Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 17.02.2020 10:23
  Sarkasticky můžeme říci, že Hitler není dnes glorifikován ...

  Read more...

   
 • 17.02.2020 10:11
  Pracoval jsem v klášteře Želiv jako ošetřovatel chronických pacientů ...

  Read more...

   
 • 16.02.2020 13:12
  Název BOHEMIA je vhodný. Zní mezinárodně a mimo to jde o starý ...

  Read more...

   
 • 12.02.2020 06:13
  Vždy jsou to pouze řeči. Sice skvělé a významné. Ale ti co u ...

  Read more...

   
 • 07.02.2020 10:25
  O tom to v Česku je. Vy si říkejte co chcete a my si budeme také ...

  Read more...

   
 • 04.02.2020 21:22
  Umělecké dílo i řemeslně dokonale provedené, důstojně nahradí ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Ostrava alarmDámy a pánové,

tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Když jsem si přečetl, a taky poslechl, v těch totálně chacharovsky zglajchšaltovaných lokálních médiích zprávu o tom, jak se s velkou slávou otevírala "nová" gastroenterologická ambulance v té rozkulačené orlovské nemocnici, bylo mi zle, moc zle. A to jsem si kurňa myslel, jsa již postarším lékařem s více jak 32 letou praxí, že už mě nic nepřekvapí - a ani nenasere. A přece to pan Hejtman s tou svou dočasně vládnoucí Hordou dokázal! Jaká marnost.

Není nad doslovnou citaci, např. ze stránek krajského úřadu či z Parlamentních listů: "V orlovské nemocnici funguje od počátku ledna nová gastroenterologická ambulance. Díky špičkové technice a novým specialistům se v Orlové rozšířilo spektrum poskytované zdravotní péče o léčbu nemocí trávicího traktu. V ambulanci jsou také prováděny endoskopické zákroky. Slíbili jsme, že lékařská péče v Orlové zůstane zachována. Teď ji dokonce rozšiřujeme o další obor. Jsem rád, že se tím pro občany Orlové a jejího okolí zvýšila dostupnost i kvalita lékařské péče."

Čert je vždy ukrytý v detailu😈. Pro méně znalé zdejších reálií v té naší Východní Gubernii uvádím, že ještě do června minulého roku, než bylo uzavřeno (čtěte nelítostně nekompetentně zlikvidováno) kompaktní interní oddělení v orlovské nemocnici se spádem 55 tis. obyvatel, tak jednou z ambulancí, samozřejmě že včetně všech adekvátních endoskopických výkonů, byla vyhlášená ambulance gastroenterologická, která byla svými pacienty hojně vyhledávaná. Nutno ještě podotknout, že orlovská interna, jako jedna z mála v naší zemi, nemusela nikdy podvádět při vykazování přesčasové práce, bo měla dostatek, navíc zkušených a kompetentních, lékařů. Už chápete?

A docela jsem zvědavý a těším se na setkání s našimi "pravdomluvnými" krajskými politiky v té prťavé zasedačce dne 5. března. Konečně staneme, společně s dalšími podváděnými a ponižovanými občany, těmto politickým Výtečníkům tváří v tvář! A budou tam taky chlapi, se kterými hraju mariáš v těch starých havířských hospodách v Orlové. Padni komu padni... 

Bohužel těch vroubků, co se týče zdejšího zdravotnictví, má ten náš vykutálenej pan Hejtman mnohem více. Inu systémové lhaní jako politický program těch Anonistů, či co? 

