Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 03.08.2020 16:18
  Tiago z Brazilii. Jsem Tiago Borges, brazilec, je mi 29 let ...

  Read more...

   
 • 03.08.2020 11:02
  Vážený pane, prosím, přijměte mé upřímné pozdravy. Přišel ...

  Read more...

   
 • 03.08.2020 11:00
  Jsem velmi překvapen, že paní Chaloupková má takové problémy ...

  Read more...

   
 • 03.08.2020 09:07
  ... Když tam byl přivezen, nedopravili ho do nemocničního ...

  Read more...

   
 • 03.08.2020 09:06
  Připomínám, že Magnitského zákon schválil i Evropský parlament.

  Read more...

   
 • 03.08.2020 09:03
  JÁ NIC, JÁ PRÁVNÍK. P.W. Zničení Pavla Wonky s následkem smrti ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

UOOU logoOvšemže jsme se nedomnívali, že by, v rámci předprocesní korespondence vyzván, ať si trhne razítkem, snad Osel měsíce Jiří Žůrek z Úřadu pro ochranu osobních údajů – mimochodem, jeden z největších pitomců, s nimiž jsem měl čest se během poslední dekády setkat – ustoupil bez boje. Úřad poslal další výzvu, my takto reagujeme.

* * *

… Není proto překvapením, že se Jiří Žůrek, tímto úřadem – a žel, v posledku námi, daňovými poplatníky – živený blb, rozhodl zaútočit na náš systém právnických výpočtů legal.pecina.cz. K čemuž mu touto cestou sdělujeme:

Milý pitomče, právnické výpočty jsou, na rozdíl od tebe a tvé práce, pro tuto společnost užitečné. Využívá je 500 registrovaných a desetitisíce neregistrovaných uživatelů a mají denně tolik přístupů, kolik by nemělo nic z toho, co by parasitické existence tvého typu kdy dokázaly vytvořit. Jsou přitom, rovněž na rozdíl od tebe, zcela bezplatné, sponsoruji je já svou prací a společnost SynopsIS Technologies a. s. zdarma poskytnutým serverem. Právnické výpočty jsou užitečnou službou veřejnosti. Proto zůstanou v provozu a v žádném případě nebudu jakkoli restringovat jejich funkci. Když nebude zbytí, přestěhuje se jejich front-end mimo tvou jurisdikci, ale na to, že bych z nich smazal jakákoli data, byť jen jediný bit z nich, laskavě zapomeň, o tom se s tebou a tvým zbytečným úřadem vůbec nebudu bavit. To je vše, co jsem ti chtěl sdělit, a nyní si laskavě trhni razítkem. …

https://paragraphos.pecina.cz/all/pravnicke-vypocty/uoou-chce-zakazat-legal-pecina-cz-aneb-oslem-mesice-jiri-zurek

* * *

Jistěže v tomto případě nejde o ochranu osobních údajů nějakých občanských onucí, ale o to, jak potrestat dlouholetého kritika Úřadu a v něm působících budižkničemů, přetrhdíl a netáhel Žůrkova typu a zároveň zlikvidovat užitečnou a veřejnosti prospěšnou bezplatnou službu.

Opakujeme proto snad posté, že úřad, jehož působnost je v oblasti ochrany osobních údajů, by měl řešit zcela jiné věci než to, zda někdo nezveřejnil zvukový záznam ze zasedání městské rady, vystavil seznam estebáckých agentů, nemá u maturitního tabla písemný souhlas všech studentů s publikací nebo má kameru na fotografickém autě umístěnu příliš vysoko. Jeho doménou by měly být údaje o občanech, neoprávněně shromažďované a hromadně přeprodávané stovkami podivných agentur, souhlasy se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely agresivně vyžadované formou lživé hrozby, že jen tak budou klientovi dál moci být poskytovány služby (že, O2 Česká republiko?), nebo mechanismus, jakým je zajišťováno, že když si na googlu vyhledám stránku o chovu orangutanů, budou mě od té chvíle miliony stránek využívající Googlův reklamní systém zásobovat reklamou na orangutaní granule.

https://paragraphos.pecina.cz/all/pravnicke-vypocty/jiri-zurek-pokracuje-v-buseraci

* * *

Na ÚOOÚ je zaměstnaná jako ředitelka odboru i JUDr. Hana Marvanová, která dělá vše pro to, aby její rozsudek ve věci AK Veverka nebyl zveřejněn ani v anonymizované formě ačkoliv soud ve věci žaloby insolvenčního správce po 4 letech velmi podivným způsobem vyhrála. I proto dnes došlo u MS Praha k vyhlášení rozhodnutí, že se obě strany dohodly na smíru. Insolventní správce už dá dr. Marvanové pokoj a na oplátku nebude muset platit soudní výlohy. Získat beztrestně za necelé 2 roky 80-násobek obchodního podílu 40.000,-Kč dokáže málokdo. Smírem de facto přiznává dr. Marvanová svoji vinu. V budově byla ČT, čekala celé odpoledne na rozhodnutí ve věci A.B.Bartoše. Na mé upozornění, že by veřejnost jistě i tato kauza zajímala nereagovala… Článek včetně zvukového záznamu ze soudního jednání následuje. Všichni tři soudci byli velmi nervózní a na slušně položené, logické otázky přítomné veřejnosti, reagovali varováním zavolání justiční stráže. Poté odešli jak nejrychleji mohli. Program dne v soudní síni byl vyvěšen až na začátku soudního jednání ve 13:15 hod. samotným soudcem, ačkoliv to běžně dělá osoba k tomu určená pro celý soud, pokud vím…

 

Jan Šinágl, 26.9.2018

* * *

JUDr. Hana Marvanová, aneb jak vyhrát soud, který v demokratické zemi není možné vyhrát

Nemravná JUDr. Hana Marvanová stále v médiích jako mravná, jak dlouho ještě…?!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (2 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)