Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 17.07.2019 23:40
  Tehdy za nácků se také obchodovalo s hnědou totalitou. Zvláště ...

  Read more...

   
 • 17.07.2019 18:32
  Vzpomeňme na zpěvačku a slavnou filmovou herečku MARLEN ...

  Read more...

   
 • 16.07.2019 08:38
  Mnozí ohnuli páteř, ale mnozí ji také dokázali narovnat.

  Read more...

   
 • 15.07.2019 09:18
  Tomáš Pecina: Karel Gott byl po celá 70. léta symbolem ...

  Read more...

   
 • 08.07.2019 10:58
  V jednotě proti Babišovi jako za komunistů! Ten člověk musí být ...

  Read more...

   
 • 08.07.2019 09:06
  Na tom přece nemůže být nic až tak složitého, chce to udělat ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Konfident komunistické policie a předseda Českého svazu bojovníků za svobodu (ČSBS) Jaroslav Vodička pohrozil soudem serveru Forum 24. Přes svého mluvčího Ioannise Sideropulose se dožadoval vypuštění té části včerejšího článku o Putinových motorkářích v Česku, která ČSBS připisovala organizaci aktivit tzv. Nočních vlků.

„Žádnou takovou akci jsme neorganizovali, ani nekoordinovali na centrální úrovni a ani nás o tom místní organizace Beskydsko neinformovala,“ volal a psal do redakce. Svou argumentací ve stylu hlášky „nic jsem neplatil, a ta částka taky nesouhlasí,“ Vodička nepřímo přiznává, že ČSBS aktivity ruských motorkářů v Česku organizoval, jen to nebyla akce jeho vedení.

Jistě, stát se může leccos. A leccos lze napravit. Redakce sice nepsala nic o tom, že by svaz „Vlkům“ pomáhal z centrály, přídomek „Beskydsko“ k názvu nicméně doplnila, neboť právě tato místní organizace ČSBS putinistům v jejich propagandistickém tažení pomáhala. Jenže ČSBS ani měsíc poté, kdy o práci jeho místní organizace pro „vlky“ napsaly Lidové Noviny, se od této aktivity adekvátním způsobem, pokud vůbec, nedistancoval a jinými slovy tvrdí, že o tom ani nevěděl.

Daleko pravděpodobnější než to, co Vodička předkládá k uvěření, je vysvětlení, že pomoc putinistům v ČSBS ani na „centrální“ úrovni nikomu nevadí. Bylo by to také dost nečekané v případě spolku, který vyznamenal bývalého člena pohotovostního pluku VB, komunistu Zdeňka Ondráčka, řečeného „mlátička“.

Vodička má ke slovíčkaření dobrý důvod. Pod pohrůžkou soudu se totiž po redakci Forum24 dožadoval stažení celého odstavce z článku o Putinových „Vlcích“ s vysvětlením, že se zprávou nemá nic společného. Opak je přitom pravdou.

Odstavec, který by Vodička nejraději neviděl, připomíná skutečnost, že ČSBS, který vede konfident komunistické policie Jaroslav Vodička, dostává každoročně od státu 6,3 milionu korun na svoji činnost (letos se tak stalo na Babišovu odpovědnost kvůli podpoře komunistů jeho menšinové vládě). A vzhledem k tomu, že ČSBS přinejmenším tiše toleruje organizaci výše uvedené akce hybridní války Kremlu, je nasnadě, že i tato aktivita ČSBS (ano, „Beskydsko“) je hrazená z prostředků daňových poplatníků, jak také stojí v odstavci, který není třeba vypouštět. Funkcionářům z ČSBS lze naopak doporučit, aby si ve svém spolku udělali pořádek.

https://forum24.cz/vodickovi-bojovnici-vytahli-do-boje-proti-odstavci-o-prispevcich-a-konfidentovi-vb/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)