 1. "Optimalizovat" krajské zdravotnictví budeme ať to stojí co to stojí! Zlínskej Jura Čunek náš vzor! A že nemáme k dispozici skutečné analýzy zdravotního stavu krajského obyvatelstva? A že ve skutečnosti nevíme, jaká je ona potřeba zdravotní péče, ambulantní i nemocniční i rehabilitační, pro naše občany? A že vůbec už nevíme, jakými že kapacitami disponují další vlastníci (stát, města, AGEL, neziskovky) nemocnic a ambulancí v MSK? A vadí to snad tady někomu?
 1. Ředitele krajských nemocnic budeme vybírat pokoutně jako například naposledy toho vrcholového managera té rájské nemocnice v Karviné. Co na tom, že tento inženýr ví o zdravotnictví a medicíně kulový s přehazovačkou? Inu krásnej bílej Ponny. Qui bono?
 1. Ostravskou lékařskou fakultu, která po 9 roků bezskrupulosně falšovala přijímačky a ani 10 roků jí nestačilo na stabilizaci profesorského sboru, zachráníme! A jak? I na tuto "drobnou potíž" má bývalý universitní profesor a bývalý rektor ostravské techniky zaručený recept: "Když selžou odborná jednání, tak nastoupí politická řešení." Fuj!
 1. Ale abych jenom pana Hejtmana nekritizoval. Když na nedávném prosincovém zasedání krajského zastupitelstva byli všichni zastupitelé seznámeni s peticí, kterou podepsaly tisíce lidí, za odvolání toho krajského náměstka pro zdravotnictví, tak nikdo, ale skutečně nikdo, nepromluvil. Všichni vážení krajští zastupitelé se upřeně dívali na své polobotky či lodičky. Jen náš nafoukaný pan Hejtman směrem k přednášejícímu suše ufoukl, že prý uplynuly již 3 minuty a aby prý dokončil myšlenku. Jaká marnost. No a v uplynulých dnech již petičníci obdrželi písemnou odpověď pana Hejtmana (http://drozdik.cz/vyjadreni-hejtmana-k-petici-za-odvolani-namestka-gebauera/), se kterou, ač nerad, musím souhlasit. Konečně těm našim politickým Výtečníkům došlo, že je třeba celou věc hodit na ty "experty" a zejména na moje kolegy lékaře. A jak? Všechno je totiž, podle pana Hejtmana, v naprostém pořádku, neboť tu jejich "optimalizaci" přece schválilo krajské zastupitelstvo a hlavně tomu zastupitelstvu tu "optimalizaci" přece doporučil, navíc drtivou většinou hlasů, krajský zdravotní výbor, že? Už chápete? A aby pan Hejtman a jeho Horda ty orlovské petičníky dokonale dorazila, tak ještě nádavkem přidali, že přece tu jejich "optimalizaci" dlouze a podrobně a pečlivě připravovala jakási pracovní skupina. Osobně pak považuji za strůjce téhleté moravskoslezské zdravotnické mizérie několik svých vážených kolegů lékařů. A mají svá jména, uvádím je bez titulů: Petr Vítek, Ladislav Václavec, Radek Sušil, Svatopluk Němeček, Tomáš Knybel, Martin Sedláček a Pavel Čermák. Když Pán Bůh dopustí - i motyka spustí, že?
 1. No a úplně nejnovějším chucpátkem, nejen pana Hejtmana, ale rovněž i pana ředitele FNO, též zastupujícího pana děkana LF OSU, a zejména pak pana ředitele havířovské nemocnice, který je zároveň ředitelem jakéhosi Ústavu vývoje a klinických aplikací (ÚVKA), je s velkou slávou, za přítomnosti nic netušícího pana ministra zdravotnictví, otevíráno "Centrum telemedicínských služeb". Když velkoryse pominu, že v zemích se skutečně vyspělým zdravotnictvím, toto bylo naposledy hitem někdy před 30-40 lety, tak vůbec není zřejmé, proč, když se toto pracoviště nachází na půdě obrovské fakultní nemocnice, má být toto pracoviště "technicky" zajišťováno jakousi soukromou firmičkou? Ale co se kurňa divím, když v areálu FNO je takových podivuhodností mnohem, ale mnohem více - a taky za větší love, jako například to vykutálené výzkumné centrum kmenových buněk 4MEDI, že?

Tož tak.

Vítek Mareček 🚩

www.ostravskezdravotnictvi.cz

www.nemocniceorlova.cz


-------- Přeposlaná zpráva --------

Předmět:

CHUCPE HEJTMANA VONDRÁKA. QUO USQUE TANDEM?

