Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 10:58
  Státní zástupce Mgr. Petr Valíček 25.4.2024: K ohledání, u ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Floder 2 200519Aktualizováno 24.6.2021: Kdy zastaví poškozování dětí soudním exekutorem Jurajem Podkonickým?

***

2015-2020: Za závažná porušování zákonnosti byly k Nejvyššímu správnímu soudu podány kárné návrhy na potrestání 98 soudců, 57 státních zástupců a 56 soudních exekutorů. Z toho 61 soudců, 38 státních zástupců a 28 soudních exekutorů bylo pravomocně uznáno vinnými z porušování zákonnosti.

Dle zahraničních, nezávislých expertů, je Česká republika považována za zemi s nejvíce rozšířenou korupcí různých forem z bývalých zemí východního bloku. Je kryta formálním naplňováním zákona, bez naplňování jeho ducha a hledání spravedlnosti – stejně, jako tomu bylo v 50. letech.Tehdy lidé přišli o veškerý majetek a končili ve vězení, nebo na popravišti. Dnes se umlčují zabavením majetku a finanční likvidací. Nikdo není za nic osobně odpovědný tehdy, stejně jako dnes. J.Š

***

Dobrý den,

Odpověď na poslední email jsem nečekal a popravdě, mě překvapilo i to že jste vůbec odpověděli, ale stejně ještě odepíšu. Exekutor Podkonický mi strhl 10673,67 Kč. Dnes jsem v rámci toho, že matka zase zatajila zdravotní stavy dětí a neinformovala mě jí donutil odpovědět kolik jí z té částky poslal. Dostala – respektive syn dostal 735Kč.

Víc mě stojí jedna cesta, abych si pro něj přijel, víc peněž jsem za tento víkend vynaložil za dárky, které dcera dala svým kamarádkám k narozeninám – kupoval jsem je já, nikoliv matka (ta se ani nesnažila, jen dceři řekla, že musí ke mně a nemůže na oslavu, jak jí ospravedlnila, že nemohla minulý týden – 4 dny jí nechala s bolestí břicha), která dostává výživné v plné výši a ještě vymáhá vykonstruované částky exekutorem Podkonickým, za období, kdy jak sama u trestního řízení vypověděla peníze nechtěla a nepotřebovala je - nechtěla totiž se mnou mluvit! Raději se zapírala a ukrývala děti.

Doufám, že jste na svou práci hrdí, protože tohle je zlodějina největšího rázu!!! Zlodějina na dětech!!! A jen pro zajímavost, aby ten zloděj Podkonický vymohl těch 10673,67 Kč, tak způsobil škodu za 80 000Kč!!!

***

Další táta Dominik Floder se svými dětmi likvidován českou justicí

 ***

S pozdravem

Dominik Floder

myArduino.cz

+420725819288

***

From: Ing. Petr Sýkora - VašeVýživné.cz <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;

Sent: Friday, June 4, 2021 3:47 PM

To: Dominik Floder Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Subject: Re: Stav soudnictví v čechách aneb komu skutečně pomáháte. Není otec jako otec, není matka jako matka!

 

Dobrý den, pane Flodere

děkuji za Vaši zprávu. Mohu se zeptat, zda exekuce na výživné jste zahájil skrze projekt vaševýživné.cz? Rozumím Vaší frustraci. Máte evidentně zájem o Vaše děti. Pokud bych Vám mohl být v něčem nápomocný, tak mi napište.

 

Sýkora

***

čt 3. 6. 2021 v 0:45 odesílatel Dominik Floder <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.> napsal:

Dobrý den,

dnes jsem dostal odkaz na článek: „Výživné jako skvělý byznys“ a to i proto, že přímo tato problematika se mě týká a to předně tak jako to zde popisujete z druhé strany. Moje výživné.cz a Juraj Podkonický. 2x jsem díky němu přišel o práci, vygeneroval si z 60 000 dluh ve výši 250000 Kč a s více a více zaplacenými penězi – jak dluh doplácím chce více a více- - respektive pořád stejně. Opakovaně vymáhá již zaplacené výživné a obstavuje účty. Škody, které páchá ve jménu svého blaha – opravdu jen svého, protože je to přesně jak se píše v článku víc si nechá pro sebe než pro děti, ale zato páchá škody, které jdou do miliónů!

