Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 26.05.2024 19:46
  MZV ČR takřka obratem vždy informuje na svém webu a v médiích ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 18:58
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 12:37
  Ruce pryč od Xavera Veselého! Je kvalitním a legitimním ...

  Read more...

   
 • 22.05.2024 11:28
  Protokol o hlavním líčení z 1.10.2020 u OS Ostrava... Vyhlášeno ...

  Read more...

   
 • 17.05.2024 16:43
  Vážení přátelé zahrádkáři, vážení sympatizanti Zelené brány do ...

  Read more...

   
 • 15.05.2024 11:01
  Větší tragikomedii jsem fakticky nezažila co předvádí tento soud ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

KVH Vaclav Havel Jan Sinagl 171108Ronald Reagan:„Svoboda je od porážky vzdálena vždy jen jednu generaci. Každá nová generace může o tu svou zase přijít.“

Při vší úctě, byl Václav Havel především filosof a humanista, proto nemohl jednat jinak. Základní lidská práva a svobody jsou komunistům cizí. Jedině co na ně působí je síla a trest, jinak začnou vždy působit jak je jim vlastní. Komunističtí zločinci nejsou trestáni dodnes, na rozdíl od nacistických. U moci zůstávají jejich pohrobci, kdy se jejich praktiky a dědictví bez odporu etablovalo v demokratickém systému. Ten je jimi využíván a zneužíván ještě mnohem dokonaleji. Jen  postačilo vyměnit stranické knížky, zaujmout místa v parlamentu či ve firmách. Proto naší zemi nevládne vláda a parlament, ale skryté mocenské struktury. Platíme stále daň za neexistenci občanské společnosti, ztrátu elit a tradic. Obrazem mravního úpadku společnosti je i současná úroveň volebních kampaní a debat v médiích. Komunistickou stranu máme v parlamentu, jejího předsedu si svým prvním místopředsedou zvolilo anonymními hlasy 75% poslanců „demokratické“ země. Umí si někdo představit NSDAP v Bundestagu? Proto nás svět nebere vážně a dívá se na nás jako provincii, která si žije svým vlastním životem.

Vážím si osobního poděkování presidenta Václav Havel za uspořádání výstavy Čečna konečné řešení v Knihovně Václava Havla, dne 17.11.2008. Propůjčil mi ji její autor pan Adam Borowski poté, co byla v EP zakázána.

Včera byla v KVH vynikající beseda s novinářem Tomášem Etzlerem (zpravodajství následuje), kde představil i svoji novou knihu „Novinářem v Číně – co jsem to proboha udělal?“. Mj. řekl, že „Čína dnes vytvořila nejdokonalejší otrokářský systém světa.“ Když vystoupil opilý president ČR Miloš Zeman v čínské televizi s krtkem, ptali se ho zděšení Číňané:  „To je váš prezident?“

Jak výstižně říká pan Karel Mrzílek: „Máme demokracii jen mezi čtyřmi stěnami.“ Žádný zástupce veřejnoprávních médií se nedostavil.

 

Jan Šinágl, 5.10.2021

***

Otřesný dokument „Odvrácená strana světa“ vysílán veřejnoprávní ČT jen jednou…?!

Spolupracovník KGB Jurij Bezmenov o propagandistických metodách Kremlu (1984)

Bývalý velvyslanec Slovinska v ČR pan Damjan Prelovšek, mi poskytl rozhovor!

***

Kam patříme?

LEX GENERALIS - obecný zákon nad ostatními zákony (LEX SPECIALIS je nadřazený ostatním zákonům).

Mám v paměti, chování politických stran v minulých čtyřech letech, vím proto koho volit. Nemusím naslouchat provoláním, debatám, hádkám a propagandistickým programům. Mnohým dnes stačí jídlo, práce, peníze, zábava. Občanské ctnosti čest, smělost, statečnost, hrdost, morálka, slušnost, obětavost, důvěryhodnost, charakter národů, které nás osvobodily. Lidoopům ke spokojenosti také stačí, mají-li potravu, zábavu a výběh.

K.Mrzílek

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (3 Votes)
Share

Komentáře   

-2 #1 Jan Šinagl 2021-10-05 12:28
Kam patříme?

LEX GENERALIS - obecný zákon nad ostatními zákony (LEX SPECIALIS je nadřazený ostatním zákonům).

Mám v paměti, chování politických stran v minulých čtyřech letech, vím proto koho volit. Nemusím naslouchat provoláním, debatám, hádkám a propagandistick ým programům. Mnohým dnes stačí jídlo, práce, peníze, zábava. Občanské ctnosti čest, smělost, statečnost, hrdost, morálka, slušnost, obětavost, důvěryhodnost, charakter národů, které nás osvobodily. Lidoopům ke spokojenosti také stačí, mají-li potravu, zábavu a výběh.

K.Mrzílek

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)