Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

po pro 11 @09:30 -
KS Ostrava: Dominik Floder - děs!
út pro 12 @19:00 -
Praha: Vymazat ukrajinský národ

Nejnovější komentáře

 • 06.12.2023 12:02
  Kdyby komunisté nedali Rusku uran zadarmo, tak tady je blahobyt.

  Read more...

   
 • 04.12.2023 16:30
  Jsou to zbraně drahé a ještě více předražené tím, jak na ...

  Read more...

   
 • 03.12.2023 09:21
  NBS ! Obyvatelé města Frýdku s Místkem jsou odjakživa vždycky ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:08
  Venezuela is under the enormous influence of Russia, Iran and ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:07
  Venezuela je pod obrovským vlivem Ruska, Íránu a Číny. Potvrzují ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 17:21
  Dědictví bolševického hnusu Ad LN27.11.: Disidenti vyhráli a ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Blazek a hospoda

Aktualizováno 27.8.2023: Vážený pane Šinágle, nemohu si odpustit, abych neokomentoval věc BLAŽEK. Protože jeho minulost poněkud dobře znám od jistého občana z jeho okolí, pak vyslovuji souhlas s tím, že jste uvedl, že v restauraci, kam se šel schovat, nepršelo tak jako venku. …

***

„Abych nezavdal příčinu k divokým, ničím nepodloženým spekulacím a konspiračním teoriím, odmítl jsem třetí společný drink a rozhodl jsem se restauraci urychleně opustit a zamířit domů.“

"Na závěr bych chtěl zdůraznit, že nemám žádný důvod scházet se na veřejnosti s člověkem důvodně podezřelým ze spolupráce s nepřátelskou mocností. Pokud bych opravdu chtěl potkat pana Nejedlého, udělám to tak, aby se to nikdy nikdo nedozvěděl. A můžete si být jisti, že to tak taky příště udělám. Děkuji všem za pozornost i za podporu, kterou jste naší koalici změny Spolu v minulých volbách vyjádřili. A teď mi všichni můžete… víte co.“ Více ZDE.

***

Je představitelné, že oba pánové už mají těch „straček“ dost, že mohlo jít i o náhodné setkání. Připomněli si „normální časy“, z doby, kdy ještě nebyli v politice. Jazyk se rozváže rychle a díky alkoholu čas plyne jinak, včetně snížené sebekontroly… Mohl to být i jistý druh podvědomé „duševní hygieny“, aby člověk nezblbnul, resp. se nezbláznil z toho jak žije, resp. je nucen žít. To ovšem občana nezajímá. Takové jednání ministra spravedlnosti je nepřípustné a neobhajitelné. Měl by okamžitě sám odstoupit, nebo být vyzván premiérem k demisi. Předpokládalo by to, aby zástupci tzv. „dobrých mravů“ ve vládě převažovali. To můžeme těžko, za stávajících poměrů, očekávat. Časem to není vůbec vyloučeno.

Psychopaté, žijící ve své bublině, zcela ztratili kontakt s realitou a normálností. Běda zemi, která jim dává moc a zmůže se jenom na kritiku a divení se – to už není jen popis duševního stavu ministra, ale DIAGNOZA mravního rozkladu společnosti – vskutka „NEJEDLÁ“!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)