Zde bych Vám chtěl popsat zase jeden z do očí bijících příkladů nefunkčnosti našeho soudního systému. Ale ne jen soudního, ale i Policejního a celého aparátu. I když ten soudní zde zklamává nejvíce.

V této věci jsem psal i jedné z autorek zmiňované v článku, které jsem použil a paní Kovářová mi i odpověděla:

 

Dobrý den,

děkuji za Váš pohled na věc. Já si s dovolením ponechám svůj po třicetileté zkušenosti v advokacii. Jsem si vědoma, že se ojediněle vyskytují extrémní situce, které je v našem právní řádu velmi složité rychle řešit.

S pozdravem

Daniela Kovářová

 

Přestože si článku, který napsala, vážím (a použil jsem ho zcela záměrně) nevěřím, že by měl nějakou šanci něco napravit. Také nesouhlasím, že existují takovéto situace jen v extrémech, protože pak bychom museli žít v extrémistickém státě. Protože za 5 let, 3 soudkyně 2 soudů a senát Krajského soudu toto extrémní chování veřejně předvádí vždy!

Tudíž to co ona považuje za extrém jsem bohužel zažil jako standard. Nejen u sebe.

A stejně tak není pravda, že se tyto extrémy těžko a složitě řeší. Řešení je, není vůle, aby se tak dělo.

Ve svém případě jsem několikrát posílal i trestní oznámení s prokázanou škodou, porušením rozsudku (matkou, soudem) které nikdy nikdo nezkoumal. Doložil jsem opakovaně křivé výpovědi všech zúčastněných, kdy soud jeden týden podle výpovědi matky a OSPODu tvrdil, že se matka s dětmi nestěhuje a nebude se stěhovat. Přestože matka už měsíc tvrdila že se stěhuje a OSPOD den poté co toto předběžné opatření soud vydal (jednalo se o předběžné opatření které je řešeno v 7 denní lhůtě) byl šetřit na nové adrese kam se matka stěhovala a o týden později po doručení už soud tvrdí, že není důvod matce bránit aby se přestěhovala, protože už přestěhovaná je a má vše vyřízeno. Stejně tak pracovnice OSPODu v klidu zaevidovala email od matky, že mi neumožní styk s dětmi a pak vesele tvrdila, že to nevěděla. Aby věděla, když na jednání mě a svědkyni se mnou přítomné Mgr. Miroslavě Floderové (tehdy Kudláčové) řekla, ať jí už neotravujeme, že si to mám vyřešit sám. Že nic dělat nebudou. Rád bych zde také řekl, že když jsem byl o pár let později vyšetřován na Policii za neplacení výživného, tak za toto období, kdy se matka skrývala mě Policie poslal do trestního řízení. Policista, co mě vyšetřovala odmítla převzít důkazy a setkat se se mnou. Musel jsem od Českého Těšína 2x, nikdy nebyla přítomna a přes kolegy mi vzkázala, že ode mě žádné důkazy nepotřebuje, že si je opatřila sama. Důkaz existuje. Po 4 letech jsem byl zproštěn všech obvinění soud skončil! Jen bych doplnil, že k nelibosti soudkyně u soudu v Karviné mé trestní stíhání nedávno konečně skončilo a byl jsem kompletně očištěn a to i přestože soudkyně opět neudělal vše co a jak jí soud v Ostravě nařídil. Matka se také snažila to natahovat a komplikovat, ale když zjistila, že jí to nepomůže a že to stejně prohraje, tak to vzdala.

Neříkám, že nejsou otcové bez viny, je spousta otců, co si zaslouží exekuci, ale nehažte všechny do jednoho pytle! Všichni nejsme stejní. Já o svoje děti stál, od malička si je piplal a hýčkal a nepřestal jsem je chránit do dnes. I když mi to všemožně komplikujete a snažíte se zabránit. Já ale zažil hromadu otců, kteří se starali sami o děti, bez matek, nedostali ani korunu a nikdy se nesnížili k tomuto co děláte vy! Nepotřebovali to.

