Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt pro 15 @09:30 -
OS Beroun: Šinágl versus Agentura MM
pá pro 16 @09:30 -
OS Děčín: ing. Petr Vlček
so pro 17 @14:00 -
Mrtník: Adventní koncert u Slavíků

Nejnovější komentáře

 • 05.12.2022 11:26
  Neskutečná justiční zvěrstva se dějí v tomto státě, viz i ...

  Read more...

   
 • 04.12.2022 15:56
  Informaci o tom, že Václav Klaus se ve sporu přiklonil na ...

  Read more...

   
 • 03.12.2022 08:39
  Je to 280 dnů. Pořád jsou videa, která mě dostanou...

  Read more...

   
 • 02.12.2022 13:09
  Může mi ten, kdo mi dal ten MÍNUS na můj výše uvedený komentář ...

  Read more...

   
 • 02.12.2022 10:03
  Zpěvačka Vondráčková bývala dříve milá holka, která hezky ...

  Read more...

   
 • 01.12.2022 08:41
  Postrach Rusů. Superpřesná zbraň "Tři sekery“ jich najednou zasáhla ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Dvoracek Kramny rodinaDůvěryhodnost a vážnost české justice dosáhla naprostého dna a neuvěřitelné vazby ostravského cappo tutti di cappi Dvořáčka mají větší hodnotu, než justiční zločin.

***

S obrovskou úctou, uznáním a radostí blahopřejme doc. Ing. Zdeňku Horákovi Ph.D., kterého včera jmenoval prezident republiky Miloš Zeman, na návrh akademického senátu rektorem. Doc. Ing. Zdeněk Horák Ph.D., jako jeden z nejlepších forenzních biomechaniků v ČR, je součástí týmu zpracovatelů tzv. mezioborového znaleckého posudku v trestní věci Petra Kramného a zejména skutkovému ději, tj. vraždě elektrickým proudem.

V tzv. mezioborovém posudku se mj. objevuje tento závěr: "Z dostupných informací obsažených ve spisové dokumentaci ke dni 1. 11. 2017, včetně doplněné spisové dokumentace o znalecké posudky prof. MUDr. Šteinera ze dne 18. 7. 2017 a doc. MUDr. Pilina ze dne 24.8.2017 nelze vyslovit jednoznačný závěr, že na těla zemřelých Kláry a Moniky Kramných působil elektrický proud o střídavém napětí 220 a 230 V. Pro tvrzení o možném působení elektrického proudu na těla zemřelých nejsou dostupné žádné skutečnosti, kterými by šlo toto působení objektivně a jednoznačné prokázat".

Tento a další znalecký závěry již proběhly soudy v případě znalců MUDr. Matlacha a MUDr. Fargaše a proto je lze zveřejnit s ohledem na skutečnost, že spolek Šalamoun byl hlavnímu líčení a následně veřejnému zasedání osobně přítomen.

Samosoudkyně Okresního soudu v Ostravě s titulem Mgr. (sic!) Ritterová, konstatovala, že znalci dané problematice v podstatě nerozumí a sama provedla bez dalšího dokazování, či bez dalšího znaleckého posudku, či odborného vyjádření, své vlastní zcela laické hodnoticí úvahy, kdy hodnotila poznatky z odvětví forenzní biomechaniky, soudního lékařství a elektroniky.

Ještě dále zašla v nařízené obnově řízení předsedkyně senátu s titulem JUDr. a bývalá komunistická prokurátorka Renata Gilová, která si sama na základě svého komunistického přesvědčení opět vyhodnotila tzv. mezioborový posudek z odvětví forenzní biomechaniky, soudního lékařství a elektroniky tak, že se po bolševicku neobtěžovala znalce ani předvolat(sic!)

Na případu Ing. Marka Gáby, který byl nepravomocně odsouzen, samozřejmě v Ostravě, za skutkový děj, který se nestal je zcela vidno, že důvěryhodnost a vážnost české justice dosáhla naprostého dna a neuvěřitelné vazby ostravského cappo tutti di cappi Dvořáčka mají větší hodnotu, než justiční zločin.

Tento rok to bude již 33 let od sametové revoluce a tyhle zvěrstva české justice musí už doživotně skončit.

 

Vítejte v právním státě.

Václav Peričevič

16.6.2022

***

Dvoracek IgorNaprosto souhlasím s tímto vyjádřením Spolku Šalamoun o Ostravské justici a o znalci MUDr. Dvořáčkovi, který vypracoval na mého syna Ing. Gábu nepravdivý a hrubě zkreslený znalecký posudek. MUDr. Dvořáček je v poradním orgánu předsedy Krajského soudu Ostrava, pro obor zdravotnictví, což o něčem vypovídá. Bohužel ani práce policie a státní zástupkyně nebyla v tomto případě standardní a neodpovídala principům právního státu. O tomto případu mého syna se píše na: www.sinagl.cz

Josef Gába

16.6.2022

***

OS Ostrava 9.6.2022: Kauza ing. Marka Gáby - představení hodné Bohnic – vítejte v právním státě!!!

 

J.Š. 24.6.2022

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)