Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

Žádné události k zobrazení

Nejnovější komentáře

 • 02.12.2020 12:45
  Dokud nebudou činy, jsou veškeré řeči pro srandu králíkům ...

  Read more...

   
 • 02.12.2020 12:43
  Mírumilovnost stalinského Ruska se projevovala tak, že KGB ...

  Read more...

   
 • 30.11.2020 13:30
  Zeman chce po BIS jména ruských špionů. Z tajných informací dělá ...

  Read more...

   
 • 29.11.2020 12:11
  Chapeme to spravne, ze u zadne ze schuzek Martina Nejedleho v ...

  Read more...

   
 • 28.11.2020 13:48
  "Dokud se nezbavíme lží, tradice starověkého vzteku, dokud ...

  Read more...

   
 • 28.11.2020 13:44
  To vzdělané a bezcharakterní individuum na Hradě českých králů ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

AgataJednou z dosud nezodpovězených otázek ohledně setkání ministra zdravotnictví Romana Prymuly a prvního místopředsedy ANO Jaroslava Faltýnka, které proběhlo minulý týden v pozdních večerních hodinách, podle redaktora Filipa Rožánka z Digizone.cz zůstává, kdo tuto hru rozehrál? Odkud Blesk tento žhavý tip dostal? Jak mohli paparazzi o schůzce vlastně vědět, ptal se Luboš Rosí v Newsroomu ČT24. Dostali tip, sledovali pana Prymulu, byla to náhoda, nebo nějaké „mediální spiknutí“? Komentátor Luděk Staněk z Mall.tv, vlastněné Danielem Křetínským, zmínil možnost, že Andrej Babiš žárlil na Prymulu a tak tam poslal fotografy, aby ho sundali. Vzniklo ještě mnoho dalších spekulací, ale nikdo se nezeptal Agáty, kde byla ona. Agáta je expertka na odposlouchávání, která se pohřešuje od doby, kdy byl Milan Chovanec ministrem vnitra, Miloš Růžička jeho poradcem a Zdeněk Blahut náměstkem civilní rozvědky Úřadu pro zahraniční styky a informace. Pokud měl někdo dobré předpoklady k tomu, aby dal Blesku echo, byla to právě Agáta.

 

 1. 10. 2020 - EB

* * *

V rozvědce hledají ztracené agáty

… Problém však tkví v tom, že prokázané je údajně jen zaplacení všech zařízení. Vyšetřovatelé prý nyní zjišťují, zda v případě agát určených do Egypta nešlo jen o fiktivní nákup, nebo zda přístroje nezmizely někde v prostoru Česka, protože doteď údajně není potvrzeno ani jejich předání do Egypta.

„V této akci bylo všechno špatně a dotyční porušili snad všechny možné předpisy a zákony. A doteď není jasné, kde ty agáty vůbec jsou,“ řekl ve čtvrtek Právu důvěryhodný zdroj z bezpečnostních složek seznámený s prověřováním v ÚZSI.

Nejasnosti však panují i v případě agát nakoupených pro potřeby ÚZSI v rámci ČR. Pracovníci úřadu prověřují podezření, že i v Česku minimálně jeden z těchto speciálních systémů tajné službě chybí. Vyšetřovatelé totiž údajně našli v majetku ÚZSI pouze jeden kus. …

J.Š. 27.10.2020

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.33 (6 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)