Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

po pro 11 @09:30 -
KS Ostrava: Dominik Floder - děs!
út pro 12 @19:00 -
Praha: Vymazat ukrajinský národ

Nejnovější komentáře

 • 06.12.2023 12:02
  Kdyby komunisté nedali Rusku uran zadarmo, tak tady je blahobyt.

  Read more...

   
 • 04.12.2023 16:30
  Jsou to zbraně drahé a ještě více předražené tím, jak na ...

  Read more...

   
 • 03.12.2023 09:21
  NBS ! Obyvatelé města Frýdku s Místkem jsou odjakživa vždycky ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:08
  Venezuela is under the enormous influence of Russia, Iran and ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:07
  Venezuela je pod obrovským vlivem Ruska, Íránu a Číny. Potvrzují ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 17:21
  Dědictví bolševického hnusu Ad LN27.11.: Disidenti vyhráli a ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Filip Zavazek FALMER 150486Platón: "Ti, kteří se považují za příliš chytrý na to, aby se politicky angažovali, budou potrestáni tím,Filip a KSC že jim budou vládnout lidé, kteří jsou hloupější nežli oni."

… Ve zločinech jsou si rovni, leč StB jich měla méně, protože měla menší prostor. Proč StB jsou už čestní lidé a my SS ještě ne, Sobotka nevysvětlil. Je to mladý kluk … Brzy budou zase volby. Půjdeme do nich s heslem Konec perzekuce esesáctví. Budeme mít dobrý sociální program, lidi nás zvolí. Kdyby nám někdo bránil, dáme to k soudu do ciziny. Už dlouho jdou odtamtud hlasy, že zákon proti StB je překonaný. Ano, je. Překonáme i zákon proti SS. Když máme v čele státu estébáky, mějme tam i esesáky. …

Zvláštní pokračující útoky na Andreje Babiše, ačkoliv mu jeho „estébáctví“ nebylo dosud soudem prokázáno a mlčení o prokazatelném, aktivním estébákovi Vojtěchu Filipovi alias agentu Falmerovi…?! Pro ty, co mají krátkou paměť připomínám:

Trestní oznámení na JUDr. Vojtěcha Filipa a naléhavá žádost o ochranu státních zájmů!

Donášel na mě bludy, říká oběť agenta Filipa - "Filip tedy, byť neúspěšně, pracoval proti našim současným spojencům v NATO," shrnul akci LORA Martin Mejstřík.

Tisková zpráva senátora Martina Mejstříka ze dne 27.6.2007

Filip a karikaturaCo je to za 155 poslanců, kteří takovéhoto bezcharakterního zmetka zvolili svým předsedou?! Jsou také takKSC a hakovy kriz bezcharakterní, nebo jde i o bývalé členy KSČ? Skvělé, v Ústavě ČR je komunistická a nacistická ideologie považována za zločinnou a odsouzeníhodnou, ale nic nebrání existenci této zločinné strany na území ČR a vyznavači této zločinné ideologie být zvolen místopředsedou Sněmovny!!!

Komunisté jezdí vesele na schůzky s prezidentem do Lán, bývalým komunistou, další soudruh, Kováčik, veřejně tvrdí: „Revoluce počká, nejprve musíme udělat inventuru privatizace“, další komunista Remek po europoslanectví nám bude dělat velvyslance v Rusku, dcera příslušníka tajné policie slovenského, fašistického státu Štefana Mištiny, který se osobně podílel na perzekuci Židů, Livie Klausová, nám bude dělat velvyslankyni na Slovensku…?! Aktuálně nyní hrozí ÚSTR pozastavení členství v evropské organizaci za to, že v její vědecké radě pracují další bývalí komunisté – Petr Pithart a Vilém Přečan a to nemluvím o zcela neschopné předsedkyni Rady ÚSTR Emílie Benešové, jejíž jediná odbornost spočívá zřejmě jen ve schopnosti popisovat a archivovat akta! Současné vedení je natolik „schopné“, že provádí reorganizaci (mluví se o pomstě schopným), aniž by si předem tyto kroky finančně zajistilo na patřičných místech…?! Původně smysluplná organizace se tak stává pomalu ale jistě dalším tunelem na peníze daňových poplatníků. Stále méně dělá co má dle zákona, ale o to více „neubližuje“ k radosti politiků, zvláště členů KSČM a bývalých členů KSČ, kteří jsou dnes roztroušeni snad už ve všech stranách. Nedivme se, že zločiny komunismu smí „zkoumat“ jen od Února 1948 do listopadu 1989!!!

