Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

st úno 08 @09:15 -
KS Ostrava: Obnova řízení ve věci Petra Kramného

Nejnovější komentáře

 • 31.01.2023 20:56
  Deset let za mřížemi až doživotí hrozí třem žákům osmé třídy ...

  Read more...

   
 • 31.01.2023 20:39
  Soukromou konverzaci ruských manželů u stolu v restauraci ...

  Read more...

   
 • 29.01.2023 10:19
  Pane Šinágle, děkuji za zasílání, je to velmi zajímavé. Píšete ...

  Read more...

   
 • 28.01.2023 09:14
  Na volebních lístcích jsou čísla 4 a 7. V numerologii jsou ...

  Read more...

   
 • 25.01.2023 09:42
  K povšimnutí: V listopadu 2022 stála před soudem ve městě ...

  Read more...

   
 • 22.01.2023 10:03
  Dva lidi se maj rádi a pořídili si dítě. Úplně mi z tý ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.
Číst dál...

Robin Hood, Juraj Jánošík, Jiří Paroubek. Každý kulturní Čech ihned pozná, co tito tři hrdinové mají společného, ačkoliv žili na staletí od sebe v rozličných společenských systémech. Bylo to odvěké, utopistické, a proto nesmyslné řešení rozdělení hmotného bohatství.

Číst dál...

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Login Form

MS Vondrackova avers 20.5.2021

Aktualizováno 18.6.2021: Frekvence 1 a XTV: primitivní PR pro Agenturu MM

***

Poslední vydání Mladého světa (20.5.2021) přináší šestistránkový rozhovor s pěnicí národa. Přejme ji, aby měla i dnes takovou rodinu jako tu původní, kterou by kdysi ztratila, kdyby emigrovala…

Rozhovor vyzařuje mladickou energii, optimismus a víru v budoucnost, plnou plánů. Obdivuhodné, jak se paní Vondráčková dokáže udržet tak dlouho v přízni svých fanoušků, kdy její vrstevníci už dávno skončili a začali žít jiné životy. Vše je dle rozhovoru v nejlepším pořádku. O stovkách stížností, podnětů a žalob na kdeco a kdekoho, iniciovaných jejím milovaným manželem „JUDr.“ Martinem Michalem, se v rozhovoru nezmiňuje. Můžete si přečíst další zamítnutí ústavní stížnosti z více jak šedesáti – Usnesení  Ústavního soudu ČR ze dne 20.5.2021.

 

Jan Šinágl, 22.5.2021

***

Napsali mi fanoušci Heleny Vondráčkové

Podílel se i Luboš Procházka z deníku BLESK na smrti Ivety Bartošové?

Hromadná média opět lžou a pomlouvají mne. Prostor reagovat mi nedají.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.40 (10 Votes)
Share

Komentáře   

0 #1 Jan Šinagl 2021-05-24 20:47
Rozhovor som čítala, tak ako čítam každý rozhovor keďže som jej fanúšik... HV je legenda a nebyť toho jej genitálneho manažmentu jej meno je aj dnes oveľa "väčšie". V podstate fanúšikovia, ktorí odišli, odišli najmä kvôli MM. HV je HV a aj keď ju niekto nemá rád, tak musí jej úspechy, hity, všestrannosť.

A k tomu článku... HV nikdy nepovedala nič škaredé o svojej rodine, práve naopak. Vždy hovorí ako jej je to všetko ľúto, že mala s rodinou veľmi krásne vzťahy...

Čo mi práve nesedí, pretože človek, ktorý s takou láskou spomína na svojho brata, nedovolí manželovi žalovať toho brata. To určite nebolo z jej hlavy..

Ja som proti HV nikdy nič nenapísala. Dokonca ak je HV s MM šťastná ako tvrdí, tak jej to prajem. Je to jej osobná voľba. Len si myslím, že ak od začiatku ju manžel ako manažér ťahal dolu, tak mala zakročiť. Mohli byť iba šťastný manželský pár. On proste nie je manažér. Ako manažér zlyhal niekoľkokrát.

HV má hit v každej dekáde pôsobenia a keby nemala okolo seba toľko "problémov" mala by hit aj dnes...

Fanoušek HV

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)