Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 28.02.2024 19:32
  Zkorumpované vedení Sokola je jen další ukázkou mravního ...

  Read more...

   
 • 28.02.2024 19:27
  Starostka Sokola Moučková by měla ve funkci skončit, míní ...

  Read more...

   
 • 28.02.2024 16:11
  „Loni se Stanislav sešel s generálním ředitelem Vězeňské ...

  Read more...

   
 • 28.02.2024 08:16
  Pražská burza oslabila, dolů ji táhl ČEZ... ceskenoviny.cz/.../...

  Read more...

   
 • 23.02.2024 10:34
  „Realisticky si musíme připustit, že Evropa pro Ukrajinu ...

  Read more...

   
 • 23.02.2024 10:33
  „Putin chce strach a tím mu dáváme co on chce.“ Premiérka ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Zlociny beze zbrani aversZlociny beze zbrani reversO zločinech české justice už dnes nepochybují ani neinformovaní. Na akci pořádanou spolkem Šalamoun jsem obdržel osobní pozvánku od jedné z obětí Pavla Buráně. Pořídil jsem video níže z části akce. Na zvukovém záznamu si ji můžete poslechnout celou. Některé informace a svědectví jsou skutečné děsivé.

Od akce jsem očekával více věcnosti, faktů a kultivovanějšího vyjadřování a chování. ATLAS Xaver Vesely 9.10.2023Vyjadřovat své politické názory a hovořit o druhých bez předložení důkazů na takovou akci nepatří. ATLAS Salamoun Bok a Bartak 9.10.2023Překvapila mne účast Luboše Xavera Veselého a sexuálního delikventa MUDr. Jaroslava Bartáka, přezdívaného „doktor čuně“ (před lety ke mně přijeli z Brna rodiče znásilněné dcery, v zoufalství prosili o pomoc). První po shlédnutí videa, kde vystupoval, odešel. Druhého jsem, ke svému šoku, zahlédl po skončení akce v rozhovoru s Johnem Bokem. Ten se mimochodem snažil v závěru vyskočit na pódium jako mladík (ke zranění mnoho nescházelo). Stovky knih ve stozích Zločiny beze zbraní (I. a II. díl), byly nabízeny zdarma s možností dobrovolného příspěvku (údajně se nesmí prodávat).

***

"Vražda potřebuje reklamu" - případ Pavla Buráně skončil u civilního soudu

Xaver a Holec na prodej – na zlaté minci za 75 tisíc. Záštitu dal africký Niger

 ***

V kauze Nečesaného a Kramného odvedl spolek Šalamoun jistě dobrou práci, nicméně zastávat se veřejně soudce Pavla Kučery (považovaného za hlavu tzv. „justiční mafie“, jak se mohla veřejnost přesvědčit v přímém přenosu z KS Praha za vedení samosoudce JUDr. Vojtěcha Cepla ml., připomínám Kučerův výrok: Když jde o vládu, musí jít spravedlnost stranou."), soudkyně Máchové a nepřímo Rittiga, útočit na vrchní státní zástupkyni Bradáčovou bez důkazů, byla i pro mne poněkud „silná káva“.

Člověku se zpětně nemohou nevybavit fotografie z návštěvy Hradu spolku Šalamoun a presidenta  Václava Klause, i za účasti Johna Boka a Zdeňka Jemelíka (fotografii jsem už nenašel). Vzpomeňme zločinné amnestie Klause i to, že jeho žena je dcerou příslušníka tajné policie slovenského fašistického státu Štefana Mištiny (zabavoval slovenským židům majetek, kteří poté končili v Osvětimi).

Právní poradce spolku Šalamoun Zdeněk Jemelík byl agentem StB (vedli jsme spolu na toto téma před lety emailovou korespondenci, nepopřel). I toto jsou následky tzv. „sametové revoluce“. „Cinkání klíčky“ nikoho z komunistických zločinců a pohrobků neohrozilo. Zaplevelili tak celou společnost s logickými následky, trvajícími dodnes. JŠ 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (5 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)