Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.09.2023 18:10
  „Studentský žalobce při čistkách na bratislavských právech v ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 18:09
  „Studentský žalobce při čistkách na bratislavských právech v ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 08:32
  Manželka zemřelého na ambasádě v Saudské Arábii nedostává ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 07:50
  Rusko své odpůrce pronásleduje vždy a všude. Car Petr I. dal ...

  Read more...

   
 • 17.09.2023 10:17
  Farma-průmysl z nás dělá "pokusné králíky" a ještě na tom ...

  Read more...

   
 • 13.09.2023 13:30
  Naši američtí příbuzní truchlí potichu něco jako národní ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Fuellmich Reiner... "...jedno jméno se objevovalo znovu a znovu: profesor Drosten... On byl ten, kdo ze dne na den změnil názor a začal to podporovat. Předtím všem říkal: 'To nebude nic vážného. Nemusíte se obávat. Mnoho lidí nebude mít žádné symptomy. Prostě to odezní, jako sezónní chřipka.' A jakoby mu někdo dal signál, přes noc kompletně změnil názor na: 'Tohle je extrémně nebezpečné. Musíme něco udělat.' Pokračoval v předávání rad politikům a na základě jednoho informátora teď víme, že on byl JEDINNOU osobou, se kterou to naše [německá] vláda konzultovala. To je vážné porušení římského principu, podle kterého musíte naslouchat druhé straně. A to zejména, když se chystáte zavést opatření omezující chod společnosti spolu se zastavením ústavních práv na neurčitou dobu...

* * *

Patrick Bet-David si virtuálně sedl se soudním právníkem na ochranu spotřebitele Reinerem Fuellmichem, aby hovořil o koronaviru a jeho práci v německém vyšetřovacím výboru pro Coronu. Dr. Reiner Fuellmich je jedním ze čtyř členů německého Corona Investigative Committee, který od 10. července 2020 vyhodnocuje velké množství svědectví mezinárodních vědců a odborníků, aby našel odpovědi na otázky týkající se pandemie, které si lidé kladou celosvětově.

https://www.bitchute.com/video/VMKmCmKvYiD0/

Německý právník a vyšetřování korona-podvodu

2020-11-17 12:53:48

Dr. Reiner Fuellmich o koronaviru a jeho práci v německém vyšetřovacím výboru Korona (https://corona-ausschuss.de/), který v minulosti pracoval na obřích soudních případech proti Deutshe Bank a podvodu ve Volkswagenu:

"...jedno jméno se objevovalo znovu a znovu: profesor Drosten... On byl ten, kdo ze dne na den změnil názor a začal to podporovat. Předtím všem říkal: 'To nebude nic vážného. Nemusíte se obávat. Mnoho lidí nebude mít žádné symptomy. Prostě to odezní, jako sezónní chřipka.' A jakoby mu někdo dal signál, přes noc kompletně změnil názor na: 'Tohle je extrémně nebezpečné. Musíme něco udělat.' Pokračoval v předávání rad politikům a na základě jednoho informátora teď víme, že on byl JEDINNOU osobou, se kterou to naše [německá] vláda konzultovala. To je vážné porušení římského principu, podle kterého musíte naslouchat druhé straně. A to zejména, když se chystáte zavést opatření omezující chod společnosti spolu se zastavením ústavních práv na neurčitou dobu... A očividně, druhá strana tady byla s tím, že jí nikdo neposlouchal, protože hlavní média a všichni ostatní, kteři byli nuceni to podporovat, pravděpodobně nevědí, kdo za tím je. Pravděpodobně za tím jsou někteří velice mocní lidé, rozhodně za tím jsou zájmy korporací, protože musíte jen sledovat peníze a uvědomíte si, že farmaceutický a technický průmysl vydělává spoutu peněz... Před 12 lety jsme byli ve velmi podobné situaci s prasečí chřipkou. Můj známý Dr. Wolfgang Wodarg byl tehdy v politické pozici, jelikož byl členem Bundestagu a byl také členem Evropské rady, takže měl velký vliv a byl také jedinný důvod, proč selhal tehdejší pokus o masivní útok spočívající v soustavném prosazování skupinových zájmů u orgánů státu a jeho představitelů... Ti samí lidé, kteří propagují teorii 'všichni zemřou', jí propagovali i tehdy a to včetně profesora Drostena a Neila Fergusona z Imperial College v Anglii... Nicméně, jak nyní víme, pokud jsme na to nezapoměli, tak to byla JEN CHŘIPKA, o nic horší než bežná chřipka. A jen tak mimochodem, to platí i dnes. WHO právě vydala prohlášení, které potvrzuje, že postoj profesora Johna Ioannidise z Univerzity ve Standfordu je správný - tedy, že smrtnost tohoto viru nebo co to vlastně je, NENÍ horší než běžná chřipka, s hodnotou 0.14%... Profesor Michael Levitt je držitel Nobelovy ceny, všichni sdílí stejný názor, včetně viroložky Karin Mölling a dalších. Mluvil jsem s mnoha z nich a sledoval jejich videa a všichni dochází ke stejnému závěru: Nehledě na to, s čím máme tu čest, NENÍ to o nic horší než běžná chřipka... Právnička Beate Bahner, která je velmi známá tady v Německu, je specialistka v medicínském právu a další věc, kterou jsem se dozvěděl byla, že o tom začala věřejně mluvit a poté byla zatčena a dána do ústavu pro duševně choré..."
(https://www.bitchute.com/video/VMKmCmKvYiD0/ )

https://www.petice.com/a/278951

J.Š. 19.11.2020

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (2 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)