Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

út říj 16 @08:00 -
MS Praha - Slezská: Žaloba členů KPV na vedení KPV ČR
út říj 16 @18:00 -
Praha: katedrála sv. Víta: Jan Pavel II.
čt říj 25 @17:30 - 07:30PM
Praha Americké centrum: O přímé demokracii

Nejnovější komentáře

 • 14.10.2018 15:44
  Poslední komentář na těchto webových stránkách je ze dne ...

  Read more...

   
 • 13.09.2018 23:18
  Situace v Diplomatickém servisu byla zhodnocena komplexním ...

  Read more...

   
 • 24.08.2018 12:01
  Tento případ boje politických stran proti nepohodlnému vysokému ...

  Read more...

   
 • 24.08.2018 11:58
  Ke článku KDYŽ SE V PRAZE NĚKDO PŘÍLIŠ DOTKNE REŽIMU BENEŠ ...

  Read more...

   
 • 18.08.2018 07:31
  Pane Mikolášku, bohužel odkaz není funkční? Prosím o zaslání ...

  Read more...

   
 • 18.08.2018 07:16
  Vážený pane Pánku, první zpráva, potomci JAB o tom moc neví.

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Prs rakovinaV poslední době mají lékaři plná ústa informací, jak - na několika pracovištích současně - vyvíjejí léky proti rakovině. Za miliardy! A lidi se třesou, aby to stihli dřív, než oni onemocní.

Rakovina prsu ale nikoho neohrožuje. To jenom vedoucí orgány zdravotnictví ohrožují všechny lidi rakovinou. Ano, naše zdravotnictví nechá umírat lidi, kteří si platí zdravotní péči, na snadno léčitelnou rakovinu. Obecně je rakovina snadno léčitelné onemocnění. Devitalizací (devaskularizací). Ale ministerstvo zdravotnictví spolu s lékařskými orgány tento spolehlivý způsob léčení zakázaly. Neplní ani svou povinnost jej vyzkoušet; už 61 roků. Zamlčují, že objevitel devitalizace MUDr. Karel Fortýn tuto metodu vyzkoušel se 100% úspěchem ve 29 případech.

Jak postupovat, objevíte-li u sebe rakovinu prsu:

1. Požádejte ministra zdravotnictví Mgr. Adama Vojtěcha, ať vám nechá určit lékaře, který lehkou operaci provede. Uzdravování po operaci: pečlivě podvázaný nádor, přebírá k uzdravení imunitní systém. (T-leukocyty a p.

2. Upozorněte ministra, že nesplní-li Váš požadavek, budete ho žalovat pro odmítnutí povinné péče.

V případné žalobě soudu též uveďte, že Váš život je ohrožen a že tedy soudní proces musí proběhnout do jednoho měsíce. Jako svědka k soudnímu jednání uveďte mne: Ing. Stanislav Vrbík, Zálešná I/4057, 760 01 Zlín. V žalobě též uveďte, že jsem Vám prohlásil: důvodem odmítání devitalizace lékaři je jejich přijímání drahých rekreací od farmakologických firem. Tyto rekreace jsou  fingovány jako účast na sympoziích. A to za to, že zdravotnictví nakupuje od těch firem antineoplastika pro nedostatečně účinnou chemoterapii. (25% pacientů zbytečně umírá).

Mám dost argumentů pro to, abych přesvědčil soud. Nevím ale, jsou-li soudy už dost spravedlivé. Zůstává tu nebezpečí, že soud nebude mít odborníka, jenž by problematiku uměl posoudit.

Pro takový případ vám ústně sdělím radu.

 

Ing. Stanislav Vrbík, Zlín, 18. 7. 2018     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   

--

Z mého dopisu ministru zdravotnictví Mgr. Adamu Vojtěchovi (19.7.2018): „…Dovoluji si Vám k informaci poslat text ing. Stanislava Vrbka – viz příloha. Obdrží ho e-mailem tisíce příjemců. Věřím, že i Vás zaujme a bude podkladem pro Vaši práci a potřebnou nápravu českého zdravotnictví. Je alarmující, že pro naději se investují miliardy korun, ale u vyzkoušené a osvědčené metody se žádná naděje nepřipouští. Sarkasticky řečeno: z nejistoty plyne jistý zisk, ale z jistoty žádný… Věřím, že časem si finanční situace vynutí používat metody dr. Fortýna a ušetřené miliardy budou použity tam, kde dnes ve zdravotnictví chybí, nemluvě o tom, že uzdravení lidé budou aktivními, produktivními členy naší společnosti….“

 

Jan Šinágl,19.7.2018

* * *

Praha se v dubnu stala na čtyři dny světovým hlavním městem imunoterapie, ale mediálně utajeným...?!

* * *

Je devitalizace pomstou mrtvého muže?

Už jen ta skepse a forma negativní argumentace, předem MUDr. Jan Žaloudíka, ředitel Masarykova onkologického ústavu v Brně je dalším z řady nepřímých důkazů, že se jedná o úspěšnou metodu. Ohrožuje miliardové zisky a nemalé příjmy lékařů od farmaprůmyslu. Na mé dotazy dr. Žaloudík neodpovídá, nedávno jsem byl požádán o odstranění e-mailu MOÚ. Zdravotní výbory obou komor parlamentu také mlčí… J.Š.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)