Datum:

Thu, 16 Jan 2020 18:13:51 +0400

Od:

Vít Mareček <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;

Komu:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Marcela Heříková <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Robert Masarovič <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Radek Podstawka <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tobias Bloger <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Jarmila Uvírová <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Jan Veřmiřovský <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Martin Zustik <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Jiří Carbol <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Havlík Daniel <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>';document.getElementById('cloakfda24684db6411e8df15cf3251598201').innerHTML += ''+addy_textfda24684db6411e8df15cf3251598201+'<\/a>'; ;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Jaroslav Kala <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Ctibor Vajda <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Alena GRO <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Jitka Hanus <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Recman Svatomír <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>';document.getElementById('cloak0c4fee9b8f31818300f7bebda4d1a553').innerHTML += ''+addy_text0c4fee9b8f31818300f7bebda4d1a553+'<\/a>'; ;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Marian Bojko <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Radim Přeček <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Lubomir Volny <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Vojtěch Adam Mgr. et Mgr. <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>';document.getElementById('cloakc2350d0bb28719d3091d235386114c70').innerHTML += ''+addy_textc2350d0bb28719d3091d235386114c70+'<\/a>'; ;, Věra Adámková <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>';document.getElementById('cloak0a54e15b7c06794668e5bfe69abb36e5').innerHTML += ''+addy_text0a54e15b7c06794668e5bfe69abb36e5+'<\/a>'; ;, Milan Brázdil <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>';document.getElementById('cloak3ec92e3e534980ade09e0bb0b51b9174').innerHTML += ''+addy_text3ec92e3e534980ade09e0bb0b51b9174+'<\/a>'; ;, Josef Hájek <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>';document.getElementById('cloak85143d7bde14adaa0874431df1829f55').innerHTML += ''+addy_text85143d7bde14adaa0874431df1829f55+'<\/a>'; ;, Juříček Pavel <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Macura Tomáš <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, sachovamilena <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Leo Luzar <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>';document.getElementById('cloak3cb33418f1806803ab54350dc5e39cc4').innerHTML += ''+addy_text3cb33418f1806803ab54350dc5e39cc4+'<\/a>'; ;, Rostislav Vyzula <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>';document.getElementById('cloakff8c368da03c8097f48ffb6a3d72012b').innerHTML += ''+addy_textff8c368da03c8097f48ffb6a3d72012b+'<\/a>'; ;, Běhounek Jiří MUDr. <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Válek Vlastimil <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Zdeněk Nytra <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Koliba Peter <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Vícha Petr <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Herbert Pavera <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Vystrčil Miloš <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Valenta Ivo <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Čunek Jiří <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, prof. MUDr. Jan Žaloudík,CSc. <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Petr Stuchlík <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Denisa Stolarczyková <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, yvetta.sciglova <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, JUDr. Eva Cechlová, notářka <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Daniel Placzek <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Jan Lata <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Roman Hajek <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Pavel Drozd <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Darja Jarosova <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Ilona Plevova <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Pavel Zonca <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Milan Grundmann <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Ondřej Dostál <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Pavel Hroboň <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Pavel Vepřek <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, sylva.kovacikova <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., MUDr. Sojka Michal <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, JUDr. Jan Mach <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tomáš Vodvářka <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tomáš Zima <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Svačina Štěpán, prof. MUDr. DrSc. MBA <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Roman Šmucler <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Vladimíra Dvořáková <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Roman Santur <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Lesková Ivana <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Lapisz Břetislav <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Bezděková, Iva <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Filip Kut <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tomáš Cikrt <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Jan Šinágl <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, CTK dispecink <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Zvěřina Martin <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kopie:

Vondrák Ivo <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>';document.getElementById('cloak3bc9d74288d64fe59ff8be3b98480ce1').innerHTML += ''+addy_text3bc9d74288d64fe59ff8be3b98480ce1+'<\/a>'; ;, Ivo Vondrak <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., MUDr. Ladislav Václavec <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Sušil Radek <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Svatopluk Němeček <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Pavel Cermak <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;

* * *

A tak nám začal ten zlomový rok pro celé české vysoké školství, nikoliv jenom pro ostravskou universitu či pro její lékařskou fakultu, aneb dokážeme se poučit z ostravského akademického vývoje?

J.Š. 17.1.2020

* * *

TAK CO SENÁTORE, BUDETE UŽ PO TĚCH LETECH COSI UŽITEČNÉHO PRO ZDEJŠÍ LIDI ROBIT?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)