Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 02.06.2020 07:57
  I tato kauza o trestání nevinných lidí jde na hlavu komunistů.

  Read more...

   
 • 02.06.2020 07:56
  Jestli se této ženě podaří s ostatními nejen zatočit, ale ...

  Read more...

   
 • 01.06.2020 17:58
  Komunistům hanba nevadí a nám zřejmě také ne. K.Mrzílek

  Read more...

   
 • 30.05.2020 10:44
  Nejen barvy, ale i charaktery časem blednou. Pane plukovníku ...

  Read more...

   
 • 30.05.2020 08:44
  Ústupčivost. Čechů hlavní úspěch komunistické normalizace.

  Read more...

   
 • 26.05.2020 13:57
  Když se jedná pouze podle zákonů, spravedlnost ostrouhá.

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Kauza: Petr Kramný - MUDr. Igor Dvořáček, nejpilnější znalec v České republice (Měl být  s PČR na místě činu v hotelu v Egyptě...).

* * *

Kramny PetrZnalecký ústav : Oddělení soudního lékařství, Nemocnice České Budějovice již neexistuje a byl vyškrtnut ze seznamu znaleckých ústavu vedených u Ministerstva spravedlnosti v odd.II.❗ Největší justiční zločin vDvoracek Igor novodobých dějinách ČR, případ Petra Kramného dostává další a to zásadní trhlinu !!!

Neuvěřitelné se stává skutečnosti, zpracovatel revizního znaleckého posudku znalecký ústav odd.II a to oddělení soudního lékařství, Nemocnice ČB byl vyškrtnut ze seznamu znaleckých ústavů, protože samozřejmě nesplňoval kritéria znaleckého ústavu a samozřejmě je nesplňoval ani v době zpracování tzv. revizního znaleckého posudku v trestní věci Petra Kramného. Vrcholem naprosté absurdity, je ta skutečnost, že revizní znalecký posudek tohoto, dnes již neexistujícího znaleckého ústavu, je jediný (slovy jediný) důkaz v případě nepravomocně odsouzených znalců MUDr. Matlach a MUDr. Fargaše.

Nad rámec je dále nutno konstatovat, že revizní znalecký posudek tohoto dnes již neexistujícího znaleckého ústavu dokonce nesplňuje ani základní natož zákonná kritéria znaleckého posudku !!!!

Takže malá rekapitulace trestní věci Petra Kramného: Petr Kramný je odsouzen na základě těchto skutečností :

- padělek srdce Kláry Kramné, které je ve skutečnosti srdcem Moniky Kramné

- zcela zkreslených a vymyšlených odposlechů kpt. Kubieny, který vložil do úst Petra Kramného věty a slova, které nikdy neřekl !!!

- na základě revizního znaleckého posudku, dnes již neexistujícího znaleckého ústavu, kterému ministerstvo spravedlnosti z moci úřední odebralo právo vykonávat znaleckou činnost.

- na základě revizního znaleckého posudku, dnes již neexistujícího znaleckého ústavu, kdy tento posudek nesplňuje ani základní, natož zákonná kritéria znaleckého posudku ! J

Jsme šokování tou skutečností, že vady nejen znaleckého posudku, ale i celého znaleckého ústavu, který zákonná kritéria znaleckého ústavu nikdy nesplňoval mohou v rámci přezkumné činnosti soudů při zásadě Iura novit curia projít :

Krajským soudem v Ostravě - předsedkyně JUDr. Renata Gilová - členka KSČ❗

Vrchním soudem V Olomouci - předseda JUDr. Václav Čapka - člen KSČ❗ Nejvyšším soudem v Brně - předseda JUDr. Petr Hrachovec - člen KSČ❗

Ústavním soudem v Brně - předseda senátu prof. Václav Musil - člen KSČ❗

 

Václav Peričevič

místopředseda Spolku Šalamoun

13.2.2020

* * *

Demokracie a antinomismus

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.45 (11 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)