s režisérkou pořadu „UTAJENÁ DATA“ z pořadu „NEDEJ SE“

Hlavní hygienik ČR Vladimír Valenta v pořadu ČT připouští problémy s očkováním, ale jsou prý počtem zanedbatelné?! Jak to může vědět, když počet obětí očkování není vůbec hodnověrně podchycen a vše nasvědčuje tomu, že je velmi vysoký a rozhodně ne zanedbatelný, ale alarmující?!

Pár dalších postřehů z pořadu ČT (mělo by jich být více a vysílány v hlavním vysílacím čase. Co může mít vyšší prioritu ve veřejnoprávní ČT než ochrana ohroženého veřejného zdraví!):

Němeček neměl čas čerpal dovolenou!!! Písemně potvrdil, že stávající systém je správný! Poslanci opatrnější přístup zamítli!!! Není žádný argument „Iracionální odpor odpůrců očkování je návratem do 19 století“. U nás je očkování povinné proti 9 nemocem, v SRN dobrovolné. Železná opona je tu stále. V bývalém východním  bloku je povinné, na Západě dobrovolné. Kdo očkování zpochybní, je okamžitě označen za zpátečníka, nerozumí tomu a riskuje ohrožení zdraví celé populace! Úmluva o lidských právech jasně říká – není možné upřednostňovat zájmy celku před zájmy jednotlivce. Stát žádá, ale odpovědnost odmítá! Zato trestá rodiče, kteří chrání zdraví svých dětí! Na očkovacím systému je třeba změnit všechno – musí být založen na dobrovolnosti a informovanosti! Chybí věcná, faktická diskuse mezi zastánci a odpůrci – ukázalo by se, že tzv. odpůrci nejsou odpůrci, ale kritici, kteří se snaží systém vylepšit a zabránit poškození zdraví bezbranných děti – nemluvě o finančních nákladech za léčbu poškozeného zdraví, které mohou byt rychle větší než náklady na zbytečné a nebezpečné očkování, které protlačuje byznys a které vůbec nemáme pod kontrolou!

Ministr zdravotnictví Němeček, hlavní hygienik Valenta a všichni poslanci, kteří schválili novelu zákona o ochraně veřejného zdraví se zachovali jako tzv. „vrazi v bílých rukavičkách“. Moc by mne zajímalo, zda nechali či nechají sebe a své děti očkovat proti chřipce či jiným nakažlivým nemocem?! Od ministra Němečka takové jednání nepřekvapuje. Je prokazatelný zločinec, jak dokázal pořad Reportéři ČT v kauze „Čeladenka“. Odmítl se RČT vyjádřit na kameru. Když jsem se ho přímo zeptal v živém vysílání ČT z Pražského hradu, byl živý přenos okamžitě přerušen a ministr spěšně opustil mikrofon na naléhání své tiskové mluvčí…

RČT je poslední investigativní pořad veřejnoprávní ČT. Bude-li veřejnost i nadále apatická, časem hrozí i jeho likvidace, nebo jeho „vyvážení“ jako pořad Hydepark. Po „odchodu“ jeho zakladatelky Pavlíny Kvapilové, už žádným Hydeparkem není. Pro jistotu už byla odstraněna i sledovanost a hodnocení pořadu. V jeho začátcích to bylo běžně uvedeno vždy na konci pořadu. Také ovšem atraktivita hostů a tématu byla mnohem vyšší než je tomu dnes…

 

Jan Šinágl, 17.10.2015

* * *

Kdy stát přestane ohrožovat a ničit zdraví těch nejmenších a bezbranných, pokud je přitom rovnou nezabije?!

MUDr. Tomáš Lebenhart: Cauza homeopatica!

Povinné očkování je zde kvůli zisku a ne pro veřejné zdraví!

Devitalizace prokazatelně pomáhá, ale ohrožuje obrovské obchody ve zdravotnictví

MZ odpovědělo na ZOI ve věci devitalizace

Zmizel jsem z živého vysílání ČT jako za totality

* * *

Poslanci definitivně schválili novelu zákona o ochraně veřejného zdraví

Poslanecká sněmovna dnes (16. 9. 2015) schválila novelu zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví. Novela byla Sněmovnou odsouhlasena již 20. 5. 2015, nicméně 18. června tohoto roku byla Senátem vrácena s pozměňovacími návrhy. Dnes schválené znění ovšem tyto pozměňovací návrhy nezohledňuje.

„Velice oceňuji, že poslanci vyslyšeli naše argumenty a opětovně schválili novelu zákona v původním znění. Znamená to především, že v oblasti povinného očkování zůstane zachován systém zajišťující vysoký stupeň proočkovanosti našich dětí a tím i dobrou kolektivní imunitu. Je to rozhodnutí velice zásadní a pozitivní pro ochranu obyvatel před infekčními nemocemi,“ zhodnotil výsledek hlasování ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček.

“Jako hlavní hygienik považuji přijetí novely v této podobě za zásadní, neboť přispěje ke stabilizaci celého systému ochrany a podpory veřejného zdraví,“ reagoval hlavní hygienik Vladimír Valenta.

http://www.mzcr.cz/dokumenty/poslanci-definitivne-schvalili-novelu-zakona-o-ochrane-verejneho-zdravi_10775_3237_1.html

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.80 (5 Votes)
Share

Komentáře   

0 #6 Radka 2015-12-20 13:37
Dobrý den, nedopatřením jsem naklikla mínus k vašemu komentáři z 18.12.2015.
Tímto ho odečítám! R
-2 #5 Jan Šinagl 2015-12-18 15:21
Děkuji Vám paní Radko za upozornění! MZ porušilo zákon - neodpovědělo v zákonné lhůtě 15 dnů a ani neinformovalo o prodloužení lhůty o 10 dnů. Podávám stížnost nadřízenému orgánu! To se mi ještě nestalo. Technická chyba je vyloučena, pouze lidské selhání, ale zrovna při tak závažné problematice? Pan ministr bude muset odpovědět. Jeho odpověď připojím k tomuto článku.
-1 #4 Radka 2015-12-18 14:11
Dobrý den, dostal jste odpověď z MZ na druhý dopis ze 13.10.2015? R
-1 #3 Hana Malá 2015-10-18 00:15
Odkaz na videopřehrávku, zajímavá je 43 minuta, rozhovor s režisérkou pořadu Utajená data z pořadu Nedej se.

www.youtube.com/.../
-1 #2 Ruda 2015-10-17 23:44
Další info naleznete zde:
ZPRAVODAJ ROZKVĚT HARMONIE č.03/2014

Téma: OBCHOD SE STRACHEM = OČKOVÁNÍ

Úplný text naleznete zde
rozkvet.cz/.../...
-1 #1 BuG.ToM 2015-10-17 19:15
Ďalšie videá o očkovaní:
www.youtube.com/.../videos

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)