Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 30.05.2020 10:44
  Nejen barvy, ale i charaktery časem blednou. Pane plukovníku ...

  Read more...

   
 • 30.05.2020 08:44
  Ústupčivost. Čechů hlavní úspěch komunistické normalizace.

  Read more...

   
 • 26.05.2020 13:57
  Když se jedná pouze podle zákonů, spravedlnost ostrouhá.

  Read more...

   
 • 24.05.2020 12:19
  Prozatím nám je dovoleno kritizovat zatím co komunisté konají.

  Read more...

   
 • 24.05.2020 07:40
  Svět kanonů a raket nahradily rudé knížky a hoaxy. Chceme ...

  Read more...

   
 • 23.05.2020 11:24
  Česká objektivita připomíná jednonohého invalidu. Genocida ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Panika ve vedení České televize: Padáky do roka? Hráli vabank a už vědí, že prohráli. Buď Babiš, nebo oni. “S podporou protivládních demonstrací jsme to přehnali”

Mezi členy vedení České televize roste nervozita v souvislosti s právě probíhajícími protivládními demonstracemi, které Česká televize podporuje. Podle dobře informovaného zdroje počítají vedoucí funkcionáři ČT, že ve svých křeslech vydrží maximálně ještě rok.

 … Ideologická zatíženost České televize dosáhla takových rozměrů, že i prezident Miloš Zeman opakovaně vyzval diváky, ať neplatí koncesionářské poplatky.

Výzva prezidenta Zemana občanům neplatit poplatky České televizi ZDE

Ohroženi jsou z vedení České televize ředitel Martin Dvořák, vedoucí programu Milan Fridrich, ředitel zpravodajství Zdeněk Šámal, šéfredaktor zpravodajství Petr Mrzena, moderátor Václav Moravec, šéfredaktor publicistiky Marek Wollner a další.

Nic nenasvědčuje tomu, že by se premiér Babiš chystal podat demisi, na což údajně vsadilo vedení České televize. Naopak je stále zřetelnější ideologická prázdnota demonstrací, na nichž je k demisi vyzýván. Údajným důvodem pro demisi je přípravná nepodepsaná zpráva Evropské komise, že je Babiš ve střetu zájmů. Objevily se dokonce spekulace, že jde o padělek.

Nepodepsaná zpráva bez razítka ZDE

O protivládních demonstracích na Václavském náměstí informují i zahraniční média. Nikdy však neopomenout dát do reportáží i názor těch, kteří s demonstracemi nesouhlasí a považují je za uměle vyvolané, aby oslabily premiérovu pozici. Toto základní pravidlo žurnalistiky Česká televize opakovaně opomíjí a naopak diváky na demonstrace zve.

Hnutí ANO Andreje Babiše získalo ve volbách hlasy 1,5 milionů lidí a se ziskem 30 % je suverénně vyhrálo. V různých volbách zvítězilo už šestkrát za sebou.

Vedení České televize hoří koudel na několika místech. Například přes několik výzev odmítá zveřejnit platy svých členů a některých zaměstnanců, přestože jí to ukládá zákon a jsou placeni daňovými poplatníky. Generální ředitel veřejnoprávní televize Petr Dvořák sdělil, že “česká společnost na takový krok není připravena”. Například britská televize BBC, kterou ČT prohlašuje za svůj vzor, však platy zaměstnanců již zveřejnila.

To samozřejmě vede ke spekulacím, že vedoucí pracovníci a elitní moderátoři České televize berou horentní částky v řádech statisíců měsíčně.

Víme například, že ředitel ČT bere měsíčně 242 tisíc korun a ročně mu přistává na účtu 2,5 milionu jako bonus. To máme v průměru pěkný měsíční plat půl milionu korun. Kolik ale bere třeba moderátor Václav Moravec?

… Můžeme se jen dohadovat, zda měsíční příjem tohoto kritizovaného moderátora Václava Moravce opravdu dosahuje výše jednoho milionu korun, jak se šušká. Nebo že moderátorka pořadu 168 hodin Nora Fridrichová (bývalá manželka člena vedení Milan Fridricha a současná partnerka elitního sportovního moderátora ČR Roberta Záruby) má měsíční příjem kolem půl milionu korun.

Rozhovor s poslancem u výroční zprávě ČT ZDE

Dalším vážným problémem vedení České televize je výroční zpráva o hospodaření, která už několik měsíců leží v parlamentu České republiky. Zpráva o hospodaření ČT obsahuje velké nesrovnalosti a mimo jiné z ní vyplývá, že klesá hodnota majetku České televize. Několik poslanců se již vyjádřilo, že ji neschválí. Podle interních zdrojů má být tato zpráva použita jako páka na odvolání Rady České televize a následně i vedení České televize.

* * *

Text koluje po internetu bez uvedení zdroje, tedy nedůvěryhodný, resp. hoax. Nicméně s obsahem jistě bude souhlasit většina televizních diváků. ČT ve své veřejnoprávní službě zcela selhává a stává se stále více politickým nástrojem „deep state“ v pozadí.

Zpravodajství má k nezávislosti hodně daleko, závažné informace se zamlčují, nebo je o nich jen krátce informováno, zábavné pořady uráží inteligenci diváka, klesající sledovanost udržují jen dřívější pořady, ČT sledují z nouze už jen důchodci... V textu není uvedena informace, kterou jsem kdysi obdržel z velmi důvěryhodného zdroje – Petra Dvořáka měl do funkce gen. ředitele ČT dosadit Petr Kellner, aby se dostal na pozemky ČT…

* * *

77. výročí tragédie Lidic - 90 věnců. 74. výročí masakru na Švédských šancích – mrtvolné, mrazivé, totalitní ticho médií, organizací, politiků…

Rada ČT 15.11.2017: Otázky Jana Šinágla, které si radní nepřáli slyšet?! ...

Bojí se Rada ČT názorů veřejnosti, když jí nedovolí vystoupit?  ...

Bez cenzury o Radě ČT: Karel Mrzílek a Jan Šinágl

 

J.Š.    

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (6 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)