Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 20.03.2019 06:41
  Zkuste připustit i možnost, že mocní mají k dispozici i ...

  Read more...

   
 • 19.03.2019 13:45
  Vždyť ale majitelé farmaceutických komplexů snad taky trpí ...

  Read more...

   
 • 19.03.2019 09:30
  Bohužel moc a peníze stále vítězí nad morálkou. Vydávají ...

  Read more...

   
 • 18.03.2019 23:00
  Ve světě to ale nikdo nikomu nezakázal. Proč to neodzkoušeli ...

  Read more...

   
 • 18.03.2019 18:07
  Dobrý den, to se musíte zeptat na onkologických pracovištích ...

  Read more...

   
 • 18.03.2019 16:55
  Dobrý den, když není zájem o metodu pana Fortýna v ČR, proč se ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Fortyn KarelO marném boji proti vraždění pacientů - Známý borec za zdravotnictví se postavil proti ministryni Šillerové. Nesouhlasí, že zdravotnictví je v rozvratu.

Tak pane Cikrte: Připomenu Vám, v jakém rozvratu je odjakživa české zdravotnictví. Asi před 80 lety prošla Československem obrovská epidemie záškrtu. Zahubila 80 tisíc dětí. Chemického léku, který nade vše milují českoslovenští lékaři, nebylo. Ale tisíce vědeckých týmů jej dodnes hledají a utrácejí každý miliardy. Proč asi? No, jsou to lékaři!

Měl jsem štěstí,(věk 5 let), jsem měl prastrýce, který ač taky lékař, používal lidové léky. V odborném tisku bylo známé, že na záškrt účinkují pijavice. Otitulovaní lékaři pijavice odmítali: Oni jsou přece studovaní lékaři. Takový jeden z Kyjova oznámil mé matce, že bych nepřežil převoz do nemocnice, (takže lhal, cílevědomě lhal!), tedy musím zemřít, lék na záškrt není. (A já jsem tu, je mi 85 let). Stačilo na to asi 20 pijavic na krku. Ještě v roce 2017 mi oznámil titulovaný lékař ze Zlína, že lék na rakovinu neexistuje. Když jsem mu oznámil že existuje Fortýnova spolehlivá devitalizace, vyšel s pěknou formulkou: "To je pěkné, ale to já neužívám. Já jsem lékař!"

Myslíte, že je jenom jeden? Vůbec ne. Skoro všichni lékaři to vědí! Ale oni buď "jsou lékaři", anebo si přivydělávají. Za použití útrpné a jen asi ze 70% účinné chemoterapie posílají agenti farmakologů lékaře na velmi drahé dovolené. (Dobré, ne?) Kolem 28.000/rok pacientů po "chemo" posílají do krematoria!!!

A zřejmě všichni jejich operatéři byli někde v Thajsku a po světě na dovolené. Přitom po chemoterapii se rakovina obvykle vrací, po devitalizaci je pacient imunní.

Tak co, pane Cikrte, ke kterým patříte Vy, že tak nestydatě lžete? 15 miliard ročně stojí jenom Vaše chemoterapie a dovolené. A jiná léčení stojí další desítky miliard! A další desítky miliard vynalézání a zkoušení. Proto má paní Šillerová už dávno povinnost bouřit proti takovému zdravotnictví!

Toto je aspoň 25 můj zákrok proti českému rozvrácenému zdravotnictví. Ale Vy, onkologové dokážete oblbnout každého ministra a pacienti kladou ukázněně hlavy na špalek. Zákaz devitalizace je hloupost. Nikdo jej nemusí trpět. Každý odmítnutý pacient může nemocnici žalovat! I ministra!

Postaví-li se soud proti Vám, nechte mne předvolat jako svědka.

 

13. 3. 2019, Ing. Stanislav Vrbík, Zlín      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* * *

MUDr. Karel Fortýn (Ze 7 dopisů…). Kdy bude zrušen zákaz devitalizace?!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (2 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)