Přečtěte si prosím tedy přílohy toho emailu. Nejprve dokument z 3.12.2020 s názvem skutečnost na soudech. Pokut budete moci, pročtěte si články, na které se odkazuji. Pak si pročtěte dokument z 31.12.2020 a to skutečnost na soudech – jiný pohled. Je to jen jiný pohled na stejnou věc. A ještě bych tu měl dokonce třetí pohled. Ale jsou to 3 pohledy na stejný případ ze strany tří soudů! První pohled je soud Frýdek-Místek, druhý soud Brno a třetí soud Karviná. 3 soudy řeší stejný případ, opírají se o „stejné“ podmínky a důkazy a ke všemu přistupují naprosto rozdílně. Každý soud si z tohoto případu vybral jen to co ho zajímá a hodí se mu a nezajímá se o realitu a vlastně tím pádem i důkazy. Nejsmutnější je, že všechny se nejvíce odrážejí od Soudu Frýdek-Místek, potažmo krajského soudu v Ostravě, který nejen na realitu nereflektuje, on si jí dokonce upravuje podle vlastních potřeba a klidně si dokáže vymyslet vlastní důkazy a důvody. A pak si je sám dokáže i rozporovat. Opírá se o smyšlenky, které si vytvořil. Nezajímá ho ústava, nálezy ústavního soudu, zákony, nic. To jsem tam ostatně popsal a není to zdaleka vše. A na vše co popisuji jsou důkazy.

A jen pro zajímavost. Dnes je celkem 62. oznámení na matku, za nepředání dětí ke styku! Ani jedno nebylo projednáno podle zákona a většina nebyla projednána vůbec. Všechny se mají projednat znovu!

Po 5ti letech nedokázali zajistit fungování rozsudku, který si vymysleli, jak se jim hodil a při jeho přezkoumání odmítli zabývat se důkazy, aby nemuseli sami sebe rozporovat a ukázat, že udělali chybu.

Ztratil jsem důvěru v soudní moc, ve spravedlivý proces a celkově v celý systém. Za 5 let nevěřím už ani v tom, že najdu nějakého zastání v tomto státě a jeho strukturách. Přesto se nevzdám a budu s tímto despotizmem a šikanizmen bojovat. Nejen za sebe, ale za své 3 děti! A za další děti a další otce!

Pokut jim tyto zvěrstva zanecháme, náš systém a stát se zhroutí. A už se hroutí, epidemie tomu jen napomohla a urychlila to.

Pan Vystrčil v projevu řekl, že skutečný politik není o populizmu, je o činech a tom, dělat správná rozhodnutí. Kontaktoval jsem ho tedy abych zjistil, co pro to udělá on.

Pro nás všechny. Koukněte na Slovensko, tam už to začalo. Proč né u nás. Vždyť situace je tragická. Už si toho všiml i ESLP.

Zde jsou jen další a další ukázky toho, jak justice nefunguje a selhává. Vidím to i na sobě a na tom třetím pohledu. Pokut budete mít zájem, shrnu Vám to v nějakém dalším emailu.

2015-2020: Za závažná porušování zákonnosti byly k Nejvyššímu správnímu soudu podány kárné návrhy na potrestání 98 soudců, 57 státních zástupců a 56 soudních exekutorů. Z toho 61 soudců, 38 státních zástupců a 28 soudních exekutorů bylo pravomocně uznáno vinnými z porušování zákonnosti.

https://www.sinagl.cz/z-korespondence/10617-pripad-roberta-tempela-konecne-rozhodnuti-eslp-jak-to-ze-neni-vichrice-v-ceske-republice.html

 

S pozdravem

Dominik Floder

***

OS Brno: Juraj Podkonický versus Dominik Floder

středa, 23. červen 2021, 13:00

Soudní exekutor Juraj  Podkonický je také účastník řízení. Bude se prokazovat nejen neoprávněnost – šikanóznost exekuce, ale i jeho špatné postupy a neoprávněné příkazy na nesmyslné částky. 

Den 23. června 2021 v 13:00 hod.

Spisová značka: 55 EXE 589/2017

Okresní soud Brno-venkov, Polní 994/39, 608 04 Brno

v jednací síni č. 43, 4. patro.

S pozdravem

Dominik Floder

***

https://www.investigace.cz/vyzivne-jako-skvely-byznys/

***

OS Frýdek-Místek 24. 1. 2020: Likvidace skvělého táty Dominika Flodera a jeho dětí pokračuje

***

Česká republika 2021: Můj dům vydražen za 4.900.000,-Kč – za svobodu slova!

J.Š. 22.6.2021

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (4 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)