Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 09.04.2024 07:03
  A businessman from the USA wrote to me I don't know anyone ...

  Read more...

   
 • 09.04.2024 06:59
  Napsal mi podnikatel u USA: Neznám nikoho dalšího, kdo by ...

  Read more...

   
 • 08.04.2024 18:19
  Zdravim, pane Šinágl Ještě si někdo myslí, že ČR je právní ...

  Read more...

   
 • 08.04.2024 11:05
  Politici jako pokusné osoby Psychologie ovlivňuje chování ...

  Read more...

   
 • 07.04.2024 07:50
  Jenom mi stále chybí GENERÁLSKÁ policejní odpověď na triviální ...

  Read more...

   
 • 06.04.2024 13:54
  V roce 2050 bude bílých Evropanů v Západní Evropě, vzhledem k ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Aktualizováno 9.6.2022: OS Ostrava 9.6.2022: Kauza ing. Marka Gáby - představení hodné Bohnic – vítejte v právním státě!!! - Právo je reálná společenská koncepce založená na rozsáhlém kriminálním základě

***

„Správní soudnictví je výkladní síň demokracie právního státu a mělo by o něj být náležitě pečováno.“ Dr. Emil Hácha, předseda prvorepublikového NSS – slouží k ochraně fyzických a právnických osob před nezákonnými zákroky státu.

***

OS Ostrava prg 1.6.2022OS Ostrava Roztomilá právní zástupkyně justiční stráž 1.6.2022Včera proběhlo v pořadí již 13. hl. líčení v mé trestní věci "ublížení na zdraví".

Pan Jan Šinágl opět nebyl vpuštěn do jednací síně.

Na úvod jsem se vyjádřil k výslechu znalce doc. Šmuclera, kde zazněly mmj. závažné skutečnosti o ovlivňování jeho osoby ze strany druhé přibrané znalkyně MUDr. Duchaňové a o podvodu s nenasazením pevné IMF viz příloha. Poté soudkyně společně se státní zástupkyní byly zaskočeny návrhem mého obhájce, aby se nečetly zbývající předkládané listiny a co nejdříve se přistoupilo k závěrečným řečem. Soudkyně natahovala líčení, co to jen šlo, aby po 3,5 hod. to ukončila. V průběhu líčení jsem byl soudkyní napomenut, když jsem okomentoval její nepravdivý výrok, na což mi pohrozila 50 tis. pokutou. Celému jednání byl přítomen novinář deníku BLESK pan Michal Charbulák.

Další snad už poslední 14. hl. líčení je naplánováno na 9.6.2022 od 12.30 hod., kde se dá očekávat, že bude vynesen i rozsudek.

 OS Ostrava: „Corpus delicti“ a „In dubio pro reo“ soudkyně i státní zástupkyně ignorují! Další justiční skandál vyplouvá stále více na povrch. Souvisí i s kauzou Kramný

***

Děkuji,

M. Gába

2. 6. 2022

***

Dne 31.5.2022 jsem navštívil MSp. Oslovil jsem jednoho vycházejícího muže, který vypadal jako jeho zaměstnanec. Na dotaz, zda není pan Rozsypal odpověděl: „Ten už u nás nepracuje, celé oddělení stížností se rozpadlo.“ Následně jsem hovořil s novou pracovnicí oddělení stížností MSP. Rozhovor si můžete poslechnout (lecos napovídá, obávám se nejen o stavu oddělení stížností na MSp). Před soudem 9.června mi nezbývá nic jiného, než oslovit doporučené vedoucí, zda mi slibovanou „propustku“ jsou schopni vydat, dokud mi bude něco platná. Také se zeptám, bude-li rozsudek vyhlášen samostatně, zda i pro jeho vyhlášení platí zákaz soudkyně jako na samotné jednání?

Abych nejel zbytečně na soud, pořídil jsem 1.6.2022 zvukové záznamy:

SZ mi vyhrožovala žalobou? Uvítal bych ji, ale na to je příliš zbabělá. Nejsem prý novinářem, nemám školy? Ona školy má, byť jen titul Mgr., ale chová se, jakoby žádné neměla – alespoň nepřímo přiznává, že obsah www.sinagl.cz pilně sleduje. Má tak možnost, jako „vzdělaná“, doplnit si chybějící vzdělání u „nevzdělaného“. Bohužel dobré mravy se nedají vyučovat.

Obhájce žalující strany Mgr. Rybář se opět nedostavil (poslal svoji asistentku). Zřejmě ví předem, kdy bude jeho přítomnost nutná a kdy je to jen marnění času. 9. června jistě přijde, bude-li zdráv.

***

Už i MSp vědomě kryje podvodné jednání soudkyně JUDr. Jany Bochňákové?!

***

Novinář deníku BLESK na mne působil sympaticky, nezávisle – dnes jsem v tomto nejčtenějším deníku nic nenalezl? Nedivil bych se, kdyby šéfové v Praze řekli "NĚT!"? Ostravská soudní mafie má zřejmě tak „dlouhé prsty“, že jí dosáhnou až do Prahy. Moc lidí je ohroženo, tak se instinktivně spojují, aby na konec sami neskončili před soudem. Kdo máte možnost, informujte své přátele a známé, aby na „soudný den“ 9.června dorazili a zaplnili celou soudní síň. Panu Gábovi jsme to dlužní – bojuje i za nás! Jednu bitvu může prohrát, ale válku nakonec vyhraje – jako Ukrajinci!

„NEEXISTUJE NEJDE!“ Tomáš Baťa

P.S.

Při odjezdu vlakem z nádraží Ostrava-Svinov jsem se náhodně setkal s atletkou Zuzanou Hejnovou – milé, lidské setkání se skvělou sportovkyní. Po té morální špíně to bylo jako napít se z čisté studánky:-)

 

Jan Šinágl, 2.6.2022   

Mezinárodně uznávaný nezávislý novinář, publicista, politolog, t.č.  postihován v zemi EU (za svobodu slova a právo veřejnosti na informace) na majetku i zdraví. Angažovaný občan, dvacet let hájící pravdu, spravedlnost a zachování demokratických hodnot. Občan České republiky a Švýcarské konfederace, respektovaný demokratickými občany Evropy. 30 let života v totalitě, 20  let v demokracii, 20 let v postotalitě.

***

KVH 30.5.2022: Janek Kroupa "ČISTÍ" - o zkorumpované PČR, (ne)závislosti tisku – video pořízeno nebylo…

KVH 1.6.2022: Špidla, aneb zdroje jsou

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)