Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 30.05.2020 10:44
  Nejen barvy, ale i charaktery časem blednou. Pane plukovníku ...

  Read more...

   
 • 30.05.2020 08:44
  Ústupčivost. Čechů hlavní úspěch komunistické normalizace.

  Read more...

   
 • 26.05.2020 13:57
  Když se jedná pouze podle zákonů, spravedlnost ostrouhá.

  Read more...

   
 • 24.05.2020 12:19
  Prozatím nám je dovoleno kritizovat zatím co komunisté konají.

  Read more...

   
 • 24.05.2020 07:40
  Svět kanonů a raket nahradily rudé knížky a hoaxy. Chceme ...

  Read more...

   
 • 23.05.2020 11:24
  Česká objektivita připomíná jednonohého invalidu. Genocida ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Fortyn KarelDne 4.června 2019 jsem navštívil jeho zasedání a požádal o vystoupení v bodě různé. Zatímco na Radě ČT většinou neuspěji, v Senátu jsem prostor dostal. Celé mé vystoupení si můžete poslechnout ze zvukového záznamu. Že se jedná o téma zajímající veřejnost svědčí i největší čtennost posledního článku k tématu. Mým největším oponentem byl podle očekávání prof. MUDr. Jan Žaloudík, CSc (bývalý člen KSČ a režimní kádr).

Pochopitelně, že dr. Žaloudík metodu MUDr. Karla Fortýna bagatelizoval jako ředitel Masarykova onkologického ústavu v Brně. Znal se s dr. Fortýnem, byl účasten úspěšných operací a v euforii chtěl „otvírat bedny šampaňského“. Potom už to bylo jen o osobním prospěchu a kariéře. I on nese osobní odpovědnost za to, že nařízené zkoušky metody devitalizace ministrem zdravotnictví Fišerem neproběhly dle zadání. Přesto se její úspěšnost prokázala – a metoda byla zakázána! Ve věci zmanipulované zkoušky se chystá žaloba.

Vše je podrobně popsáno v této knize (včetně informací o dr. Žaloudíkovi), která vyšla v angličtině. Pokud by vyšla i v češtině, nepohybuji, že by nemocní rakovinou začali podávat hromadné žaloby na MZa žádali urychlené zavedení této metody.

Tři tyto knihy mi byly poslány ze zahraničí jako dar. Včera jsem si je chtěl vyzvednout na poště – čekala mne obálka od České pošty z pěti kopiemi A4 a osmi popsanými stránkami jak mám postupovat, včetně plné moci jiné osobě, aby mne zastupovala… Bylo to dost zmatečné, že jsem musel na celní úřad zavolat, aby mne vysvětlil jak mám postupovat. Naštěstí se mohu dostavit na poštu a zaplatit „jen“ poplatek 103,-Kč, doufejme bez cla? Dříve mi podobné zásilky donesla pošťačka až domů a nic jsem neplatil… Poděkujme EU za práci pro „blaho“ svých občanů…

Předsedovi Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku MUDr. Lumíru Kantorovi, Ph.D. jsem  zaslal článek dr. Kaliny s prosbou o informování všech členů výboru a nabídkou spolupráce. Stejně oslovím Výbor pro zdravotnictví Sněmovny. Usnesení je na webu Senátu k dispozici, zápis a audio záznam ještě ne.

 

Jan Šinágl, 7.6.2019

* * *

Účinná léčba rakoviny - nepochopitelný zmar velké příležitosti pro českou vědu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.33 (18 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)