Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 20.04.2024 12:42
  Mgr. Jana Gavlasová, advokát, Západní 449, 253 03 Chýně ...

  Read more...

   
 • 19.04.2024 18:09
  Ve Zlínském kraji dnes chybí 3000 míst pro přestárlé lidi.

  Read more...

   
 • 19.04.2024 16:56
  Spione und Saboteure – Wladimir Putin zeigt, dass er in seinem ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 14:44
  Ministerstvo zahraničí daruje Ukrajině pět aut. Jedno pancéřované ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 10:42
  Soukromý vlastník zcizil veškerý svůj majetek. Justice je bez ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 08:11
  Včera mi jeden pán v Praze, sledující mé zpravodajství ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Dvoracek a KramnyOblek soudce visiOpakovanou stížnost na soudkyni JUDr. Janu Bochňákovou v kauze ing. Marka Gáby, jsem podal dne 31.3.2022 k rukám předsedy OS Ostrava Mgr. Tomáše Kamradeka. Odpověděl opět zamítavé, dne 9.5.2022.

Prý byl postup soudkyně profesionální? Kdyby se chovala profesionálně a nesoudila zcela neprofesionálně, pak by k takovým konfliktům s novinářem nemohlo nikdy docházet!

Předseda soudu tak podporuje porušování Ústavy ČR soudkyní, která zabraňuje novináři informovat veřejnost a jeho Ústavou ČR garantované právo kontrolovat výkon spravedlnosti v naší zemi přímou účastí na soudních, veřejných jednáních. To, že se žádná média, ačkoliv informována, roky nedostavují a jedinému novináři je vstup opakovaně zakazován, svědčí o tom, že se jedná o zločinné spolčení, které musí vlastní zločiny krýt. Jsou takového rozsahu, že i Reportéři ČT, po počátečním zájmu, ztratili odvahu.

Předseda soudu nemůže jednak jinak. Musí podporovat a krýt soudkyni a jiné „party“, které se vzájemně kryjí, v jejich vědomě nezákonném jednání, jinak by  ohrozil i sám sebe. Jak dlouho ještě bude ostravské „Justiční Palermo“ a zločinci v talárech ohrožovat beztrestně nevinné lidi?

Další jednání jsou nařízena na 1.6 a 9.6.2022. Justiční stráž bude mít opět důvod mobilizovat v nejvyšším stupni, kvůli „ohrožení“ soudkyně JUDr. Jany Bochňákové. Za to co dosud předvedla, měla už být dávno zbavená taláru a vzhledem k její společenskému postavení a odpovědnosti, i sama souzena a odsouzena.

Pokud by existovala Občanská porota, neváhala by a rozhodla jednomyslně pod tíhou nezpochybnitelných důkazů. Ty zůstávají (díky opakovanému selhávání veřejnoprávních médií), pro širokou veřejnost nadále utajeny. V této největší, polistopadové ostudě české justice, by se osob zasluhujících řádné odsouzení, našlo více. Veřejného opovržení se už dočkaly. Z toho si ovšem nic nedělají, jisti si svoji nepostižitelností a beztrestností. Absence mravnosti jim v tom brání. Zajímá je pouze funkce, moc a z toho plynoucí snaha za každou cenu si udržet ničím nezasloužený vysoký životní standard. Z poctivé práce občanů je tak hrazena jejich nepoctivá práce. Nemá-li země nezávislou justici a média, může se se svobodou a demokracií rozloučit a hrát si na ni jako „Potěmkinovskou“.  

***

Baxa: Třicetiletí holobrádci bez životních zkušeností nemohou být soudci

„Zákon dnes nic neznamená. Dnes platí, zítra neplatí,“  …  

***

Reálná společenská koncepce je založená na rozsáhlém kriminálním základě, systémovém porušování psaného práva a kryptofašismu, jako nástrojích nezbytných pro výkon moci nad lidmi, píše se v článku níže. Kdo se zúčastní novodobého inkvizičního soudního jednání u OS Ostrava, může se o pravdivosti tohoto konstatování přesvědčit sám.

 

Jan Šinágl, 16.5.2022

Mezinárodně uznávaný nezávislý novinář, publicista, politolog, t.č.  postihován v zemi EU (za svobodu slova a právo veřejnosti na informace) na majetku i zdraví. Angažovaný občan, dvacet let hájící pravdu, spravedlnost a zachování demokratických hodnot. Občan České republiky a Švýcarské konfederace, respektovaný demokratickými občany Evropy. 30 let života v totalitě, 20  let v demokracii, 20 let v postotalitě.

***

Kauza Ing. Marka Gáby – další neuvěřitelné skutečnosti vyplouvají na povrch

Právo je reálná společenská koncepce založená na rozsáhlém kriminálním základě

Za trestný čin „pomluvy“ jsem zaplatil dva miliony korun…

2012: Nechte psát Šinágla – 2021: Umlčte Šinágla!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)