Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

st úno 08 @09:15 -
KS Ostrava: Obnova řízení ve věci Petra Kramného

Nejnovější komentáře

 • 25.01.2023 09:42
  K povšimnutí: V listopadu 2022 stála před soudem ve městě ...

  Read more...

   
 • 22.01.2023 10:03
  Dva lidi se maj rádi a pořídili si dítě. Úplně mi z tý ...

  Read more...

   
 • 22.01.2023 09:31
  Lidé, kteří vynášejí rozsudky nad druhými jako soudce či Bůh ...

  Read more...

   
 • 22.01.2023 09:30
  Taky jste toho názoru jako správný proněmec,že Ukrajina udělala ...

  Read more...

   
 • 17.01.2023 10:16
  Velvyslanec ČR na Slovensku Tomáš Tuhý „splňuje podmínky“ ...

  Read more...

   
 • 12.01.2023 18:02
  V Rusku odsoudili první vojáky v souvislosti s odmítnutím ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.
Číst dál...

Robin Hood, Juraj Jánošík, Jiří Paroubek. Každý kulturní Čech ihned pozná, co tito tři hrdinové mají společného, ačkoliv žili na staletí od sebe v rozličných společenských systémech. Bylo to odvěké, utopistické, a proto nesmyslné řešení rozdělení hmotného bohatství.

Číst dál...

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Login Form

KS Brno soud 280416Připomínám můj článek ze dne 29.4.2016 o průběhu soudního jednání u KS Brno. V měsíčním vyhodnocování byl s odstupem na prvním místě čtennosti. Justiční zvůle pokračuje už 19-tý měsíc! Otec byl propuštěn, syn Patrik zůstává nadále ve vězení! ZDE si můžete přečíst odůvodnění stížnosti státní zástupkyně JUDr. Ludmily Doležalové (ta co se nechtěla nechat vyfotografovat) k VS Olomouc ze dne 29.4.2016. Žádný spravedlivý soud by nemohl dát za pravdu takovému blábolu státní zástupkyně! ZDE usnesení I. VS Olomouc, ze dne 17.5.2016. ZDE usnesení VS Olomouc II ze dne 17.5.2016. Patrik Ryšánek nemusí unést psychický tlak pramenící z vědomí neviny při jeho slabší psychické odolnosti. Potom bude na vině jak státní zástupkyně Doležalová, tak senát VS Olomouc. Budou opět za napáchané škody justicí platit daňový poplatníci, nebo za takovou zvůli konečně známí pachatelé z řad justice?!

Romana Ryšánková, matka Patrika a Romany v podání vysvětlení ze dne 7.12.2002 uvádí, že byla fyzicky napadána svými dětmi. Nalézací soud to nevzal v úvahu, zato VS Olomouc už ano. Toho viditelně nezajímá, resp. věří výpovědi osoby, která měla silné problémy s konzumem alkoholu a pod jehož vlivem vypovídala. Nezajímá ho ani to, že svoji výpověď později odvolala!

KS Brno bude tuto ostudu české justice projednávat dne 30.června 2016 od 9:00 hod. (přízemí č.160). Budu tam opět jako jediný zástupce médií?! ČT je pár metrů od KS Brno a přes včasné upozornění, co se doslova před jejími okny děje, se nedostavila. Veřejnoprávní neslužba veřejnosti a služba zločincům v řadách české justice. Veřejnost je zvána – ve vlastním zájmu!

 

Jan Šinágl, 5.6.2016

* * *

KS Brno: Policie a justice připomíná Ryšánkovými kauzy Jiřího Kajínka a dr. Milady Horákové!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.67 (9 Votes)
Share

Komentáře   

+4 #1 Pavel 2016-06-05 15:55
Dobrý den. Čtu usnesení, přemítám si výpovědi které jsem slyšel a mám pocit že paní JUDr si myslí, že je stále totalita. Její jednání nezapře praktiky režimu, kde byla členkou KSČ. Chová se jak v minulosti. Je to hnus, že trpíme na těchto postech tyto struktury. Kde je nestranná justice???

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)