Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

út říj 15 @15:00 -
Brno: RAF 68, vernisáž výstavy

Nejnovější komentáře

 • 20.09.2019 07:16
  Podle popisu individuum s povahou, kterou Džugašvilli potřeboval.

  Read more...

   
 • 16.09.2019 14:32
  Socha Koněva byla postavena za přítomnosti ruských okupantů ...

  Read more...

   
 • 16.09.2019 14:10
  "Od poloviny 90. let přemýšlivější lidé postupně ztrácejí ...

  Read more...

   
 • 16.09.2019 08:40
  Objektivita, nestrannost neznámá slova v ruském slovníku.

  Read more...

   
 • 16.09.2019 04:31
  Jen několik poznámek k předchozím komentářům. První - Ano ...

  Read more...

   
 • 16.09.2019 02:38
  Již sto let máme v čele státu presidenta. A je to vskutku ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

HarmkovDoufám, že tentokrát bude justiční stráž připravena a zabrání mému opětovnému fyzickému napadení tímto vejlupkem, či spíše psychopatem. Pokud ne, tak se tentokrát pouze pasivně bránit rozhodně nebudu.

Žádost ve věci 2 T 185/2007, kterou byl odsouzen JUDr. Ivan Archibald Vávra u Obvodního soudu pro Prahu 2 a která bude znova otevřena na podnět paní Harmáčkové u odvolacího Městského soudu v Praze dne 21.3.2012 v jednací síni č. 63, I.patro, v 11:00 hodin. Tato kauza je vedena u Měst.soudu pod zn. 8 TO 223/2011 a souvisí s jejími kauzami t.j. mnohaletou snahou upozorňovat na korupci na území Prahy a má přesah daleko za hranice této oblasti.

 

Po dlouhá léta se paní Harmáčková marně snaží dovolat spravedlnosti tím, že poukazuje svými podáními na zneužívání pravomocí veřejných činitelů, porušování povinností při správě svěřeného majetku, neoprávněného nakládání se svěřeným majetkem v oblasti justice, státní správy i samosprávy. Ty až dosud skončily o obvodních soudů či byly policií odloženy. Toto nařízené jednání, které je z jejího podnětu, je tedy možno považovat za velkou pozitivní změnu a do jisté míry za "radostnou zvěst" pro slušné občany. Znamená to mj., že na ochranu obecních zájmů se vyplatí bojovat a za svou pravdou si stát.

Doufejme, že se konečně dostaví i zástupci veřejnoprávních médií a početná veřejnost! Zejména novináři nebudou litovat, když se zúčastní a podají správu široké veřejnosti - od toho tu přece jsou! Kauzu s panem Bártou a slečnou Kočí je zbytečné sledovat. Proti kauze 8 TO 223/2011, která se bude projednávat je to pouhý „slabá káva“! Řešení soukromých peněz v řádu milionu, nelze srovnávat s korupcí, kdy státní peníze jdou do miliard!  Divím se, že to vedením veřejnoprávních masmédií stále nedochází, anebo snad právě proto…?!

Žádost o přijetí za účastnici sporu paní Hamáčkové, byla už k Městskému soudu podána. Možná, že budeme překvapeni všichni, právě proto by měla být soudní síň zaplněna do posledního místa veřejností – a hlavně novináři! Kauza zasahuje do hodně vysokých pater, včetně vysokých představitelů české justice!

Rozhodně není pravidlem, kdy spravedlivé podání není policií odloženo a bude projednáno u Městského soudu.

 

Jan Šinágl, 14.3.2012

 

JUDr. Ivan Archibald Vávra řádil v soudní síni jako smyslu zbavený, stačil pobavit i veřejnost

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)