Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

pá kvě 21 @09:00 -
OS Praha 1: JUDr. Klára Samková versus ČAK
pá čvn 11 @09:00 -
OS Praha 1: JUDr. Zdeněk Altner

Nejnovější komentáře

 • 12.05.2021 12:24
  Bohužel, to co jsem chtěl nejvíce od filmu, že významně posunul ...

  Read more...

   
 • 12.05.2021 08:31
  JUDr. L.Müller doplňuje: aktuální generálské hodnosti od ...

  Read more...

   
 • 09.05.2021 18:40
  Můj děda prof. Štefl, autor "Vraha duší", za války pečlivě ...

  Read more...

   
 • 09.05.2021 12:11
  Pan Andrej Babiš je prvním člověkem v moderní historii Českého ...

  Read more...

   
 • 09.05.2021 08:42
  Joe Biden během předvolební diskuze řekl presidentu Trumpovi ...

  Read more...

   
 • 06.05.2021 15:51
  Dobrý den pane Šinágle, bratr mi po dlouhé době zavolal, prý ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Socha svobody VILSydney Powell, známá americká právnička, která zastupovala generálporučíka Michaela Flynna, prozradila, že k operaci Scorecard byl přistup a byl používán ke změně hlasů v americkém hlasovacím systému. Powell naznačila, že je třeba, aby úředníci prozkoumali sofistikovaný algoritmus počítání hlasů, který byl přístupný a byl použit ke změně výsledků voleb v celé zemi. Komentář Sydney Powel si můžete poslechnout sami na následujícím odkazu.

 Michigan - Software Glitch Magically Turns Trump Votes into Biden Votes

Začíná to vypadat, že došlo k obrovskému koordinovanému úsilí o krádež voleb prezidentu Donaldovi J. Trumpovi.

Video Kentucky IPokud jste byli přítomni na některém z Trumpových shromáždění v této volební sezóně. Byly elektrizující. Byli byste svědky účasti minimálně deseti tisíc až třiceti tisíc lidí - - - na každé události. To platilo o všech jeho shromážděních, které demonstrovaly přeliv podpory. Nezapomeňte, že prezident v posledních týdnech voleb konal každý den tři až pět shromáždění. Joe Biden na druhou stranu nedokázal shromáždit více než dvacet tisíc lidí pro své shromáždění. A možná uspořádal jedno, nebo dvě shromáždění týdně. Někdy i méně. Ani bývalý prezident Barack Obama nemohl na svá shromáždění pro Bidena přivést více než několik stovek lidí. Američané nejsou hloupí. Ve svých srdcí víme, kdo tyto volby vyhrál. Vítězem se stal prezident Donald Trump.

Všechny falešné zprávy ve sdělovacích prostředcích byly velkým zklamáním. Už nějakou dobu kolovaly „falešné zprávy“ ve prospěch Bidena. Například, když se volební průzkumy uzavřely v CA, OR a WA ještě předtím, než byly sčítány dokonce 2% hlasů, „falešná zpravodajská média“ tyto státy nazývala Biden. Pak v Arizoně falešné zprávy nevysvětlitelně dávají stát Bidenovi, kdy zbývá sečíst více než milion hlasů. Hlasy, které se sčítají zhruba na 2/3 pro Trumpa a 1/3 pro Bidena? Trump vedl s 90% hlasů počítaných ve FL, TX, MI, WI, GA, PA, ve všech státech, kde měl Trump velký náskok. Falešná zpravodajská média však státy nedala Trumpovi. Dali pár, když se počet stal nemožným jako v TX a FL, ale žádný z ostatních států. Pak brzy večer v den voleb některé z „houpacích“ států jednoduše přestaly počítat hlasovací lístky, takže Trump nemohl být prohlášen za vítěze. To byla další část podvodu.