Včera nám na ČT Martin Stropnický sdělil, že už na chodbách Sněmovny potkával tak opilé poslance, že se raději v jejich blízkosti odmítal déle zdržovat, aby se sám nestal opilým!!! Nedávno se psalo, že alkohol byl v prostorách Sněmovny zakázán? Ostatně kdo z občanů voličů by si mohl na svém pracovišti dovolit mít beztrestně a bez následků alkohol?! Tak to chodí, když občané nemají možnost volit kandidáty přímo. Možná si opilci zvolili svého „kandidáta“, tak to zas tak nedemokratické není, jen nevím jak tam bude hájit jejich zájmy, když bude chlastat, nebo podřimovat, pokud se vůbec na jednání Sněmovny dostaví…

Jsme divná země, petici www.bezkomunistu.cz si dodnes přečetlo 50038 a podepsalo 2122 lidí, čili asi každý dvacátý čtvrtý – za necelé 3 roky?! Petici www.dostzemana.cz si dodnes přečetlo 1204 a podepsalo 66 lidí, čili asi každý osmnáctý, čili určitý „pokrok“. Česká povaha je stále opatrná, co kdyby, že… Alespoň je positivní, že se popularita prezidenta Zemana silně propadla.

Zvláštní, vše co souvisí s nacismem a fašismem je stále odsuzováno, netolerováno či i trestáno, co ale souvisí se zločiny následného nástupu k moci komunistů, není odsuzováno a je tolerováno. Členové této zločinné organizace, ať už bývalí či dnešní, jsou odměňováni funkcemi a dokonce vyznamenáváni nejvyššími vyznamenáními země. I nacisté vyznamenávali hlavně sami sebe!

Ve svém hajku Konec perzekuce esesáctví píše Karel Steigerwald v MfD 30.11.2013, cituji: … Ve zločinech jsou si rovni, leč StB jich měla méně, protože měla menší prostor. Proč StB jsou už čestní lidé a my SS ještě ne, Sobotka nevysvětlil. Je to mladý kluk … Brzy budou zase volby. Půjdeme do nich s heslem Konec perzekuce esesáctví. Budeme mít dobrý sociální program, lidi nás zvolí. Kdyby nám někdo bránil, dáme to k soudu do ciziny. Už dlouho jdou odtamtud hlasy, že zákon proti StB je překonaný. Ano, je. Překonáme i zákon proti SS. Když máme v čele státu estébáky, mějme tam i esesáky. …

V Paříži nečekaně zemřela paní Gorbaněvská. Nikde se nepíše co bylo příčinnou její smrti… Aktuality z Petice na její podporu… Další statečný člověk nás opustil. Naše země neměla sílu ji ani po 24 letech po „pádu“ komunismu vyznamenat ke 28.říjnu, zato má stále dost sil vyznamenávat a oceňovat často i podvodníky a bezcharakterní osoby, resp. příživníky.

 

Jan Šinágl, 2.12.2013

AI vyzvala KLDR, aby uzavřela politické vězeňské tábory


 

 

 

 

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (22 Votes)
Share

Komentáře   

+4 #5 Vitezslav Haramule 2013-12-05 18:01
TOP fasisticky spolek Petre? Kde se podavaji prihlasky a jake jsou jejich stanovy? Ty jsi ale moc statecnosti nepobral, ty vlastence.Jsi anonym,velice opatrny anonym.Ani poradne urazet neumis protoze jsi proste takove male ceske priposranatko. A proto vsechno nejlepsi v Novem Roce pane knize Karle.
-4 #4 Petr 2013-12-05 17:10
Komunistický antikomunismus po česku
Předseda fašistického spolku TOP 09 Velký Karel Černohorský je šlechtic, šlechticům je jedno, kdo je u moci, zajímá je jen, aby byli tolerováni. Jeho předci to předvedli, že ani nacisté jim nevadí. Tady bych možná nějakou nenávist vůči komunismu viděl, jelikož to byl jediný režim, který šlechtu vyvlastnil a úspěšně jejich rod vyhnal za hranice. Ovšem kola osudu zařídily vše, z chudého synka se stal bohatý synek. Takže by spíše měl komunistům děkovat, že jej vyhnali. Zůstat tady, tak by proháněl krysy na Orlíku a nebyl by velkým rakousko-švýcar ským pánem.
radek-velicka.cz/?p=7125
+6 #3 Jaroslav Mencl 2013-12-05 10:49
Reakce na Mrzílka : Kdo zapoměl stíhat barona Rotschilda za smrt 6000000 lidí v likvidačních táborech za II.sv.války?Neb yl to také masový vrah?Snad jen Boží soud to napraví. Plíšek
+6 #2 Jaroslav Mencl 2013-12-05 10:45
Myslím že autor tohoto článku nežije v realitě. Znal jsem několik konfidentů gestapa, které si koministi přivlastnili a dělali pro ně taky špinavou práci. Všichni jsou už po smrti. Takže odvozuji, že esesáci tu již nežijí, pokud se to nepovažuje za dědičnou chorobu. Plíšek
+5 #1 Mrzílek 2013-12-02 23:11
Organizace Simona Wiesentalla vyzvala státy, aby bylo oznámeno a zveřejněno zda se neskrývá kdekoliv na světě ještě nějaký žijící nacista který měl účast na zabíjení lidí. Našlo se jich na 350. Z toho vybráno na 120. Ano byly to zrůdy. Pozdější totalitní režim rozlezlý od Pacifiku po Aš, od Gdaňska po Tiranu pozabíjel desetkrát tolik obětí. Má mladší viníky také zrůdy. Kdo je stíhá? Kdo je shání? Kdo na ně ukazuje. Kdo je soudí?! Která bezzubá organizace?

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)