Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 23.02.2024 10:34
  „Realisticky si musíme připustit, že Evropa pro Ukrajinu ...

  Read more...

   
 • 23.02.2024 10:33
  „Putin chce strach a tím mu dáváme co on chce.“ Premiérka ...

  Read more...

   
 • 20.02.2024 18:53
  Die FAU hat 200 Ausnahmen für russische Oligarchen gewährt ...

  Read more...

   
 • 20.02.2024 18:33
  FAU udělil 200 výjimek ruským oligarchům a neobstavil jim ...

  Read more...

   
 • 19.02.2024 18:21
  Brusel - Evropská komise dnes schválila České republice dotace ...

  Read more...

   
 • 19.02.2024 17:11
  "Silní muži dělají dobré časy. Dobré časy dělají slabé muže.

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

SDL CZ vyhnani 1945 statistika

„Zkuste nahradit „s Němci“ termínem „se Židy“ – a pak se zamyslete.“

Tomáš Pecina

***

„Po přečtení textu Jana Urbana „Prezident ničitel. Je na čase si přiznat pravdu o systematickém teroru a vraždění“ (vyšel v červnu na HlídacíPes.org) jsem o něm dlouze přemýšlel a považuji za nezbytné se k němu vrátit. Závěry v něm prezentované považuji za svým způsobem unikátní, ale bez kontextu a širších souvislostí také za velmi zavádějící“, píše předseda společnosti Edvarda Beneše Pavel Carbol.

Komentáře ke článku na Hlídacím psu jsou vypovídající. Také jsem jeden připojil:

Pan Carbol nemůže reagovat jinak. O podvodech TGM a Beneše v St. Germain ani slovo. O diskriminaci sudetských Němců po vzniku ČSR, ani slovo. Ve Francii, kde byla válka, si Francouzi v referendu odhlasovali, že si své Němce ponechají a jak nádherné je dnešní Alsasko-Lotrinsko, na rozdíl od kdysi kvetoucích Sudet. Hlavně, že „největší Čech“ Karel IV., měl za otce francouzského Němce… My máme dva nositele Nobelovy ceny. Z řad našich bývalých spoluobčanů jich pocházelo 10. Porsche mohla být dnes naše automobilka a mnoho dalších slavných firem z první republiky… Jsme po staletí etnikem, které spolu s ostatními tvořily Bohemii s Bohemiany různého etnického původu. Už jen 20% Čechů má čistě slovanské geny. Kdykoliv si Češi vládli sami, dopadlo to špatně, jako s každou zemí, která ztratí tradici a s ní i své elity… Edvard Beneš se zachoval jako válečný zločinec. Vyvolal a podpořil genocidu etnika. Genocidium je nejodpornější zločin, kterého se „lidé“ na lidech mohou dopustit.

 

J.Š. 3.8.2021

***

Úžasný doktor z Loučovic

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.25 (8 Votes)
Share

Komentáře   

0 #1 Jan Šinagl 2021-08-12 11:16
Genocidium je sice nejodpornější zločin jakého se lidé na jiných mohou dopustit. Ale jsou spolky, respektive komunistická strana, která na příklad v Číně v době panování komunisty Mao tse Tunga nechala pomocí zfanatizované mládeže rudými knížkami povraždit několik desítek milionů starších čínských občanů aby stará ideologie mizela a mohla nastoupit nová komunistická. Tato genocida na občanech je dnes Komunistickou stranou Číny považována za potřebnou ba vynikající, protože původci této genocidy Maovi tse Tungovi jsou po celé Číně stavěny obří sochy na jeho oslavu a nejen to. Současné čínské účastnice olympijských her v Tokiu mají na tričkách podobenku tohoto supervraha.

Lidské ctnosti jako je statečnost, odvaha, čest, morálka a hrdinství obrací komunistický režim naruby samozřejmě jako vždy pomocí násilí a donucování.

K.M.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)