Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

pá srp 26 @15:00 -
Lošany: Otevření Památníku rodiny Mašínů

Nejnovější komentáře

 • 12.08.2022 12:59
  ... Podle vládního zdroje má nicméně horká kandidátka podporu ...

  Read more...

   
 • 09.08.2022 12:44
  Díky, díky, díky. Když mi bylo 17 až 19 let, tak můj parťák byl ...

  Read more...

   
 • 06.08.2022 14:37
  Jak jste se právě od sudetoněmeckého pisálka dozvěděli, vzal ...

  Read more...

   
 • 05.08.2022 13:06
  Na Ukrajině padla plukovnice, která se chlubila zabíjením.

  Read more...

   
 • 05.08.2022 11:12
  Exekutor zabavil dům investora Krúpy. Ve prospěch firmy, s ...

  Read more...

   
 • 04.08.2022 13:45
  Rusko nyní spaluje zemní plyn tak intenzivně, že je plamen ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

V českém státě se opět vyhazují lidé, jako za režimu jedné strany, strany Komunistů. Ti, kteří veřejně nesouhlasí s pozvolným postupným, nápadně nenápadným, plíživým postrkováním státu k zemi, která nám během 42 let několikrát ublížila, jsou zbavováni funkce, respektive vyhozeni.

Začalo to ministryní JUDr. Karolinou Peake, když zbavila funkce komunistu generála Picka. Po týdnu byla zbavena funkce také.

Ministr zahraničí Petříček, který důsledně dodržoval a bral na vědomí časté upozorňování  českých tajných služeb na nebezpečí z Ruska, byl ministrem vnitra Hamáčkem zbaven funkce.

Ministr zdravotnictví Blatný, který se striktně držel zákona, zakazujícího aplikovat občanům léky, které nejsou schváleny Evropskou zdravotní komisí, byl zbaven ministerského křesla tak, že se to dozvěděl z médií.

Za komunistů se vyhazovalo „telefonem“. Byl to příkaz „shora“.

Parta Zeman a spol. působící na Hradě českých králů nadbíhá ruské vakcíně, ruskému zájmu o dostavbě Dukovan způsobem, připomínající tokající tetřevy nejsouce schopni naslouchat hlasům nespokojených občanů. Chovají se jako dřívější vládnoucí strana. Drze, zpupně, podle a plíživě proti zájmům většiny společnosti.

Během času, jak se blíží volby, budeme svědky, další čistky na politické a mediální scéně. Bude pokračovat zbavením se těch, kteří ještě něco znamenají na vlivných místech, kdyby snad měli jiný nebo dokonce opačný názor.

Počínání českých komunistů, kteří na důležitá místa, po konci druhé světové válce, dosazovali na důležitá místa svoje lidi, s konáním současného českého vládnoucím establishmentu není nepodobné.

 

K.Mrzílek.

13.4.2021

***

Ministr musí být především manažer, který umí řídit lidi – i odborníky, vytváří funkční, vzájemně se podporující, motivující týmy, ne být řízeni jako Metnar a jemu podobní. Nikdo je nevolil, umí jen číst zprávy, opakovat naučené plky a plnit přání zkorumpovaného okolí. Ne jako Karolina Peake a Karla Šlechtová, které chtěli nezávisle na MO konat v zájmu země a byly rychle odejiti.

J.Š. 14.4.2021

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.67 (6 Votes)
Share

Komentáře   

-5 #1 Jan Šinagl 2021-04-14 09:55
Ministr musí být především manažer, který umí řídit lidi – i odborníky, vytváří funkční, vzájemně se podporující, motivující týmy, ne být řízeni jako Metnar a jemu podobní. Nikdo je nevolil, umí jen číst zprávy, opakovat naučené plky a plnit přání zkorumpovaného okolí. Ne jako Karolina Peake a Karla Šlechtová, které chtěli nezávisle na MO konat v zájmu země a byly rychle odejiti.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)