Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt srp 13 @08:30 -
OS Trutnov Pavel Wonka

Nejnovější komentáře

 • 15.07.2020 14:51
  Rozbouřené moře hněvu nad nepotrestanými komunistickými ...

  Read more...

   
 • 14.07.2020 11:59
  Právo a spravedlnost - demokratický řád lidských práv a svobod ...

  Read more...

   
 • 12.07.2020 09:16
  Můžeme mluvit o pravdě či o pravdách jak dlouho chceme. Děláme ...

  Read more...

   
 • 10.07.2020 09:30
  Je to stále stejné. Komunistická strana jde svým směrem svými ...

  Read more...

   
 • 08.07.2020 12:13
  Je to stále stejný nezpůsob jednání komunistů, vůči jinými ...

  Read more...

   
 • 07.07.2020 22:32
  Někteří naši poslanci nesnáší svobodu projevu. Skončí jako ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Vlckova VlcekOtřesné svědectví v tomto článku o soudkyni OS Praha-východ JUDr. Daně Haňkové a na ní napojených struktur. Místo, aby hned na počátku rozhodla o střídavé péči a děti netrpěly, páchá škody za miliony a na dětech se stále více projevuje poškozená psychika.

Ke článku dodávám, že soudkyně Haňková si za účasti veřejnosti dne netroufla poslat slušného tátu na 8 let do kriminálu, zato všechny návrhy pana Vlčka dne 19.2.2019 (trestní soud) zamítla – i na rodičovskou terapii dne 25.2.2019 (opatrovnické stání). Naštěstí zamítla i návrh jeho manželky na zbavení rodičovských práv. Opět nebyla schopna přinutit matku, aby dodržovala zákon jako otec. Oba synové Kubík a Vojta tak budou trpět další měsíce, než bude nařízeno odvolací řízení.

 

 Okresní soud Praha východ zbavený zdravého rozumu?!

Chování soudkyň je neuvěřitelné, ztrácí se věci ze spisu, ignorují fakta, důkazy usvědčující paní Vlčkovou neuznávají ani ji nenutí dodržovat rozhodnutí soudu. Soudní znalkyně dodávají posudky na objednávku s elementárními nedostatky – např. neuvedení výsledků testů, svědčících ve prospěch pana Vlčka, ale zato tvrdí, že není normální pan Vlček. Opatrovnická mafie v praxi.

Dokonce se jedna soudkyně senátu hloupě smála při vážných věcech. Upozornil jsem ji na její nedůstojné chování po skončení soudu. Při následném jednání už si dala pozor, zato bedlivě pozorovala veřejnost. Takřka vítězoslavně upozornila soudkyni Haňkovou, že se jedna osoba ve veřejnosti směje – a takoví lidé jsou neomezenými pány nad životy lidí, kterým nesahají ani po paty jak intelektem, inteligencí, tak i mravně. Nemůžeme se potom divit jejich chování, které si dost možná při své omezenosti nejsou ani schopni uvědomit.

Pozval jsem pana Vlčka s jeho kluky na náš Letní tábor do Praskoles loni v létě, když projížděli Žebrákem. Oba se množství děti lekly a ustrašeně se tiskly k tátovi. Uklidnily se až když ostatní děti odešly a mohly si křídou malovat na silnici osamoceně. I laik pozná jak jsou oba kluci psychicky a mladší i motoricky postiženi. Za to mohou poděkovat soudkyni Haňkové a OSPODu. Občané se právem ptají: „Platíme si státní instituce z našich daní, aby likvidovaly naše potomky a rodiče, kteří milují své děti nadevše?“ Ing. Petr Vlček je skvělý táta a lepší „máma“ než ta skutečná.

 

Jan Šinágl , 28.2.2019

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.31 (13 Votes)
Share

Komentáře   

-5 #1 Jana 2019-03-01 16:26
Petr, vždy byl a je skvělý táta. A určitě Kubíkovi i Vojtovi může dát dobrý základ do života. Věnuje jim veškerý svůj čas, který tráví spolu. Bohužel toho společné času moc není. Moc jim přeji do budoucna, aby spolu mohli být co nejvíce.
Držím jim palce.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)