Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 14.07.2024 17:09
  Karma vzkazuje poškozeným: Není třeba se mstít. Jen se posaďte ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:31
  Honzo, k Tvému článku "Všesokolské slety......" nesouhlasím s ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:26
  Bravo Barboře - presentovala naši zemi lépe, než všichni ...

  Read more...

   
 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...

   
 • 29.06.2024 13:14
  ČLK Seminář info: Moje vystoupení se obešlo s prezentací sotva ...

  Read more...

   
 • 26.06.2024 08:18
  Tragikomedie justice, kdy oceněné reportérky u soudu letos ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

EP Strasbourg salEvropská lidová strana, politická skupina v Evropském parlamentu, se stala přívěškem levice, proto se maďarský Fidesz rozhodl z ní vystoupit. Nyní musíme vytvořit evropskou demokratickou pravici, jež brání křesťanství a suverenitu národů.

Fidesz opustil skupinu Evropské lidové strany v Evropském parlamentu. Odmítla připustit, aby byla změnou stanov skupiny omezena práva poslanců Evropského parlamentu - a tím i práva maďarských voličů.

Zatímco my zde v Maďarsku - a další vůdci v jejich vlastních zemích - doslova bojujeme bitvu na život a na smrt proti koronaviru, EPP se v bublině byrokratů v Bruselu oddává mocenským hrám. To je nepřijatelné.

Na oslavu zbyly ohně

Náš odchod ze skupiny také otevírá novou perspektivu evropské politiky. Je všeobecně známo, že my Maďaři jsme se chtěli vrátit do EPP - který je v neustálém ústupu a odhodil své politické hodnoty, jako by to byla potápějící se vzducholoď - do své dřívější pozice přední evropské intelektuální a politické síly. Chtěli jsme jí vrátit velkou, silnou a demokratickou formaci pravice, která by mohla spojit centristické, konzervativní a tradiční křesťanské demokratické strany a jejich voliče do velkého společného politického domova.

Náš úkol je jasný. Nyní - bez ELS - musíme vybudovat evropské demokratické právo, které nabízí domov evropským občanům, kteří nechtějí migranty, kteří nechtějí multikulturalismus, kteří nespadli do šílenství LGBTQ, kteří hájí evropské křesťanské tradice a kteří respektují svrchovanost národů a kteří své národy nevidí jako součást své minulosti, ale jako součást své budoucnosti. Nadešel čas. Ať žije demokratické právo! Fortes Fortuna adiuvat!

Viktor Orbán

https://ceskapozice.lidovky.cz/forum/viktor-orban-samizdat-c-6-at-zije-evropska-demokraticka-pravice.A210304_200031_pozice-forum_lube#utm_source=email&utm_medium=text&utm_campaign=lidovky.directmail

J.Š. 8.3.2021

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.14 (7 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)