Video Kentucky IINyní tedy vyplývá, že ke krádeži voleb americkému lidu mohly být použity sofistikované softwarové nástroje. Generálporučík Mc Inerney prohlašuje, že ke kompromisu voleb do roku 2020 byly použity nástroje kybernetické války. Generálporučík Thomas McInerney je důstojník letectva Spojených států. McInerneyho kariéra trvala 35 let ve vzdušných silách ve funkci vrchního velitele letectva USA v Evropě a velitele velení Aljašky. Poslechněte si McInerneyho rozhovor na níže uvedeném odkazu.

https://gouette.com/vids/

Jak prorocky konstatovala poslední slova Jana A. Bati: „Pravda vyjde na povrch jako olej na vodu.“

 

John Nash

8.11.2020

* * *

VE SPOJENÝCH STÁTECH SE CHYSTÁ KOMUNISTICKÝ COUP D'ETATU

Ohrožená média v USA a po celém světě pracují v koordinovaném úsilí s deep state. Následující video přesně popisuje, jak komunisté plánují ovládnout Spojené státy podvodem s voliči. Používají stejný plán, jaký použili v Rusku v roce 1918. Toto není typické převzetí. Snaží se ukrást celou naši zemi.

Donald Trump 2016 - the fight against the abuse of democracy and freedom continues in 2020

Alex Newman napsal dobrou knihu nazvanou Deep State, která dokumentuje, co se děje, a identifikuje, kdo jsou lidé v Deep state.

Jedná se o přežití Spojených států jako svobodného národa. Příštích několik týdnů bude nejdůležitější v naší historii, ať zůstaneme na svobodě nebo se staneme otrokářským státem.

To se netýká pouze Ameriky, ale všech ostatních zemí, protože budou padat podobným způsobem. To bude znamenat zkázu pro každý industrializovaný národ na světě, včetně: České republiky a Slovenska.

Média propagují falešné zprávy. Pro tyto volby nebyly certifikovány žádné státy. Žádný. Je nezodpovědné, aby média promítala vítěze, dokud se tak nestalo pro dostatek států, které by se rovnaly 270 volebním hlasům. Jakmile k tomu dojde a budou sečteny všechny legální hlasy, je pravděpodobné, že zvítězí prezident Donald J. Trump.

How They Planned to Steal the American Election from President Donald J. Trump

* * *

Podvody při volbách se dějí všude. Připomeňme prezidentské volby v České republice v roce 2008 (Václav Klaus versus Jan Švejnar). Podvod ve prospěch Václava Klause probíhal v přímém televizním přenosu (ovlivňování, resp. kupování poslanců). Václav Klaus byl zvolen. Nic se nevyšetřovalo. Nejsme USA. Počítače jsou dobrá věc, ale kdo je kontroluje a kdo má nad nimi skutečnou moc a kontrolu? Proto by měl rozhodnout soud na základě důkazů o vítězi voleb v USA.

 

J.Š. 9.11.2020

* * *

Nevypadá to dobře, krysy již opouštějí loď, Donald, díky Bohu, dále vesluje. Zůstávám na palubě, ale natáhl jsem si vestu. Asi budou velké vlny. Média, která jsou z 95% v rukou BigTech globalistů, anarchistů a neokomunistů, mají naprostou kontrolu slova, jako za bolševika. Konečný výsledek bude v rukou ústavního soudu, dostane-li se to tam. To stojí prachy a trvá dlouho. Bidenova posice stála jeho loby $ 3:1 v poměru k tomu, co vydali Republikáni. Chaos byla dlouhodobá strategie Demokratů. Poštovní volba byl ideální prostředek. Přes 100 milionů hlasů došlo poštou. Jejich autentitu nikdo nekontroluje. Ilegální přistěhovalci chodí k volbám, aniž by se museli prokázat. Voliči dají hlasy těm, kteří více naslibují. Podobná anarchie neexistuje ani v Indii. Demokracie je fajn, ale dosáhne-li určitého bodu, stane se diktaturou proletariátu. Tam jsme. Poučeni; Zdi mají účel:-)

Josef Mašín

* * *

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.00 (4 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)