Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

st pro 11 @09:00 -
OS Praha východ: ing. Petr Vlček

Nejnovější komentáře

 • 06.12.2019 09:24
  Vzhledem k udané skutečnosti je vidět že zde má převahu levice.

  Read more...

   
 • 03.12.2019 21:46
  O co jde. Rusům nejde o spolupráci a mírové soužití, ale o ...

  Read more...

   
 • 30.11.2019 11:10
  “Jediná země, kterou vám dáme, budou vaše hroby.” Vzkaz finské ...

  Read more...

   
 • 29.11.2019 20:29
  Pan Vodička zapomněl poděkovat panu velvyslanci za mírové ...

  Read more...

   
 • 21.11.2019 11:51
  Když se řeči jenom vedou realita je za horizontem - Máme v ...

  Read more...

   
 • 21.11.2019 11:47
  Herečka Bára Hrzánová: „Já bych pro české politiky navrhla ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

DOPIS ministru spravedlnosti Janu Kněžínkovi ze dne 21.3.2019 – Kauza STEKO slušní, poctiví podnikatelé obětí neuvěřitelné justiční zlovůle. Kde přestává fungovat právo a spravedlnost, nastává vláda zločinu, chaos, bída a rozklad společnosti, není-li schopna se bránit. Blíží se 30. výročí listopadu 89, je třeba opět vyjít do ulic, dokud nám nebude zakázáno i to! Pokud to vláda nezvládne, lidé opět zaplní VN, pokud vůbec ještě mají sílu a nepropadli do apatie a odevzdanosti. Příloha STEKO je neuvěřitelná. K moci se dostala část mravní lůzy, která v pozadí určuje, rozhoduje a vládne. V ohrožení jsme všichni!

* * *

Vážený pane Šinágle,

pozorně čtu Vaše noviny „Hlas svobody a demokracie“. V poslední době jsem v novinách přivítal i příspěvky pana JUDr. Oldřicha Heina, s kterým jsem se z mého podnětu setkal počátkem roku ve FN v Plzni a poté si ho velice vážím. Toto setkání pro mne bylo velkou vzácností a pro můj příběh se stal nefalšovanou učebnicí práva a morálky.

Můj bolestný příběh, sdílen a diskutován ve společnosti Občanského sdružení "Oběti konkurzního podvodu" se posunul a byl doplněn o další nové skutečnosti. Po přečtení příspěvku JUDr. Heina jsem si dovolil Vám doplněný příběh zaslat podle mého názoru jako důkazní materiál uvedeného příspěvku, zveřejněného dne 15.10.2018 ve Vašich novinách. Stejně tak jako já poškozený sdílí i ostatní poškozený členové OS značné obavy ze směřování soudnictví u nás za tiché podpory politických a ekonomických elit.

Jsme Vašimi sympatizanty.


S úctou

Ing. Václav Sedlák

9.4.2019

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.71 (7 Votes)
Share

Komentáře   

+2 #1 Jan Šinagl 2019-04-11 16:45
Vážený pane Šinágl,

souhlasím s Vámi, ale pro můj věk 78 let a zdravotní indispozici již na to nemám. Zbývá mi jen šířit pravdu podloženou fakty o našem polistopadovém soudnictví, státním zastupitelství a policii na sociálních sítí z domova a tím i pravdu o tak zvané sametové revoluci.

Vždyť moji polistopadoví katani, kurátoři ve sporech byli úspěšnou komunistickou rodinou do roku 1989 a já od svých 19 let persekuován jako nepřítel lidově demokratického zřízení. Dosavadní rozhodnutí ve sporech kauzy STEKO není tedy překvapivé. Stejně tak obdobně rozhodnutí ve sporech ostatních členů OS.

Poučení a vysvětlení nacházím ve Vašich příspěvcích a příspěvcích JUDr. Oldřicha Heina ve Vašich novinách. Děkuji.


S pozdravem

Ing. Václav Sedlák

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)